Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 00:09:47

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ BAYRAM NAMAZINI TACEDDİN DERGÂHINDA KILDI.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, bayram namazını Taceddin Dergahı’nda kıldı. Namaz sonrası merhum liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret ederek Kur’an-ı Kerim okudu, partililerle birlikte dua etti.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, Kurban Bayramı namazı için Hamamönü’nde bulunan Taceddin Dergahı’na geldi. Namaz sonrası Genel Başkanımız Mustafa Destici, merhum liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun mezarına geldi. Mezarın başında Kur’an-ı Kerim okuyan Genel Başkanımız Mustafa Destici, partililerle birlikte dua etti.

  Daha sonra partililerle bayramlaşan Genel Başkanımız Mustafa Destici, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin ve İslam coğrafyasının Kurban Bayramı’nı kutlayan Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Hayırlara vesile olmasını özellikle Türk İslam coğrafyasında kan ve gözyaşının sona ermesini, Doğu Türkistan’da, Myanmar’da, Filistin’de, Suriye’de dünyanın pek çok çevresinde zulüm gören Müslüman kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Aynı şekilde ülkemiz içindeki adaletsizliklerin, haksızlıkların son bulmasını da, kardeşliğimizin tekrar pekişmesini de vesile olmasını diliyorum. Bayramlar Allah’ın bizlere hediyesidir. Dargınlıkların ortadan kalkmasına, düşmanlıkların sona ermesine, kin ve nefretin sona ermesine, nefret suçu işleyenlerin bundan vazgeçmesine vesile olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

  “DAĞLICA’DAKİ KARAKOLU ARADIĞIMDA ASKERLERİMİZİN SEVİNDİĞİNİ MÜŞAHEDE ETTİM”

  Dualarının kahramanca mücadele eden asker ve polislerle olduğunu söyleyen Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Geçtiğimiz günlerde Dağlıca’da bu hadise yaşandıktan sonra o karakolu aradığımızda oradaki askerlerimizin ne kadar sevindiklerini, morallerinin ne kadar yüksek olduğunu da , o hain saldırılara karşı nasıl kahramanca bir duruş sergilediklerini de müşahede ettim. Askerlerimizin, polislerimizin bu kahramanlıkları sahip oldukları inancın, milli ve manevi değerlere bağlılığın göstergesidir.” diye konuştu.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ