Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-12-28 16:58:26

 ŞENLİLER, ERZURUM'DA İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI.

Büyük Birlik Partisi Merkez Karar Yönetim Kurulu üyemiz, Eski Genel Başkan Yardımcılarından Selahattin Şenliler; Erzurum'da il teşkilatımızda düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

İl Başkanımız Yener Gözütok il başkan yardımcıları ve üyeleri ile bir araya gelen Şenliler; Yurt ve dünya gündemi ile alakalı teşkilat mensuplarımızla bilgi alışverişinde bulundu.

Genel Merkezimizin görüş ve düşüncelerini anlatan Şenliler buradaki konuşmasında şunları söyledi:
"Yeni yıl için ülkemizi hem içerde hem de dışarda ciddi tehditlerin beklediğini, içerde bölücü terör örgütlerinin hain saldırılarının devam ettiği, ve özellikle siyonist israil ve onun kuyruğuna takılmış abd’nin ülkemiz ve medeniyet coğrafyamızdaki hain emellerine alet etmek üzere yerli işbirlikçiler bulunduğu bir süreçten geçiyoruz.  Özellikle Suriye’nin kuzeyinde oluşturulmak istenen Gayrimeşru PKK devlet yapılanmasına karşı hiç vakit geçirmeden askeri müdahalede bulunmalı ve asla ikinci bir Kuzey Irak yapılanmasına fırsat verilmemelidir. Hukuk devletinin bütün unsurları ile hayat bulduğu, bireysel hak ve temel özgürlüklerin toplumun bütün kesimlerini kuşattığı, ileri demokrasinin bütün kurum ve kuruluşları ile yaşandığı, yarınından emin, geleceğe umut  ve güvenle bakan, seksen milyon vatandaşın  başı dik karnı tok, iş ve aş derdinin olmadığı, bir ülke ve gelecek dileğiyle 2018 yılına umutla bakıyoruz. Son 100 yıldır, Çanakkale’den Sakarya dan ters yüz olan  haçlı taarruzu hız kesmeden devam ederken, Alperenler Olarak Türk İslam Ülkücüleri olarak ülkemizin birlik  ve beraberliğini her türlü siyasi mülahaza ve parti taassubunun üstünde tuttuğumuzun bilinmesini isteriz. Biz demokrasiden, hukukun üstünlüğünden vazgeçmeden, millet iradesine yapılmak  her türlü müdahaleye de karşı dururuz.
Bizler Türk İslam Ülkücüleri olarak 12 eylül 1980 öncesinde ülkenin birlik ve beraberliğini, kökü dışarıda yabancı ideolojilerin hain emellerine karşı nasıl bir mücadele vermiş isek, bugün de  aynı  şekilde her türlü fedakarlığa hazırız.
"FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ