Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2018-01-22 13:49:21

KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI HACER ÇAYIR, PARTİMİZİN İSTANBUL İL TEŞKİLATININ DÜZENLEDİĞİ ETKİNLİĞE  KATILDI

Büyük Birlik Partimizin İstanbul İl Başkanlığının tertiplediği 'İstişareToplantısı'na katılan Kadın Kolları Genel Başkanımız Hacer Çayır, Kadın Kolları İl Başkanlığına getirilen Dr.Oya Eren'i tebrik etti ve görevinde başarılar diledi.

BBP İstanbul İl Başkanı ve yönetiminin organize ettiği Kahvaltılı Toplantıya, BBP Kadın Kolları Genel Başkanımız Hacer ÇAYIR'ın yanısıra, Aile ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Yaşar SAYAN , Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet YELİZ, Türk Dünyası ve Akraba Topluluklardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muhittin AÇICI, ArGe'den Sorumlu  Genel Başkan Yardımcısı Bayram KARACAN, MKYK üyeleri Bayram BİLGİN,  Mustafa ARABUL, MDK Başkanı Hayati ÖRENCİK, MDK Üyeleri Hasan Tahsin BAYRAKER, Hayrettin ÇINAR ve İstanbul İl Başkanımız Mustafa MİCAN ile il Yönetim kurulu üyeleri- ilçe başkanlarımız yöneticileri, il kadın kolları yöneticilerimiz katıldı.

İç ve dış meselelerinin istişaresinin yapıldığı toplantıda ayrıca; BBP İstanbul İl Kadın  Kolları Başkanlığına Dr. Oya EREN getirildi,Yönetimi oluşturuldu.

Çayır burada yaptığı konuşmada; İstanbul İL Kadın Kolları Başkanı olan Dr.Oya EREN'i tebrik ederek 'kendisine' ve yönetimini kutladı.

Çayır; "Allah yar ve yardımcıları olsun. İlimizin ve partimizin bu günün  ve yarının ALPEREN annelerini kutluyoruz. Hizmetin nimet olduğu şuur ve sorumluluğunu taşıdığımız bilinci ile görevlerinde başarılar diliyoruz." dedi.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ