Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-24 14:29:18

KADIN KOLLARIMIZIN 'ANLAMLI TOPLANTISI'..

Büyük Birlik Partisi Kadınlar Kolu Genel Merkezi ve Ankara Kadınlar Kolumuzun Düzenlediği 'Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı..
KADIN KOLLARIMIZIN 'ANLAMLI TOPLANTISI'..
Büyük Birlik Partisi Kadınlar Kolu Genel Merkezi ve Ankara Kadınlar Kolumuzun Düzenlediği 'Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı..

 

Büyük Birlik Partisi Kadınlar Kolu çalışmalarını aralıksız ülke genelinde sürdürürken Ankara'da etkinliklerine bir yenisi daha ekledi.

 

Başkent'te en uğrak yerlerden birisinde Kahvaltılı Birlik ve Dayanışma Toplantısı yapan BBP'li kadınlar ve Bayan Alperenler, 1 Kasım Seçimlerinde Büyük Birlik partisinin hedeflediği amaç için çalışmalarını sürdüreceklerini belirttiler.

 

Genel Başkan Yardımcıları Remzi Çayır, Ünsal Karabulut, YİK başkanımız Hakkı Öznur ve 1.Bölge Milletvekili adaylarımız Tevfik Eren,  Hikmet Karaca, Barış Ezer, Şekibe Demirel, Orhan Şahin, (Bayan Alperenler Genel Başkanı) Mukaddes Demirci, Cemal Yalçın, Türkan Çetin, Ankara 2. Bölge Milletvekili adayımız Ayla Şan, Kadın Kolları Yöneticilerimiz Nazmiye Selvi,Güler Kibrit, Emine Gül, Bayan Alperenler Yöneticileri İlknur Tüfekçi, Kübra Selvi, Esma Çayır, Hilal Sükut ile kadın partililerimizin katıldığı toplantıda konuşmacılar; 'BBP'yi hak ettiği yere,Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'dan devraldığımız bayrakla yürümeyi azimle sürdürmeye devam edeceğiz' dediler.

 

 

 

Genel Başkanımız Mustafa Destici'nin kıymetli eşleri Şükriye Destici hanımefendinin de katıldığı ve bir konuşma yaptığı toplantıya ayrıca, BBP Ankara İl Başkanı Mahir Alay ve yöneticilerinin yanı sıra kadınlar kolu genel merkez yöneticileri ile Ankara'daki partili kadınlarımız hazır bulundu.

 

 

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI REMZİ ÇAYIR

Toplantıda konuşan BBP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara 1.Bölge Milletvekili adayı Remzi Çayır; Büyük Türk milletinin esenlik, huzur ve müreffeh bir toplum olmasında her zaman kadının çok önemli yeri olduğuna dikkat çekti.

 

 

 

Çayır; "Büyük Birlik Kadrolarının iktidarı için kadınlarımıza önemli görevlerin düştüğünü hepimiz biliyoruz. Bu tür ortamı oluşturduğunuz için sizlere teşekkür ediyor ve devamını diliyorum." derken;

 

 

KADINLAR KOLU GENEL SEKRETERİ KARABULUT

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kadınlar Kolu Genel Sekreteri ve Ankara 2.Bölge Milletvekili adayımız Zübeyde Karabulut'ta konuşmasında şunları dile getirdi:

"Tarihimiz kadınlarımızın üstün meziyetlerini büyük fedakarlıklarını, çalışkanlıklarını,azimlerini anlatan kahramanlıklarla doludur.Türk kadını siyaset alanında vazife almış savaş alanında ise; Nene Hatun olup Kara Fatma olup kanının son damlasına kadar savaşmış..bu toprağı savunmuş bu bayrağı indirtmemiştir.

Bugünde aynı ruh ve inançla üzerimize düşen vazifeyi büyük bir azim ve kararlılıkla yapacağız.

 

Biz; Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları, Genel Başkanları Yönetimleri ve tertemiz kadroları olarak; sıkı bir çalışma temposuna girmiş bulunmaktayız. Geleceğimizin teminatı olan ülkemizin dünya çapında en iyi konumda olması için elimizden gelen bütün çabaları sarf edeceğiz." dedi.

 

 

YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR

Önce hemen şunu bir daha söyleyim; Rahmetli liderimiz, cennet mekan Muhsin Başkan, küresel merkezlerle bağlantılı çevrelerin kirli tekliflerini şiddetle reddetti. Onları perişan etti. Küresel ve Oligarşik güçlerle ilişkili malum çevrelerin Muhsin Başkan’a kabul ettiremedikleri gayri – milli projeyi Erdoğan – Gül ekibine kabul ettirmişlerdir.

Küresel güçlerin Türk siyasetine açıkça müdahale olan siyaseti dizayn etme çalışmalarına  “taşeronluk” yapan ve onların küresel emperyalist politikalarını kabul eden, “uyma” sözü veren Erdoğan – Gül ikilisine AKP’yi kurdurmuşlar ve her türlü desteği açıkça vermişlerdir.

 

İşte bu süreçte AKP kuruluş çalışmaları sırasında daha sonra AKP kurucusu olan bazı üst düzey AKP yöneticileri ısrarla Muhsin Başkan ile görüşmek istediler ve görüştüler de. Talep yeni bir parti kurma çalışmaları yürüten bu kişilerden gelmişti. Çünkü rahmetli Muhsin başkan toplumda, kamuoyunda saygı duyulan, sevilen, ahlakıyla, duruşuyla, tavrıyla güven duyulan, itimat edilen, lekesi olmayan, kire, pasa bulaşmamış, tertemiz şerefli bir geçmişi olan bir siyasetçi idi. Milli, yerli, demokrat, birleştirici, bütünleştirici asla ötekileştirici olmayan bir liderdi." şeklinde konuşarak '1 Kasım seçimlerinin Büyük Birlik camiasına ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi.

 

 

ANKARA KADINLAR KOLU BAŞKANI ZEKİYE DEMİREL

Ankara İl Kadınlar Kolu Başkanı Zekiye Demirel'de konuşmasında Birlik ve Beraberliğini öneminden bahsederek, kadınların olduğu yerde başarının hasıl olduğunu belirtti. Büyük Birlik Partisinin tertemiz inançlı kadroları ile ülkenin itibarı ve umudu olduğunu vurgulayan Demirel; "Gün Birlik-Günüdür. Gün Beraberce Yürümek Günüdür. Gün Türk milletinin umudu Büyük Birlik Partisinin iktidarına yürüme günüdür"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŞEHİT VE GAZİLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI HAMİT KÖSE, BBP'YE DESTEK KONUŞMASI YAPTI.

 

 FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ