Büyük Birlik Partisi

GENEL BAŞKAN GÜNDEMİ

2018-03-06 19:15:31

GENEL BAŞKANIMIZ, KİLİS'TE VALİLİLİK VE ASKERLERİ ZİYARET ETTİ

Büyük Birlik Partimizin Genel Başkanı Mustafa Destici, Kahramanmaraş'taki temaslarının ardından Kilis'e geldi. Kilis Valiliği'ni ziyaret eden Destici, Vali Mehmet Tekinarslan ile bir süre görüştü.

Suriye'nin Afrin kentindeki terör örgütlerine yönelik sürdürülen 'Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin bilgi alan Genel Başkanımız Mustafa Destici, çıkışta açıklama yaptı.

Roket ve füze saldırılarından hayatını kaybedenleri rahmetle anan Genel BaşkanımızDestici, "Fırat Kalkanı Harekatı'yla başlayan, bugün Afrin operasyonu, 'Zeytin Dalı Harekatı'yla süren bu harekatları sonuna kadar destekliyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Yaralı gazilerimize acil şifalar niyaz ediyoruz. Şu anda kahramanca mücadele eden askerlerimizin rabbim yar ve yardımcısı olsun" dedi.
Kilis'in bu süreçten en fazla etkilenen illerin başında geldiğini ifade eden Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Kilis'imiz roket saldırılarına da füze saldırılarına da maruz kaldı. Ben bu saldırılarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Burada neredeyse Kilis nüfusu kadar Suriyeli göçmen var. Tabi onlarla da birlikte kardeşçe 5-6 senedir bir hayatı birlikte sürdürüyorlar. O anlamda da müthiş bir ev sahipliği yapıyorlar. Kilis'li Vatandaşlarımıza bu süreçte ortaya koydukları cesur duruş; Vatanı Milleti, Devleti ve Kahraman ordumuzu candan sahiplenişleri için teşekkür ederim."  dedi.
Genel Başkanımız, valilik ziyaretinin ardından sınırdaki karakollarda görevli askerleri ziyaret etti.FOTO GALERİ


1

GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ