Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 00:11:11

ÜLKÜCÜ HAREKETİN TARİHİNİ (6.CİLTLİK ÜLKÜCÜ HAREKET KİTABINI) YAZAN ÜLKÜCÜ FİKİR VE SİYASET ADAMI BBP YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR:

MİLLETİMİZİN VE ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÜLKÜCÜLERİN BİRLİĞİ ŞARTTIR! ÜLKÜCÜLERİN BİRLİĞİ TÜRKİYENİN DİRLİĞİ VE GELECEĞİDİR

Türkiye küresel emperyalist kuşatma altında.   Türkiye’yi saran, kökleri dışarıda olan karanlık bir ağ, Türkiye’yi “destabilize” etmek için bütün hızıyla kirli faaliyetlerini, oyunlarını devam ettirmektedir.

Türkiyemiz asimetrik savaşın her yönüyle karşı karşıya. Etnik ve mezhep eksenli savaşlar çıkarılmak isteniyor. Ortadoğu’da uygulanmaya çalışılan “mezhep savaşları, etnik savaşlar” Türkiye’nin sokaklarına taşınmaya çalışılıyor. Irak ve Suriye BOP için paramparça edildi. Şimdi ise hedefte Türkiye var.

NATO merkezli Gladyo ile bağlantılı şer odakları taşeron örgütler üzerinden ülkemiz Ortadoğu ateşinin içinde sokulmaya çalışılıyor. Kızıl stalinist terör örgütü PKK/KCK kent ayaklanmaları gerçekleştirip Türkiye’yi Türk-Kürt çatışmasına sokmak istiyor. Gladyo merkezli Kandil, genel ayaklanma hayali kuruyor.

KÜRESEL OYUNU BOZACAK, BÖLÜCÜ TERÖRÜ SONLANDIRACAK TARİHİ HAMLE: MHP BBP SEÇİM İŞBİRLİĞİDİR.

Türk Milliyetçileri tarihin kendilerine yüklediği misyon dava ve tarih şuurunun bilincindedir. BOP, BİP vb. küresel emperyalist projeleri tarihin karanlıklarına gömmek ülkemiz ve coğrafyamız üzerinde oynanan ‘büyük oyunu’ bozmak için Türk Milliyetçileri birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmelidir.

7 Haziran seçim sonuçlarının tablosu ortadır. 20 Temmuz’dan günümüze 129 vatan evladı ABD/NATO maşası terör örgütü PKK tarafından şehit edildi. Çözüm süreci ile çözülme süreci devam ediyor.

Siyasi kaos ve kutuplaşma toplumsal barışa ve uzlaşmaya zarar veriyor.  Küresel güçler ülkemizi istikrarsızlaştırmak, etnik ve mezhep çatışmalarıyla Türkiye’yi iç savaşa sürüklemek istiyorlar.

NATO merkezli gladyonun  küresel operasyonlarını  bozacak,  boşa çıkaracak  tarihi hamle; Türk- İslam ülküsüne bağlı, BBP-MHP seçim işbirliğidir. Her iki partinin idealist, inançlı, imanlı milli ve yerli duruşa sahip kadrolarının seçim işbirliği ülkemizin, milletimizin, coğrafyamızın hayrınadır.

 Milliyetçi- muhafazakar kadrolar her iki partinin seçim işbirliğini heyecanla bekliyor ve destekliyor. Milletimiz Türkiye’nin milli direnç merkezi olan milli güçlerin TBMM’de güçlü bir şekilde olmasını Türkiye’nin geleceği açısından çok önemli görüyor.

KÜRESEL GÜÇLER VE BÜROKRATİK OLİGARŞİ MHP-BBP SEÇİM İŞBİRLİĞİNDEN KORKUYOR

Küresel bir siyasi mühendislik projesi ile demokratik siyasete müdahale ediliyor. İç ve dış mihraklar BBP –MHP seçim işbirliğinden çok rahatsızlar.

AKP’de,  HDP’de küresel projedir. Parti devletinin çözüm süreci dediği “yıkım” sürecine ve coğrafyamızda gerçekleştirilmek istenen “İkinci İsrail” projesine karşı çıkan, Türkiye’nin birlik ve beraberliğini savunan, vatansever, Alperen,  Ülkücü kadroların seçim işbirliğinin gündeme gelmesi milletimiz tarafından olumlu bulunmuş takdirle karşılanmış ve büyük teveccüh görmüştür. Milliyetçi, Ülkücü, Muhafazakar camiada müthiş bir heyecan oluşturmuştur.  

 Şimdi hemen acilen yapılması gereken bu seçim işbirliğinin zaman geçirilmeden hayata geçirilmesidir.

 “Terörle müzakere olmaz  terörle mücadele” olur diyen  bir  CIA planı olan  PKK açılımına ve ihanet görüşmelerini içeren karanlık Oslo vb. süreçlere karşı duran, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü savunan kadroların seçim işbirliği yapması, ülkemizin milli güvenliği ve bütünlüğü açısından elzemdir.

ÜLKÜCÜLERİN BİRLİĞİ TÜRKİYENİN DİRLİĞİ VE GELECEĞİDİR

Ülkücülerin birliği Türkiye’nin dirliği ve geleceğidir. Zaman hızla geçiyor. Türkiye, Türk Dünyası Milliyetçi-Ülkücü kadroların bu seçimlerde mutlaka ittifak yaparak güçlü bir grupla Meclise girmesini ve iktidar olmasını yürekten istiyor.

Küresel güçler ve statüko  BBP-MHP seçim işbirliğinden çekiniyor ve korkuyor. Bürokratik oligarşiye ve yerli işbirlikçilere verilecek en büyük tarihi cevap BBP-MHP seçim işbirliğinin gerçekleşmesidir.

Kimse tarihin yüklediği bu sorumluluktan kaçmamalı,  ülkücüleri iktidara taşıyacak tarihi fırsatı heba etmemelidir.

 Enaniyet ve  nefsaniyetten  herkes  uzak durmalı ve misyonlarının gereğini yapmalıdırlar.

Bir çınarın dallarıyız. Aynı kökteniz. Ülkücüyüz.. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Şahsiyetli, ilkeli, güçlü bir seçim işbirliği, Türkiye’nin selameti ve geleceği açısından son derece hayati öneme sahiptir.

 Ülkemizin geleceği ve aydınlık yarınları için MHP –BBP  seçim işbirliği tarihi bir öneme  sahiptir.

BBP SEÇİME TEK BAŞINA GİRECEK ŞEKİLDE DE HAZIRDIR.

BBP, kendisine gelmiş herhangi bir resmi teklif olmamasına rağmen gerekli adımları atmış, her hangi bir ön şart ileri sürmemiştir. Ülkenin ve milletin menfaatini her şeyin üzerinde görmüştür ve bu hassasiyetle hareket etmiştir.

 BBP dava partisidir. BBP her zaman ilkeli sağduyulu siyaset çizgisiyle milletin vicdanı olmuştur. BBP üzerine düşeni her zaman yapmıştır.  Yapmaya da devam etmektedir. BBP tek başına seçime girecek şekilde çalışmalarını planlı ve programlı bir şekilde tamamlamıştır. FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ