Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 00:09:24

KURBAN BAYRAMI SEBEBİYLE SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ PARTİMİZİ ZİYARET ETTİLER

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ HAŞİM YANAR: “SİYASİ VE SİYASETÇİ KİMLİĞİNİ İTİBARSIZLAŞTIRDIĞI BİR ORTAMDA SEÇİME GİRİYORUZ”

Genel Başkan Yardımcımız Haşim Yanar, siyasetin ve siyasetçinin kimliğini itibarsızlaştırdığı bir ortamda seçime girildiğini söyledi.

  Kurban Bayramı'nın ikinci gününde siyasi partiler arası bayramlaşmalar kapsamında, partimizi SP, DP, DSP, MHP, AKP ve CHP heyetleri ziyaret etti.

  Kabulde konuşan Genel Başkan Yardımcımız Haşim Yanar, “Tüm unsurları ile Milletimizin bayramını tebrik ediyor, bu bayramın Milletimize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

Son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle hayatını kaybeden şehitlerimize,  hac farizasını yerine getirmekte iken hayatını kaybeden hacılarımıza ve bayram yapmak üzere yollarda iken yaşanan trafik kazalarında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyoruz.” Dedi.

  Yanar şunları söyledi: “Tüm bu yaşanan olumsuzluklar karşısında buruk bir bayram yaşıyor olsak ta bayramın birliğe beraberliğe vurgu yaptığı anlayışından hareketle hangi siyasi partiye mensup olursak olalım birliğimize beraberliğimize ve kardeşliğimize kasteden unsurlar karşısında tek ses tek yürek olabilmeli, ortak tepkimizi yüksek sesle dile getirebilmeliyiz. Yaşanan yozlaşma, terör ve ekonomik olumsuzlukların siyaseti ve siyasetçi kimliğini itibarsızlaştırdığı bir ortamda seçime giriyoruz. Büyük Birlik Partisi olarak 23 yıllık siyasi tecrübemiz boyunca hakkın ve haklının yanında durma sorumluluğunda olduk. Hiç bir ikbal hesabının içende bulunmadık. Milletin ihtiyaçları ve yararı doğrultusunda ortaya konulan yaklaşımlar hangi parti ya da grup tarafından yapılırsa yapılsın yanında olduk ve ama hiçbir gelecek hesabı yapmadan da her türlü yanlışın karşısında durduk. Bu tavrımızı bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada devam ettireceğiz. 1 Kasımda yapılacak olan seçimlerin her türlü olumsuzlukların içinden çıkabileceğimi bir seçim olması temennisi ile Niyetinde arıza olmayan tüm siyasi partilere başarılar diliyorum.”

  Heyette, Genel Başkan Yardımcımız İlker Kayalıoğlu, Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyeleri Hikmet Karaca ve Mehmet Türksoylu hazır bulundu.

 Fotoğraflar : FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ