Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 00:13:20

BBP YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR: BÖLÜCÜ TERÖRÜN ARKASINDA NATO MERKEZLİ GLADYO VE AB VAR

BBP YİK Başkanı Hakkı Öznur’un Terör Olayları ile İlgili Basın Açıklaması: Türkiye’yi saran, kökleri dışarıda olan karanlık bir ağ, Türkiye’yi “destabilize” etmek için bütün hızıyla kirli faaliyetlerini, oyunlarını devam ettirmektedir.

(Gazete Vahdet'te (bugün) yayınlanan söyleşinin tam metni)

BBP YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR: İÇ SAVAŞ TAHRİKÇİSİ HDP’LİLERİN CİZRE’DE “PROVAKASYON” YAPMALARINA, ŞOV YAPMALARINA  İZİN VERİLMEMESİ DOĞRU BİR DEVLET KARARIDIR

 

Devlet 6 yıldır “çözüm süreci” altında Hakkari, Şırnak Diyarbakır hattında “Özerklik” “kanton” hazırlıkları yapan bölgeyi cehenneme çeviren, bölge halkına da silahlı şiddet uygulayan PKK’ya karşı operasyonlarını devam ettirmeli en ağır şekilde bu hainlere cezasını vermelidir. 

Devletimiz. PKK/ KCK’ya yönelik operasyonlarda çok geç kaldı. Bu yüzden alan hakimiyetini bazı il ve ilçelerde kaybetti. Şimdi tam zamanıdır. Milletimiz, devletimizin PKK’ya yönelik her türlü imha ve yok etme operasyonlarının sonuna kadar yanında ve destekliyor.  

Cizre de, Yüksekova da, Şemdinli de “özerklik ilan ettim” diyen her tarafa hendekler kazan, mayınlar döşeyen, devlete silah sıkan, vatan evlatlarını hain pusularda şehit eden, cani terör örgütüne operasyon yapmayıp ne yapacaktı? HDP ve onun yandaşlarının Cizre provokasyonu asla tutmaz. Bölge halkı, HDP/PKK’nın kirli yüzünü ve kirli emellerini biliyor.  

Kartel ve bölücü medya mensuplarını yanlarına alarak Şov yapmaya kalkan HDP’li bakan ve milletvekillerine bilmem ne eş Başkanlarına huzur sağlanana kadar, mayınlar ve örgüt militanları temizlenene kadar Cizre’ye vb. yerlere sokulmamaları doğru bir devlet kararıdır, Devlet devlet olmanın gereğini  artık yapmalıdır.

İÇ SAVAŞ  TAHRİKÇİSİ HDP’NİN HAİN PLANI : CİZRE KOBANİDİR 

Devletin PKK’ ya yönelik Cizre ve diğer operasyonları HDP’ yi ve PKK’yı korkuttu. PKK Cizre’yi pilot bölge seçmişti. 6 yıldır buraya yığınak yaptılar. Tüneller açtılar. Yüklü miktarda cephane stokladılar. HDP ve avaneleri tutuştu. KCK talimat verdi:  Cizre’ye koşun. Bütün örgütsel çalışmalarımız toz duman oldu. Devleti engelleyin ve Cizre’ye girin. Ama beyhude. Devlet yıllar sonra Devlet gibi davranmanın gereğini yaptı. PKK ve onun şehir yapılanması YPG-H perişan oldu. 

HDP Cizre planını açıkladı. İç savaş burada başlayacak. Cizre Türkiye’nin Kobani’si olacak. Böyle hain bir planı yapan paralel yapı KCK’ya bağlı olan HDP-DBP ve onların uzantıları mutlaka kapatılmalı ve vatana ihanetten yargılanmalıdırlar. 

Dağlıca’da 16, Iğdır da 14 vatan evladı şehit düşmüş,  İngiliz Vice News’e  konuşan Almanya ile irtibatlı, DBP’li Cizre  belediye başkanı “Cizre’de Türkiye’ye karşı iç savaş yürütüyoruz”

PKK yandaşı ve Almanya da eğitilmiş  olan Leyla İmret adlı vatan  haini açıkça İç savaş  çağrısı yapıyor. Tam bir ajan- provokatör. 

Cizre’nin Kobani yapılmasına Türk devleti, Türk Milleti  asla müsaade etmez. Hükümet yanlış yapmıştır. Ama devlet aklı bu yanlışı görmüş, Türkiye’yi Suriyeleştirmek isteyen bölücü hainlerin oyununu bozmuştur. 

2009 yılından beri PKK Şemdinli, Yüksekova, Çukurca, Cizre vb bazı yerleri PKK’nın laboratuarı olarak görmüştür. Örgüt, şehir  yapılanması  olan YDG- H ile kalkışma planlarını öncelikle stratejik  olarak gördüğü bu yerlerde   planlamıştır. 

Fakat bu hain planları bölge insanından tam destek görmemiştir Devlet bu hain planı şimdi geçte kalınmış olsa yaptığı büyük operasyonlarla boşa çıkarmıştır. PKK büyük darbe yemiştir. Dağlar ve merkezler PKK yapılanmalarından temizlenene kadar operasyonlar kesinlikle devam etmelidir.

CİZRE’DE, YÜKSEKOVA’DA BAĞLAR’DA HENDEKLER KAZILIRKEN MAYINLAR DÖŞENİRKEN CIA’NIN “BİZİM ÇOÇUK” DEDİĞİ “SELO” NERDEYDİN?

HDP’ nin eş başkanları, HDP içindeki Soros’un solcuları, HDP destekçisi  “CIA devrimcileri”  bölgede PKK siyasi komiserlerinden talimat alan HDP/DBP’li belediyeler ilçeleri çukurlarla doldururken.  PKK’nın şehir yapılanması  yollara mayınlar döşerken, dağlara  doçkalar yerleştirirken, evlerin tepelerine  roketatarlar yerleştirilirken neredeydiniz ? Niye sesiniz çıkmadı?  

51 günde 114 vatan evladı hain pusularda, mayınlı tuzaklarda  şehit düşerken sizler terör örgütü PKK’yı kınadınız mı?  Terörle aranıza mesafe koydunuz mu? Kandile posta atabildiniz mi? Hayır! Yapamazsınız. Siz Avrupa gladyosuna bağlısınız. Siz terör üssü Kandilden talimat almaktasınız. 

PKK açılımı ile “güç zehirlenmesi” yaşadınız. 6 yıldır devam eden “Yıkım” sürecinden istifade ettiniz ancak buraya kadar.

Şunu bileceksiniz ve aklınızdan asla çıkarmayacaksınız. Kimse Türk Devletine başkaldıramaz. Türk Milletine savaş ilan edemez.  Biz  “Özerklik kanton” ilan ettik diyemez.  Kanton/  manton diyenler,  Türk milletinin öfkesinden kurtulamazlar. Türk Devletinin balyozu tepelerinden inmez. Güvendikleri ABD, AB, İsrail, Rusya, İran, Suriye ne kadar vb. Türkiye düşmanı şer ülkeler ve merkezler varsa, onlarda kurtaramaz onları. Devlet hainlere hak ettiği tarihi dersi verir.    

DEMOKRASİ DÜŞMANI HDP/DBP GLADYO YAPILANMALARIDIR VE DERHAL KAPATILMALIDIRLAR

HDP/DBP tam bir paralel yapılanma olan KCK’dan talimat almaktadır. HDP'li, PKK'lı savaş lordları küresel güçlerden savaş lobilerinden aldıkları savaş söylemini, sokaklara hakim kılmaya çalışıyorlar.

Küresel  bir proje olan HDP ideolojik ajanların, etki ajanlarının büyük rol aldığı bir yapıdır. HDP, mürted PKK/KCK zihniyetine hizmet eden seküler – Stalinist bir yapıdır.

HDP’nin aldığı yüzde 13 oy oranı PKK silahlarının gölgesinde olmuştur. PKK silahla bölgeyi kontrol altına almıştır. Çözüm süreci ile dokunulmazlık kazanan PKK, askeri, siyasi ve psikolojik olarak güçlenmiş, bu da en çok uzantısı HDP’ye yaramıştır. HDP parti değil, paramiliter yapıdır, beşinci kol hareketidir.

Terörle iç içe olan terör örgütünden talimat alan PKK ile arasına mesafe koymayan HDP anayasal suç işlemektedir. Batılı ülkelerde HDP gibi partiler demokrasiye olan tehditlerinden dolayı çoktan kapatılır.

HDP silahsız siyaseti değil silahlı siyaseti savunarak Kandil siyasetçiliği yapmaktadır. Sırtını terör örgütleri PKK, PYD,YPG ve terör üssü Kandil’e dayayan, NATO merkezli gladyoya bağlı çalışan terör yapılanması HDP/ DBP  kesinlikle  kapatılmalıdır. Bunlar demokrasi ve Türkiye düşmanı ajan yapılanmalardır.

Hükümet, “Çözüm Süreci” diyerek bölücü HDP/PKK’yı şımartmıştır. Elde uzun namlulu silahlar omuzlarda, roketatarlar emirlerinde DBP’li belediyeler. Önde kırmızı plakalı, resmi plakalı araçlarda PKK’lılara kılavuzluk yapan  terör örgütü militanlarına kırmızı plakalı araçlarla lojistik destek götüren HDP’li vekiller, belediye başkanları koro halinde “Öz savunma” yapıyorlarmış!  Özerklik haklarıymış…

Dağdan inen örgüt militanları şehirlerde ilçelerde HDP/DBP  binalarında eğitim vermekteler

HDP/DBP’li belediyeler YDH – G militanlarının sığınağı, örgüt karargahı olmuştur. Dağa militanlar ve silah sevkiyatları resmi araçlarla yapılmaktadır. Dağdaki PKK unsurlarına lojistik destek HDP/DBP’li belediyeler tarafından sağlanmaktadır. Terör örgütü elinde tuttuğu belediye binalarında militanlarına ideolojik eğitim vermektedir. Bunu bölgede bilmeyen yok! 

HDP/DBP’li belediyeler ve PKK kontrolündeki yapılar şehir ve ilçe merkezlerinde oturan asker ve polislerin adreslerini tespit ediyor. Onlara yönelik suikast ve eylem planları hazırlıyorlar. Suikast amaçlı keşif çalışmalarını bölgede artık rahatlıkla yapıyorlar.

Terör örgütü PKK ile HDP/DBP’nin sözde "özerklik" konusunda attığı adımlar, yaptıkları ortak eylemler örgüt ile her iki parti arasındaki organik ilişkiyi göstermektedir.

BÖLÜCÜ TERÖRÜN ARKASINDA NATO MERKEZLİ GLADYO VE AB VAR 

Türkiye’yi saran, kökleri dışarıda olan karanlık bir ağ, Türkiye’yi “destabilize” etmek için bütün hızıyla kirli faaliyetlerini, oyunlarını devam ettirmektedir. 

20 Temmuz sonrası harekete geçen terör olaylarının ve son Dağlıca-  Iğdır saldırılarının arkasında, Ortadoğu’daki CIA İstasyon şefleri ve onların batılı ortakları vardır. CIA istasyon şefleri Kandil, Kobani ve Kamışlı arasında turlar yapmaktalar. 

Türkiye’miz asimetrik savaşın her yönüyle karşı karşıya. Etnik ve mezhep eksenli savaşlar çıkarılmak isteniyor. Ortadoğu’da uygulanmaya çalışılan “mezhep savaşları, etnik savaşlar” Türkiye’nin sokaklarına taşınmaya çalışılıyor. Türkiye, uluslararası operasyonlarla karşı karşıyadır.

Bölgemizdeki kirli savaşlar Türkiye’ye taşınıyor.  Irak ve Suriye BOP için paramparça edildi. Şimdi ise hedefte Türkiye var. Ülkemizi etnik ve mezhep çatışmalarını körükleyerek iç savaşa çekmeye çalışıyorlar. 

Coğrafyamızda sinsi master planı uygulanıyor. Planın mimarları ABD/İngiltere ve İsraildir. Rusya İran ve Suriye de ABD Batı ve terör devleti İsrail ile birlikte Türkiye’yi hedef almışlardır Türkiye düşmanları ortak  cephe oluşturmuşlardır.

NATO merkezli Gladyo ile bağlantılı şer odakları taşeron örgütler üzerinden ülkemiz Ortadoğu ateşinin içinde sokulmaya çalışılıyor. Kızıl stalinist terör örgütü PKK/KCK kent ayaklanmaları gerçekleştirip Türkiye’yi Türk-Kürt çatışmasına sokmak istiyor. Gladyo merkezli Kandil, genel ayaklanma hayali kuruyor. Silahlar, bombalar, mayınlar patlatılarak kitlesel büyük provokasyonlar tezgahlanıyor.  Örgütün kanlı stratejisi  Türk- Kürt çatışması çıkarmak. 

Mısır’da paramiliter Baltacılar, Suriye’de Faşist Esad’ın Şebbihaları gibi sokakları kan gölüne çeviren PKK/HDP’li çeteler Türk – Kürt, derin sol örgütler de Alevi – Sünni çatışması çıkarmak istiyor.

ABD ve NATO’nun emrindeki stratejik piyon PKK şehirlerde ilçelerde gerçekleştirdiği asker ve polis suikastlarıyla devlet görevlilerini sokağa çıkartmak istemiyor. Güvenlik güçlerini görev yapamaz hale getirmek istiyor. Terör örgütü, “devlete bölge bizden sorulur” mesajı veriyor.

ABD HİMAYESİNDEKİ KANDİL YOK EDİLMELİDİR. PKK’NIN KANDİL’DEKİ, AVRUPA’DAKİ, SURİYE’DEKİ LİDER KADROLARI MUTLAKA SAĞ VE VEYA ÖLÜ ELE GEÇİRİLMELİDİR

Terör örgütü PKK tonlarca bomba patlatıyor, mayınlar döşüyor ellerinde NATO silahlarıyla, ağır silahlarla, roketatarlarla, doçkalarla karakollara ve devlet kurumlarına saldırıyor, sokaklarda silahlı nümayişler düzenliyor.  Bu kirli kumpasın ve hain saldırıların arkasında kesinlikle küresel emperyalizm var.

Ortadoğu’da PKK’ya, PYD’ye rol verenler devrede. ABD ve diğer emperyalistlerin desteğiyle, stratejik maşa PKK Türkiye’yi kan gölüne çeviriyor. Devlete meydan okuyor. İç savaş çıkarmak istiyor. Peki Devlet bugüne kadar neden bekledi? 

6 yıldır dağları, kırları, şehirleri bombalarla dolduran, patlayıcılar döşeyen terör örgütü PKK’ya dokunulmazlık veren kimdi? AKP değil miydi?

Asıl paralel yapılanma olan KCK ve bir proje olan HDP’nin MİT ile ilişkisini bilmeyen yok. HDP İmralı ve MİT projesidir. PKK açılımında AKP de, HDP de üst akla ve terör baronlarına hizmet etmiştir.

Ülke huzursuz, millet öfkeli. Millet devletinden bir an önce terör örgütüne, terör örgütlerine anladıkları dilden konuşmasını ve inlerine girip köklerini kazımasını istiyor, bekliyor hem de dört gözle.

Kafir terör örgütü PKK pusu kuruyor, kalleşçe saldırılar yapıyor. 51  günde 114 vatan evladını şehit etmiştir. Bu gözü dönmüş alçaklara, şerefsizlere devlet anladığı dilden cevap vermeyip de ne yapacak? Devlet sessiz mi kalsın? 6 senedir çözüm süreci hikayesiyle cani terör örgütü PKK’ya dokunulmadı. Bölge çözüm süreci zarar görmesin diye örgüte terk edildi. Şimdi ne kadar vahim hatalar yapıldığı açıkça  görüldü.

Stratejik maşa PKK ve PYD’nin lider kadroları mutlaka sağ veya ölü ele geçirilmelidir. Hakan Fidan ve ekibi sürekli görüştükleri PKK lider kadrolarının yerini mutlaka biliyorlardır. Bilmemeleri mümkün değil. Oslo’da terör örgütünün Kandil ve Avrupa’daki şefleri ile görüşen MİT değil mi? MİT’in işi siyaset yapmak değil. PKK ve PYD gibi terör örgütlerinin çökertilmesini başta terör üssü Kandil olmak üzere terör üslerinin darmadağın edilmesini ve yok edilmesini sağlamaktır.   

İngiliz, Alman ve İsrail gizli servislerinin himaye ve korumasındaki Zübeyir Aydar, Remzi Kartal, Salih Müslim vb. PKK/KCK yapılanmasının önde gelenleri Batı başkentlerinde nerede yaşadıklarını, yerlerini, yurtlarını, örgütsel konumlarını, hangi karanlık odaklarla ilişkili olduklarını devletimiz ve MİT mutlaka bilmektedir. Bilmemeleri mümkün değil… 

Devletimizin özel kuvvetleri yurtdışından terör ve eylem talimatları veren PKK - DHKP-C, MLKP vb. terör örgütlerinin lider kadrolarına mutlaka operasyon yapmalıdır. Devlet yapması gerekeni yapsın artık. Milletimiz devletimizin gücünü görmek istiyor.

Bu bölücü hainler yurtdışında sefa sürmekteler. CIA istasyon şeflerinin korumaları altındalar. Bu vatan hainleri ister Brüksel’de,  Oslo’da, Londra’da, Paris’te, Viyana’da, Berlin’de Köln’de Washington’da,  Tel Aviv’de, ister Erbil’de,  Süleymaniye’de, isterse, Suriye’deki kantoncuklarda, Şam’da, Tahran’da nerede olurlarsa olsunlar Türk devletine ve milletine karşı ihanetten bulundukları yerlerden alınıp, Türkiye’ye getirilip yargılanmalı ve içeri atılmalıdırlar.  

Askerimiz, karadan Kandil’e ve Suriye’deki terör kantoncuklarına “özel kuvvetler” vasıtasıyla öldürücü darbeyi vurmalıdır. Kandil’deki PKK/KCK şefleri Cemil Bayık,  Murat Karayılan,  Sabri Ok, Mustafa Karasu, Duran Kalkan, Ali Haydar Kaytan, Rıza Altun, Adem Uzun, Fehman Hüseyin, Süleyman Şahin, Nurettin Sofi, KCK’nın kadın lideri Bese Hozat kod adlı Kripto Ermeni Hülya Oran-  kod adı Sozdar Avesta olan Yezidi  Nuriye Kespir , Elif Pazarcık vb. örgütün önde gelenleri mutlaka özel operasyonlarla yakalanmalı yurda getirilmeli hemen gereği yapılmalıdır  PKK/KCK şefleri İmralı canisi başta olmak üzere vatana ihanetten idam edilmelidir. 

Yine ABD ve Koalisyon güçlerinin himayesinde olan PYD terör örgütünün başındaki Salih Müslim, Enver Müslim  olmak  üzere PYD ve ona bağlı terör yapılanmalarının şefleri de Kobaniden, Hobaniden Kamışlı’da neredelerse: onlarda derdest edilip, Türk adaletine hesap vermeleri sağlanmalıdır. Askerlerimizi, Polislerimizi şehit eden PKK militanlarının PYD saflarında yer alan ve savaşan caniler olduğunu unutmayalım.

PKK’nın bu lider kadroları direnirse bütün teröristlere ders olması için kafalarına sıkılıp gebertilmelidirler. Kimse küresel güçlerin yabancı istihbarat servislerinin arkasına sığınarak Türk devletine meydan okuyamaz. 

Ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışan, etnik ve mezhep çatışması çıkartmak isteyen, vatan evlatlarını hain pusularda şehit eden PKK/PYD’li alçaklardan, liderlerinden tabanına kadar alayından mutlaka hesap sorulmalıdır. Bir kez daha ifade ediyorum: Terörle müzakere olmaz terörle mücadele olur… 

NATO KARARGAHINDA PKK/ PYD’YE TÜRKİYE’Yİ İÇ SAVAŞA SÜRÜKLEDİKLERİ İÇİN “ÖDÜL” VERİLMİŞTİR

PKK’nın, PYD’nin elinde NATO silahları, Alman bombaları, İtalyan mayınları var. Çözüm süreci PKK açılımı olmuştur. Örgüt dokunulmazlık kazanmıştır.

ABD ve AB ülkeleri PKK uzantısı PYD için “kara gücümüz bizim piyadelerimiz” diyor.  ABD, AB ve terör rejimi İsrail PKK ve PYD ye her türlü silah ve lojistik desteği veriyor.

ABD Başkanı Obama Pentagon’da düzenlenen toplantıda terör örgütü PYD’ye övgüler yağdırmış  “PYD bizim müttefikimiz” demiştir.

 PKK/PYD şefleri NATO karargahında, gladyo merkezlerinde ağırlanıyor ve ödüllendiriliyorlar. Neyin karşılığında? Türk Askerini polisini şehit ettikleri için Türkiye’yi iç savaşa sürükledikleri için  kan gölüne çevirdikleri için.

PKK ve PYD’nin ödüllendirildiği bu hain organizasyonların başrolünde Siyonistler var. Salih Müslim, Asya Abdullah ,Nesrin Abdullah, Zübeyir Aydar, Remzi Kartal vb . bir çok Türkiye düşmanı bölücü hainler ABD ve batı başkentlerinde özel olarak ağırlanmakta ve VIP  muamelesi görmekteler. 

ABD özel kuvvetleri, Batılı ülkelerin istihbarat servisleri  PKK/PYD militanlarını eğitmektedir. Suriye iç savaşında eğitilen PKK/ PYD militanları  Türkiye’ye eylemler yapmak için  gönderilmektedir 

Askerlerimizi, polislerimizi mayınlı tuzaklar kurarak şehit eden terör örgütü militanlarına Alman ,İsrail, İngiliz  ve  CIA elemanları Suriye’de ve Irak’ın kuzeyinde  eğitim vermektedir. 

PKK/PYD’nin kullandığı EYP’ler, Suriye’nin kuzeyinde ABD ve koalisyon güçlerinin koruması altındaki PYD bölgelerinde üretilmiştir.

 Pentagon ,Alman, İsrail  istihbarat görevlileri PKK ve PYD’ye yıllardır şehir savaşı, pusu ve yol tuzak eğitimleri vermektedir. Kandil Kobani, Kamışlı PKK ve PYD’ye destek veren yabancı istihbarat servisleriyle dolu. 

Sözde IŞİD e karşı kullanılması için PYD ‘ye gönderilen, AB menşeili  silahlar ,Türkiye’ye karşı kullanılmaktadır. Özellikle Alman,( BND) İngiliz (M16) ve İsrailli (Mossad) ajanlarında PKK/ PYD militanlarını askeri ve strateji yönden eğittikleri bilinen bir gerçektir.

ABD ve Koalisyon güçlerinin Hatay üzerinden Suriyeli muhaliflere gönderdikleri patlayıcı ve silahların önemli bir bölümü PYD bölgesinden Türkiye’ye sokulmuş ve PKK tarafından kullanılmıştır. Muhalifleri değil PKK’yı donatmışlardır. 

AB ülkeleri, terör örgütüne modern silahlar göndermektedir. Ve bunların nasıl kullanılacağı da PYD hakimiyeti altındaki yerlerde, örgüt militanlarına öğretilmektedir.

Bir PKK yok! Her ülkenin Kandilde PKK içinde elemanları var.

Topraklarımıza sokulan “EYP”ler  Kobani de hazırlanmıştır. Mayınlı hainlik Kobani de tezgahlanıyor. Kandilden  ise  plan ve programı yapılıyor. Ardından o hain pusular, tuzaklar kuruluyor.Defalarca uyardık: “PKK/PYD silah depoluyorlar” diye 

Batı basınına konuşan bir PYD yöneticisi  “PJAK, PYD, YPG diye bir şey yok. Hepimiz PKK’lıyız, KCK’lıyız önderimiz Öcalan” diyor. 

PKK, YPG’nin omurgasıdır. Gerçek bu isimler kimseyi yanıltmasın HDP, DBP, DTK, PYD, YPG, PJAK, KODAR vb. alayı PKK’dır.

ABD ÜSLERİNDEN TERÖR ÖRGÜTÜ PKK/PYD’YE LOJİSTİK DESTEK SAĞLANMAKTADIR

Küresel diktatör ABD, TSK’nın PKK’ya yönelik operasyonlarından rahatsız olmuştur. Bir kez daha ifade ediyorum: ABD ile askeri ve istihbarat antlaşmaları Türkiye’nin aleyhine, terör örgütlerinin lehinedir. İncirlik Mutabakatı 2. Çekiç Güç’tür. 1991 ve 1999 yılları arasında Çekiç Güç denilen karanlık güç PKK terör örgütüne lojistik destek sağlamıştır. Nasıl ki, Çekiç Güç PKK’ya destek sağlamışsa bugün de ABD ve koalisyon güçleri PKK – PYD’ye silah desteği sağlamaktadır. Türkiye, İncirlik Mutabakatı’nı iptal etmelidir. Terör üssü olan İncirlik üssünden PYD ye lojistik destek sağlanmasına izin verilmemelidir. Türkiye artık ABD prangalarını kırmalıdır.

ABD Başkanı Obama ve onun peşinde Batılı ülkelerin liderleri peş peşe “PYD terör örgütü değil demişlerdir”

ABD Başkanı Obama, Pentagonda yanında ulusal güvenlik kurmayları, ABD Savunma Bakanı Ashton Carter ve ABD Genelkurmay Başkanı Martin Dempsey ile yaptıkları toplantı sonrasında  “ABD’nin Ortadoğu’daki partnerinin PYD olduğunu”  dünya kamuoyuna da açıklamıştır. 

ABD Savunma Bakanı, PKK/ PYD destekçisi Ashton Carter, “PYD’nin bölgede ABD’nin kara güçleri” olduğunu belirtmiştir.

PKK’nın Suriye kolu olan PYD, küresel emperyalizmin Ortadoğu’daki silahlı eşkiyasıdır.  ABD ve koalisyon güçlerinin hava saldırılarıyla önü açılan taşeron örgütler PKK/PYD, Suriye’de çok önemli stratejik mevziler elde etmiştir. Kimin sayesinde? AKP hükümetinin “stratejik müttefikimiz” dediği  ABD ve NATO’nun sayesinde. 

Stratejik düşmanımız ABD’nin PKK ile 1993’ten beri ilişkisi olduğu belgelerle ortadadır. CIA istasyon şefleri, yıllardır Irak’ın kuzeyine giderek, PKK liderleriyle Erbil’de, Süleymaniye’de ve terör üssü Kandil’de sürekli görüşmektedir.  ABD dışişleri PYD lideri Salih Müslim ile sürekli irtibat halindedir. ABD, PKK/PYD’ye hem lojistik hem siyasal destek vermektedir.

Murat Karayılan, Cemil Bayık, Duran Kalkan vb. PKK/KCK şefleri, “ABD bizim Ortadoğu da ki en büyük müttefikimiz” açıklamalarını yıllardır boşuna söylemiyorlar.

Topraklarımızdaki İncirlik vb. üstlerin ABD ve Haçlı koalisyonunun uçaklarına açılmasına izin verilmesi Türkiye’nin milli güvenliğine tehdittir. 

ORTADOĞU’DAKİ “BÜYÜK OYUN” İNGİLİZLERİN TEZGAHIDIR.

Yüzyıllık "büyük oyun" İngilizlerin eseridir. İngiltere, Osmanlı ve onun devamı olan Türkiye Cumhuriyeti devletinden hep rahatsız olmuş, Türkleri, İngiliz çıkarlarına hep engel olarak görmüşlerdir. Türk – Türkiye düşmanı olan İngilizler coğrafyamızda her zaman PKK/PYD vb. taşeron örgütlerle kaos peşinde kargaşa peşinde koşmuştur. Bu gün Türkiye’ye yönelik küresel oyunun arkasında bölücü ve selefi terörün arkasında İngiltere vardır.   

Askerimiz,  polisimiz terör örgütü PKK’nın hain saldırılarında şehit düştükçe ve PKK saldırıları devam ettikçe İngilizler ellerini ovuşturuyor. İngiliz gazeteleri, PKK/HDP güzellemeleri yapıyor. Niçin? Terör örgütü PKK ile yapılan Oslo görüşmelerinde koordinatör ülke kim? PKK ile MİT arasında Oslo’da yapılan görüşmelerde İngilizlerin hakem olduğu yazıldı çizildi, tekzip bile edilmedi. Stratejik maşa terör örgütü PKK açıkladı: “Dostumuz İngiltere hakemlik yaptı.” 

KCK şefi Cemil Bayık’a ‘Silahlanın ve halk savaşına hazır olun’ açıklamasını hangi ülke, hangi gizli servisler yaptırdı? PKK, KCK’ya devrimci halk savaşını başlatın emrini verenler HDP’ye hangi talimatları verdi? HDP, PKK eylemlerine neden ses çıkarmıyor? Bu soruların cevabını en iyi HDP ve patronu Kandil verebilir. 

Cemil Bayık PKK/PYD’nin ABD ve İngiltere sayesinde Suriye ve Irak'ta önemli zaferler elde ettiğini söylemiştir.

Bir kez daha söylüyorum: Atlantik – İngiliz Yahudi destekli HDP/PKK küresel terörizmin uşağıdır!

150 yıldır Ortadoğu’yu karıştıran sınırları, haritaları değiştiren, en köklü, en karanlık, en alçak emperyalist ülkelerden biri olan İngiltere taşeronları olan PKK/PYD ile birlikte IŞİD denen canavara da açık destek vermektedir. İngilizlerin PKK ile ilgili meselede devreye girmeleri, Türkiye’nin lehine değil aleyhinedir milli güvenliğimizin tehlikeye girmesi demektir.

  İngiliz emperyalizmi açıkça PYD terör örgütüne destek vermektedir. PYD lideri Salih Müslim sürekli Londra’dadır. İngiliz gizli servisi ve İngiliz Dışişleri ile irtibat halindedir. İngilizler, Salih Müslim için “bizim Suriye’deki en önemli adamımız” demekteler.

İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, “PYD  bir terör örgğtü değildir desteğimiz sürecektir” demiştir.

Türkiye’de 1,5 yıldır görevde olan İngiliz Büyükelçi, “Biz PYD’ye zaman zaman siyasi danışmalar çerçevesinde kendileriyle görüşüyoruz” demiştir. Türkiye’de yürütülen PKK açılımına destek verdiklerini itiraf etmiştir. İngiliz diplomatlar istihbarat elemanları PYD vb. taşeron örgütlerle görüşüyor, 

İngiltere büyükelçiliğinde verilen resepsiyonda terör örgüyü PYD nin silahlı kanatlarından YPG ile birlikte Türkiye’ye yönelik eylemlerde PKK’nın bayan militanlarının içinde yer aldığı YPJ’nin başında olan terörist Nesrin Abdullah’a NATO karargahlarında İngiltere vb. ülkelerin elçiliklerinde madalyalar verilmektedir. Niçin? Ortadoğu ve Türkiye daha fazla karışsın kan göllerine dönsün huzur ve barış içinde yaşamasınlar diye..FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ