Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-24 14:30:40

ANKARA'DA SEÇİM YÖNETİM MERKEZİ 'DUALAR' VE 'ALKIŞLARLA' AÇILDI

Ankara 1 Bölge Milletvekili adayımız, Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır burada yaptığı konuşmada: Suriye'den Kalkan Sinek Ankara'ya Konuyor" dedi.
ANKARA'DA SEÇİM YÖNETİM MERKEZİ 'DUALAR' VE 'ALKIŞLARLA' AÇILDI
Ankara 1 Bölge Milletvekili adayımız, Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır burada yaptığı konuşmada: Suriye'den Kalkan Sinek Ankara'ya Konuyor" dedi.

 

BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara 1. bölge milletvekili adayı Remzi Çayır, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

 

 

BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara 1. bölge milletvekili adayı Remzi Çayır, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Çayır, “Sen önce Suriye bataklığını kurut. Bu Suriye bataklığında sorumluluğunuz var. Suriye’den şu veya bu şekilde kalkan sinek Suruç’a, Akçakale’ye ,Ankara’ya konuyor. Ey hükümet duymuyor musun, görmüyor musun?” dedi.

 

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı, 1 Bölge Milletvekili Adayı Haşim Yanar, Bursa Milletvekili Adayı Ünsal Karabulut, Ankara 1.Bölge Milletvekili adayı Tevfik Eren, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hakkı Öznur, 1.Bölge Milletvekili adayları Hikmet Karaca, Barış Ezer, Şekibe Demirel, Orhan Şahin, Mukaddes Demirci, Cemal Yalçın, Türkan Çetin ve Kadın Kolları Genel Merkez Yetkilileri, Partililer, vatandaşlarla birlikte  Remzi Çayır; partimizin  Atatürk Bulvarı Kızılay'daki  seçim yönetim merkezinin açılısına katıldı. 

 

 

YİK Başkanı Hakkı Öznur'un da bir konuşma yaptığı  açılış töreninde Remzi Çayır , Ankara’daki bombalı terör saldırısını değerlendirdi. 

 

Çayır, "İstediğin zaman ortaokul çocuklarını, anaokullarını basıp orada makul şüphe ile insanları gözaltına almasını biliyorsun. İstediğin insanı istediğin dakika tutuklatabiliyor, gözaltına alabiliyor ve istediğin muameleye tâbi tutuyorsun da üzerinde bombayla binlerce kilometre yol kateden ve bunu da bir şekilde organize eden insanlara, nasıl olur da makul şüpheli sıfatıyla bakar, kendince yeni bir yöntem, yeni bir hukuk terimi oluşturarak, ‘Ne yapalım, daha eyleme geçmediler. Eyleme geçince belli olacak. Bunları eyleme geçmeden tutuklayamayız, gözaltına alamayız, onlara dokunamayız.’ diyebilirsin? Bu tam bir hukuk garabeti, bu tam bir aymazlık ve gerçekten de içine düştükleri çukurun bir göstergesi. Bunlar ne yaptıklarını bilememekte, ne dediklerini de bilememektedirler." şeklinde konuştu.

 

 

Suriye’den gelen bombacı teröristleri de değerlendiren BBP Genel Başkan Yardımcısı Çayır, “Size bir daha sesleniyorum, Suriye bataklığından kalkan sinekler şehirlerimize konuyorlar ve patlayıcı madde olarak kendilerini dışavuruyorlar. Bunları görmeyecek kadar irfandan uzak mısınız? Onun için artık Müslümanın Müslümanı öldürdüğü ve gittikçe topraklarımızı güvensiz hale getirdiği bu durumdan derhal Türkiye’nin kurtulması lazım.” dedi.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ