Büyük Birlik Partisi

GENEL BAŞKAN GÜNDEMİ

2017-11-13 18:21:09

ŞEHİT LİDERİMİZİN DÜĞÜNÜNDE 'SEVİNÇ VE HÜZÜN' BİR ARADA YAŞANDI

Büyük Birlik Partimizin Şehit Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun emaneti-oğlu Fatih Furkan Yazıcıoğlu, Selin Becerenler ile evlendi.

HÜZÜN VE HEYECAN VARDI..
Ankara'da gerçekleşen nikâh törenine birçok davetli katıldı. Gelin ve damadın şahitliklerini Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu ve Genel Başkanımız Mustafa Destici ve birçok davetli yaptı.

Ataköşk Otel'de yapılan törene merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun abisi Yusuf Yazıcıoğlu, eşi Gülefer Yazıcıoğlu, kızı Firuze Yazıcıoğlu, Büyük Birlik Partisi Genel (BBP) Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Kahramanmaraş eski Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP'nin üst düzey yetkilileri, İl, ilçe başkanları, Muhsin Yazıcıoğlu'nun sevenleri ve birçok davetli katıldı.

Nikâh salonuna giren davetlileri Gülefer Yazıcıoğlu, abi Yusuf Yazıcıoğlu, Nevzat Pakdil karşıladı. Daha sonra salona eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu geldi. Davutoğlu'nu kapıda Gülefer Yazıcıoğlu ve Nevzat Pakdil karşıladı. Gülefer Yazıcıoğlu'nu tebrik eden Davutoğlu, daha sonra genç çifti tebrik etmek için yanlarına gitti.
Hüzün ve heyecanın yaşandığı bir atmosferde başlayan Program 'Fikrimin İnce Gülü' adlı şarkının seslendirilmesiyle başladı. Sivas Halk Oyunları Ekibinin sahne aldığı Nikâh töreninde Kuran-ı Kerim okunmasının ardından nikâh törenine geçildi.

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ ÇİFTE KURAN-I KERİM VE BAYRAK HEDİYE ETTİ
Gelin ve damadın nikâh masasına gelmesinden sonra nikâh şahitleri de sahneye davet edildi. Çiftin şahitliklerini Ahmet Davutoğlu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve birçok davetli yaptı. Nikâh defterini imzalayan gelin ve damada evlilik cüzdanını Genel Başkanımız Mustafa Destici dualarla verdi.
Gelin ve damadın yakınlarının sahneye gelmesi ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi. Çiftin tebrikleri kabul etmesinden sonra geç saatlere kadar devam eden düğünde Mustafa Destici ve Furkan Yazıcıoğlu diğer davetlilerle halay çekti.FOTO GALERİ


1

GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ