Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-24 23:49:55

KIRŞEHİR İL BAŞKANI AYKANAT 'BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ'

Büyük Birlik Partisi (BBP), Kırşehir’de milletvekili adayları ve teşkilatları ile birlikte basınla tanışma kahvaltısı düzenledi.

İl Başkanı Tarık Aykanat, "Arkamızda teşkilatımızdan başka kimse yok. Bizlerin yardımında olan holding sahipleri, sırça köşklerde siyaset belirleyenler ve bizim dışımızda büyük düşünen devletler yok" dedi.

 

Kendilerinin safını belirle sloganı ile yola çıktıklarını anlatan İl Başkanı Aykanat, "Kendi teşkilatlarımızda dahi yanlış olan ne var ise onları söylemekten kaçınmıyoruz. Bugün güç sahiplerinin yanında olmak adına davamızdan taviz vermiyor davanın gereği ne ise onu yapıyoruz. Bizim kaygımız seçmene doğru olanı anlatmak yanlışa yanlış diyerek güç odaklı çalışma yapmıyoruz" ifadelerini kullandı.

 

Parti Teşkilatının katılım gösterdiği basınla istişare ve tanışma toplantısına Dulkadirliler destek verirken toplantıya Merkez İlçe Başkanı Mustafa Demirbaş, Alperen Ocakları Başkanı Ercan Zengin, Milletvekili adayı Veysel Demir, Ersan Altan ve basın çalışanları katıldı.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ