Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 00:03:48

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “BU KAN EMİCİLER ARTIK YOK EDİLMELİ”

Genel Başkanımız Mustafa Destici, kan emicilerin artık yok edilmesi gerektiğini söyledi.

Tunceli'de Jandarma Özel Harekât timleri ile bir grup PKK'lı terörist arasında çıkan çatışmada hayatını kaybeden Tabur Komutanı Binbaşı Yavuz Sonat Güzel’in şehit olması ile ilgili açıklama yapan Geel Başkanımız Mustafa Destici, “Ülkemizi ve milletimizi bölmeye çalışan ve hiçbir inanç değeri olmayan bu kan emiciler yok edilmelidir.” Dedi.

  Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Sadece PKK’yı değil, onun siyasi uzantıları başta olmak üzere bütün uzantılarını da bu saldırının ortağı ilan ediyorum. Yani hiç birisi buradan sıyrılamaz. Şirin gözükemez. PKK’yı kim terör örgütü ilan etmiyorsa ve onlarla ilişkilerini devam ettiriyorsa adı ne, konumu ne olursa olsun bu saldırıya ortaktırlar. Şehit olan Binbaşımızın kanı ellerine bulaşmıştır. Hatta sadece onlar değil, terörü çözmeyen ve bugüne gelmesine sebep olanlarda, gaflet içinde olanlarda dolaylı yoldan bu saldırının vebalini üzerlerinde taşımaktadırlar.” İfadelerini kullandı.

  Genel Başkanımız Mustafa Destici son olarak “Bölücü, hain, ateist pkk ya, onun tüm uzantılarına, onları koruyup, gözeten efendilerine, meşrulaştıranlara binlerce kez lanet olsun. Saldırı da hayatını kaybeden şehit Binbaşımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesine, yakınlarına, TSK’nin ve Milletimiz‘in başı sağ olsun. Şehitlerimiz onurumuz vatan namusumuzdur.”FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ