Büyük Birlik Partisi

GENEL BAŞKAN GÜNDEMİ

2017-11-22 15:12:47

“BİZ HER ZAMAN İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Genel Başkanımız Mustafa Destici, her zaman işçilerin yanında olduklarını ve bundan sonrada olmaya devam edeceklerini söyledi.

  Türk Harp İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal ve Genel Başkan Yardımcısı Yüksel İlbeyli, 10. Olağan Genel Kuruldan sonra tekrar Genel Başkanlığa seçilen Genel Başkanımız Mustafa Destici’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 
  Ziyarette konuşan Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Türk Harb _İş Sendikası Türkiye de çok önemli bir görev ifa eden bir sendikamızdır. Özellikle yerli, milli savunma sanayimizin gelişmesinde büyük emekleri ve katkıları vardır. Bugün terörle mücadele de kahraman Mehmetçiklerimiz, Polislerimiz, Korucularımız yiğitçe bir mücadele veriyorlar. Canlarını ortaya koyuyorlar. İşin bir de lojistik ve üretim onarım kısmı var. İşte burada Türk Harp İş sendikasına üye olan kardeşlerimiz bu yerli ve milli savunma sanayimizin en üst noktalara çıkması için büyük gayret ve emek veriyorlar.” Dedi.
  Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Biz işçimizin yanındayız. Özellikle milli ve yerli olan Türkiye’nin birliğine, beraberliğine katkı sağlamaya çalışan, Vatan, Bayrak, Kur’an ve Ezan söz konusu olduğunda canını ortaya koyan Türk Harp İş Sendikasının yönetim kadrosuna, kendilerine bağlı işçi kardeşlerimizin öneminde, farkında ve bilincindeyiz. Biz işçi kardeşlerimizin, sesi soluğu olmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.
  Türk Harp İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal ise “Mustafa başkanımızın, millilik ve savunma ile ilgili açıklamalarını yakından takip ediyoruz. Kendisini tebrik ediyoruz. Bizim savunma sektörünün sıkıntılarını her zaman dile getiriyor. Tekrar Genel Başkanlığa seçilmesinden dolayı tebrik ediyoruz.” Dedi. 
 
 FOTO GALERİ


1

GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ