Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-24 14:15:20

YİK BAŞKANIMIZ ÖZNUR, TÜRKMEN DAĞI, MOSKOF KAFİRİNE MEZAR OLACAK '

Bayırbucak Türkmenleri’nin bombalanmasına tepki için Rusya Büyükelçiliği önüne siyah çelenk bırakılmasının ardından YİK Başkanımız Hakkı Öznur bir konuşma yaptı.
YİK BAŞKANIMIZ ÖZNUR, TÜRKMEN DAĞI, MOSKOF KAFİRİNE MEZAR OLACAK '
Bayırbucak Türkmenleri’nin bombalanmasına tepki için Rusya Büyükelçiliği önüne siyah çelenk bırakılmasının ardından YİK Başkanımız Hakkı Öznur bir konuşma yaptı.

 

TÜRKMEN DAĞI’NDA “DAEŞ” NE GEZER? 

AMAÇ TÜRKİYE’YE GÖZDAĞI VERMEK

Zalim Esad ile Rusya bir olup DAEŞ'i vurma bahanesiyle Türkmenleri vuruyor. Türkmen dağında, DAEŞ dedikleri El Bağdadi çetelerinin olmadığını dünya alem biliyor. Türkmenler. El Bağdadi denen harici/ selefi hunhar cinayet şebekesini topraklarına sokmamıştır. Onlarla da ölümüne mücadele etmiştir.

Rusya, İran, Irak destekli Suriye rejim güçleri, Türkiye'nin sınırında bulunan Lazkiye vilayetinde, Hatay'ın Yayladağı ilçesinin karşısında kalan ve Türkmenlerin yoğun olarak yaşadığı Bayırbucak bölgesine günlerdir kara operasyonu düzenliyor.

 

Rusya, İran – Hizbullah, Esad güçleri havadan karadan Türkmen bölgelerini bombalıyor.

 

Türkmen Dağı civarını havadan ve karadan bombalayan üçlü (Rusya – İran – Suriye) şer ittifakı bölgedeki Türk izlerini silme peşindedir. Hatay'ın güneyindeki Bayır-Bucak Türkmenleri soykırım tehdidiyle karşı karşıyadır. Rusya ve Hizbullah ile birlikte Türkmen Dağı’na saldıran rejim güçleri bölgenin bir bölümünü ele geçirmişlerdir.

 

"Rusya destekli Suriye Ordusu" Türkmen Dağı'nı ele geçirerek Türkmen soykırımı yapmak istiyor. Esad rejimine destek veren Rusya Bayırbucak'ı tamamıyla kontrol altına alarak Akdeniz sahilini güvenceye almak istiyor. Turan coğrafyasının vazgeçilmez bir parçası olan Bayırbucak düşürmeye çalışılıyor.

 

Rusya, İran ve Esad’ın güçleri Suriye’de denklemi değiştirecek bir noktaya doğru yürüyorlar. Hedefleri Türkmenlerin bölgesi Bayırbucak. Bayırbucak genelinde Rusya – Esad hâkimiyeti kurulmak isteniyor.

 

Küfür nasıl tek bir milletse, bizler de ümmet-i Muhammed'iz

 

Katil BAAS rejimini ayakta tutmak için önce Mezhepçi İran, askerleri ile Suriye’ye girdi. Ancak bu giriş, Esad’a fayda sağlamadığı gibi, söz konusu askerler ve onlara komutan eden generaller tabutları ile ülkelerine döndüler, dönmeye devam ediyorlar. Lübnan’dan Şii Hizbullah milisleri paralı askerler. Onlar da Esad rejimi saflarında savaşıyorlar. Ancak onlar da Esad’a zafer sunamadı. Onlar da tabutlar ile geldikleri yerlere gidiyorlar. Şimdi de katil Rusya, askerleri ile Esad güçlerine destek için Suriye topraklarına girdiler. Ancak Moskof ordusunun askerleri de Rusya’ya tabutlar ile dönecektir. Suriye Moskof’a mezar olacaktır.

 

Rus askerlerine Türkmen Dağı için verilen görev açık ve net: katliam yapmak! Rus askerleri katliam yapmayı iyi bilir, Kafkasya’da 300 bin Müslümanı katlettikleri gibi! Ancak tüm bombardımana rağmen, Esad çeteleri Türkmen dağını alamadı ve alamayacak!

 

TÜRKMEN DAĞI CANIMIZ, FEDA OLSUN KANIMIZ

Türkmen Dağı denize 12 kilometre mesafede ve denizden de Rus gemileri tarafından füze atılıyor. Suriye ordusunda bu tür silahlar yok.

 

Esad rejiminin uçaklarını da Rus hava kuvvetlerinin yönettiği bilinen bir gerçektir. Rus pilotlar, Suriye hava uçaklarını da kullanmaktadır. 

 

Suriye’ye silah taşıyan Rus savaş ve yük gemileri İstanbul boğazından geçmiştir. Rusya ayrıca bölgeye bir denizaltı da sevk etmiştir. Türk kara sularını da kullanarak gittiği Lazkiye’deki deniz üssünden hem havadan hem denizden Türkmenlerin üzerine kimyasal silahlarla saldırmıştır.

 

İgman dağı Bosna için ne ise Türkmen Dağı da Suriye için odur.  Türkmen Dağı Akdeniz’in Çanakkale’sidir. Aslında Türkmen Dağı olarak anılan bölge tek bir dağ değil, dağlık bir bölge bu hava ve kara bombardımanın amacı Türkiye sınırına doğru olan tüm bölgeyi hakimiyetleri altına almak. Uçaklar, füzeler, tanklar kullanılıyor. Karadan karaya ve denizden karaya etkili füzeler atılıyor. Türkmen Dağı'nın her metresine bomba yağıyor.

 

Kızıldağ'a üç kez uçaktan paraşütle asker bıraktılar. Türkmen Dağı’nın yollarına ve köylerine yoğun çatışmaların yaşandığı, Türkiye'ye 5 kilometre mesafedeki Kızıldağ ve Zahiye Dağı çok önemlidir.

 

Bölgedeki en yüksek dağ olması nedeniyle Kızıldağ stratejik önem taşıyor. Kızıldağ, Türkiye sınırına 500 metre mesafede bulunan bölgenin en doğu ucu olan Yamadı'ya kadar atış üstünlüğü sağlıyor. Esad güçleri bu tepeyi tam olarak ele geçirirse Kızıldağ'dan Yamadı'ya kadar bütün Türkmen köylerini topçu atışıyla vurabilir.

 

Türkmen Dağı’nı tamamen ele geçirmeye çalışan Rusya ve İran destekli Esad güçleri buradan kuzeydeki Burc Keseb noktasına ilerleyerek Türkmen Dağı ile Cebel Ekrad arasındaki bağlantıyı keserek Bayırbucak bölgesinde tamamen katliam yapmak istiyor.

 

Rus ordusunun hava desteğiyle bazı stratejik tepeleri ele geçiren Esad’ın ordusu, bu tepelerin üzerine ağır Rus roket sistemlerini yerleştirmiştir. Bu roket sistemleri ile Türkmen direnişçileri vuruyor.

 

Kızıldağ’da, Türkmen dağında, Bayırbucak’ta son söz söylenmedi. Zalim Esad güçlerinin, Rus uçaklarının desteğiyle Bayırbucak bölgesine yönelik saldırılarına karşılık Türkmenlerin yiğit direnişi sürüyor.

 

AFGAN DAĞLARI NASIL MEZAR OLDUYSA MOSKOF KAFİRİNE TÜRKMEN DAĞI DA MEZAR OLACAK BÜTÜN KAFİRLERE

Afgan Müslümanlarının dillerinde Moskof kafirine karşı söyledikleri “Ey moskof kafiri ey yüzü kara İnşaallah bulursun belanı ara” sözleri anlamlıdır. Nasıl 1979 yılında Afganistan’ı işgal eden Moskof kafirinin kızıl ordusu 10 yıl sonra Afganistan’ı terk etmek zorunda kaldılarsa bugün de, İnşaallah Allah’ın izniyle kafir Putin’in ordusu, Moskof Ordusu Suriye’yi terk etmek zorunda kalacaktır.

 

Sovyetler Birliği Afganistan'daki Marksist hükümetinin daveti üzerine 27 Aralık 1979'da Sovyet lideri Leonid Brejnev'in emriyle Afganistan’a girmişti. Sovyetler 27 Aralık 1979’da ülkeyi fiilen işgal etti. Devlet başkanı Hafızullah Amin öldürüldü ve yerine Prag'da bir dönem büyükelçi olarak görev yapan Rus uşağı Babrak Karmal Prag’dan getirilerek Afganistan Devlet Başkanı ilan edildi. Afgan hükümetinin yeni lideri olarak Sovyetler tarafından yerleştirildi. Afgan Müslümanlarının direnişi karşısında. Sovyet Kızıl Ordusu 15 Mayıs 1988'de çekilmeye başlamış ve 15 Şubat 1989'da büyük kayıplar nedeniyle Sovyet lider Mihail Gorbaçov'un emriyle Kızıl Ordu geri dönmüş, savaş sonrası Sovyet güçleri bölgede  25 bin ölü bırakmış ve  ayrıca 451  uçağını yitirmişti.

 

Marksist Afganistan Demokratik Halk Partisinin lideri, Moskof uşağı Babrak Karmal sığındığı Rusya’da 1996 yılında ölmüştür.

 

Afganistan müdahalesi Kızıl Moskof rejimine Sovyet İmparatorluğu'nun çözülmesi gibi bir fatura ödetmiş ise Suriye işgali de Yeni Çarlık Rusya'sı,  hayalleri gören Kremlin’deki yeni Çar Rus Faşisti Putin’in sonu olacaktır.

 

Esad rejimine destek veren Moskof ordusu kirli emellerine ulaşamayacak Türkmen Dağı Rus emperyalistlerinin desteklediği Nusayri çetelerine, BAAS’ın şebbihalarına, Şia’nın paralı askerlerine mezar olacaktır.

 

ESAD DÜŞER, TÜRKMEN DAĞI DÜŞMEZ!

ABD ve Rus Emperyalizminin hedefinde Türkmenler arka planda ise Türkiye vardır.  Türkmen Dağı stratejik bölge var, ora düşerse Türkmeneli düşer. Türkiye tehlikeye girer. Türkmen Dağı’nda Türkmenler şehit olacak ama Türkmen dağı düşmeyecek. Türkmenler Haçlı destekli Esad Firavunu’nun ordusunu perişan edecektir. ABD, Rusya, İran, Esad yenileceksiniz. Katil Rusya da Esad’ın çöküşünü ve zafer yürüyüşünü durduramayacak, Esad rejimi Bayırbucak Türkmen bölgesine 5 yıldır saldırıyor.

 

 250 bin Türkmen’in yaşadığı bölgeyi şimdi Moskof kafirinin ve Acem alçakların desteğiyle kuşatma altına almışlardır. Nusayri rejimi karadan, havadan ve denizden Bayırbucak Türkmenlerini vuruyor.

 

Suriye’nin Lazkiye kırsalındaki Bayırbucak bölgesinde Türkmenler sadece zalim Esad’ın katil ordusuyla değil, dünyanın en güçlü ülkeleri olan Rusya, İran, Irak, Çin'le savaşıyor. Suriye iç savaşında meydana gelen en şiddetli çatışmalar, Türkmenlerin yoğun yaşadıkları yerleşim birimlerinde meydana geliyor.  Özellikle Hama, Humus, Lazkiye ve Halep bölgesinde Binlerce Türkmen hayatını kaybederken, on binlercesi de, başta Türkiye olmak üzere diğer komşu ülkelere sığınmak zorunda kalıyor. Karada ise Esad, İran – Lübnan Hizbullahı güçleri top tüfek ve tankla Türkmenlere tam anlamıyla soykırım uygulamaya başladı.

 

OĞUZUN ÇOCUKLARI:  BİR ÖLÜR, BİN DİRİLİRİZ

1000 senedir Oğuzun çocukları bu topraklarda Moskof’un uçaklarıyla heveslenenlerin hevesleri kursaklarında kalacak. Moskof kafirine BAAS’ın şebbihalarına, kızıl Komünist çetelere Şia’nın paralı askerlerine acem uşaklarına verdiğimiz şanlı mücadelenin merkez üssü Türkmen Dağı’dır. Türkmen Dağı vatan toprağıdır ve en az Ankara, Yozgat, Rize, Erzurum, Edirne kadar Türkiye’dir. İslam ümmetinin, Türk dünyasının mazlumların gözü kulağı Türkiye'de.

 

Türkmen Dağı ikinci Çanakkale'dir. Kanımızın son damlasına kadar da olsa Türkmen akıncılar Türkmen Dağı'nı asla terk etmeyecek. Türkmen Dağı Kerkük kalesidir, Türkmen Dağı Telafer’dir, Kıbrıs’tır, Bakü’dür, Doğu Türkistan’dır, Balkanlar’dır. Türkmen Dağı Erciyes’tir, Ilgaz’dır,  Toros Dağları’dır, Allahuekber Dağları’dır.

 

RUSYA DESTEKLİ Şİİ TUGAYLAR, Şİİ PARALI ASKERLER, ŞEBBİHALAR, TÜRK KOMÜNİSTLERİ TÜRKMEN DAĞI’NI DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR

Moskof kafirinin uçaklarının ağır bombardımanı ve Fars şovenisti İran Şiası’nın binlerce milisinin desteğiyle Türkmen Dağı'nda ilerleyen Nusayri çetelerinden oluşan Suriye ordusu, bölgedeki yüzlerce yıllık Türk varlığına son vermek istiyor. Türkmen Dağı'na karadan girmek için Lübnan Hizbullahı, İran Şiaları ve havadan da Ruslar, rejim güçlerine destek veriyor. Esad güçlerinin yanında İran’ın devrim muhafızları Lübnan Hizbullahı’na bağlı milisler ve Rus askerleri de var.

 

Irak'tan ve İran’dan gelmiş bölgenin yakınına konuşlanmış Şii Tugayları üç kol halinde mevzilenmiş Hizbullah ve Şebbiha çeteleri Türkmen Dağı’nı düşürmeye çalışıyorlar.

 

ABD ile bölgede küresel rekabete giren Rusya'nın Esad, İran ve Hizbullah güçleriyle savaşan BAAS rejimi karşıtlarını havadan vurması en çok terör devleti İsrail’i, Yahudileri ve silah tüccarlarını sevindirdi.

 

Suriye Türklerinin yaşadığı bölgeye havadan, denizden saldırı başlatan Moskof kafirine Firavun Esad’ın güçleri, İran’a bağlı Devrim Muhafızları dünyanın dört bir yanından getirilen Şii paralı askerleri de karadan destek vererek Türkmen Dağı’nın bir bölümüne girmişlerdir.

 

MİHRAÇ URAL ADLI SURİYE AJANI’DA ÖRGÜTÜYLE TÜRKMENLERE SALDIRIYOR

12 Eylül 1980 öncesi (Acilciler) adlı Kızıl komünist örgütün liderlerden Arap Nusayrisi Mihraç Ural'ın yönettiği Mukaveme – i Suri (Acilciler) isimli terör şebekesi de Türkmen Dağı’na saldıran rejim güçlerinin yanındadır.

 

Beşar Esad'ın Bayırbucak Türkmenleri’nin üzerine sürdüğü katiller ordusunun başında, Sırtlan kod adlı cani terörist Mihraç Ural var.

 

1980 yılında 1980'de Adana Cezaevi'nde  kaçan ve Mayıs ayında Suriye'ye gelen Ural, ertesi yıl Hafız Esad'ın kardeşi , muhaberatın başında olan Cemil Esad'ın emriyle vatandaşlık belgesini aldı.

 

 Ortadoğu’da yabancı istihbarat servislerinin oyuncağı olan  Mihraç Ural bir grup yandaşı ile birlikte Suriye ordusu saflarında Türkmenlere  saldırmakta Şii – Rus – Nusayri  - Komünist  çeteler, Türkmen Dağı'nda civanları katlediyor.

 

KOBANİCİLER  HOBANİCİLER  NEREDE?

Kobani'de bağıranlar Bayırbucak katliamında sessizliğe büründü. Kobani’ye (Ayn el – Arap) ağıt yakanlar Türkmenlere yönelik etnik temizlikten mutlular. 

 

Türkmenler kimsesiz! Türkmen soykırımına karşı Türkiye, Türk dünyası, İslam ümmeti ayağa kalkmalıdır.

 

Kobani (Ayn el – Arap), dünya gündemine gelmesine rağmen Türkmenleri Türkiye'de bile 2 – 3 TV kanalı dışında konuşan yok.  Türkmenler, bir Kobani olamadı. Ezidiler, Kobani'dekiler insan da Bayırbucaklılar değil mi?

 

İran – Esad – Rusya katliam koalisyonunun Türkmen Dağı’nda giriştiği işgal ve yıkım da ne Paris’teki saldırı ne de Mali’deki otel baskını kadar gündem olmadı, olmuyor.

 

Esad rejiminin bir sonraki hedefinin Bayırbucak Türkmenleri olduğunu herkes biliyordu. Bayırbucak’ta yaşananlar soykırımdır. Amaç, Suriye’nin kuzeyinde PKK uzantısı PYD devletine alan açmaktırFOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ