Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-24 23:59:54

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ YARALI VATANDAŞLARIMIZI HASTANEDE ZİYARET ETTİ.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, Ankara Cebeci Dikimevi'nde freni boşalan belediye otobüsünün durağa dalması sonucu yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret etti.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, Genel Başkan Yardımcımız Ünsal Karabulut, Alperen Ocakları Genel Sekreteri Murat Aslan, Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Fazlı Centilmen ile birlikte belediye otobüsünün Dikimevi durağında bekleyen yolculara çarpması sonucu yaralanan vatandaşları yattıkları hastanede ziyaret ettiler.

 

 

  Ziyarette yaralılara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Genel Başkanımız Mustafa Destici, meydana gelen kazanın nasıl gerçekleştiğinin detaylı bir şekilde araştırılması gerektiğini ifade etti. 

Tedbirsizlik, hata, ihmal ve kusuru olanların ortaya çıkarılması gerektiğini belirten Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.” Dedi.
Genel Başkanımız Mustafa Destici hastanede yetkililerden yaralı hastaların durumu ile ilgili bilgi alırken yaralanan ve vefat eden hasta yakınları ile de yakından ilgilendi.

 

Fotoğraflar : 

 

 

 

 

 FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ