Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 00:11:49

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, KURBAN BAĞIŞINA DESTEK VERDİ.

Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı tarafından organize edilen Kurban Bağışı Kampanyasına Genel Başkanımız Mustafa Destici ve ailesi de bağışta bulundu.

 Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın Bangladeş ve Suriye Türkmenlerine yönelik başlatmış olduğu Kurban Bağışı Kampanyasına destek veren Genel Başkanımız Mustafa Destici, Kurban bağışı bedellerini Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Sekreteri Murat Aslan ve Genel Başkan Yardımcısı Dr. Halil Kol’a teslim etti.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın düzenlemiş olduğu bu kampanyayı destekliyorum. Emeği geçen tüm Alperen kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bu kampanyanın diğer yıllarda daha da genişleyip tüm İslam Coğrafyasındaki mazlum kardeşlerimize ulaşacağına tüm kalbimle inanıyorum.” dedi.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Kurban Bayramı yakınlaşmak ve paylaşmaktır. Bu güzel bayramda başlatılan kampanyaya başta camiamız olmak üzere tüm vatandaşlarımızı destek vermeye davet ediyorum” diye konuştu.

Genel Başkanımız Mustafa Destici Suriye Türkmenlerine, kıymetli eşleri ise Bangladeş’e Kurban bağışı yaptı.

Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Sekreteri Murat Aslan ise Kurban bağışlarının 22 Eylül akşamına kadar devam edeceğini belirtti.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ