Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 00:14:47

BÜTÜN TEŞKİLATLARIMIZA ÖNEMLİ DUYURU...

Büyük Birlik Partimizin Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haşim Yanar, “Devlet korudukça ayakta duru” dedi.

“DEMOKRATİK TEPKİLER”

  Teşkilatlara yönelik genelge yayınlayan Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Haşim Yanar, “Son günlerde eli kanlı cani terör örgütünün güvenlik güçlerimize yönelik saldırıları ve bölge halkına uyguladığı zulmü milletimiz nezdinde derin infiale dönüşmüştür. Bu yaşananlarla birlikte yurdun muhtelif bölgelerinde başlatılan demokratik tepkilerin yer yer duygularını kontrol edemeyen çevrelerce siyasi parti binalarına yöneldiğini görmekteyiz.” Dedi.

“İÇ KARGAŞA”

  Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Haşim Yanar, “Yurt içinde yaşanan haklı ama kontrolsüz tepkilerin ve kasıtlı çevrelerce giderek iç kargaşa provalarına dönüştürülmek istenen şiddet eylemlerinin, cani terör örgütünün yapmak istediklerine katkı sağlamaktan başka bir faydasının olmayacağı açıktır. Kontrollü ve kontrolsüz şekilde sokaklara yayılan, her türlü dış müdahaleye açık hale gelen ve nereye varacağı belli olmayan bu şiddet ve terör olayları; ne bu işe alet olanlara, ne de ülkemize felaketten başka bir şey getirmeyecektir.” Diye konuştu.

“BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ VE ALPERENLER”

 “Tüm bu yaşananlar karşısında Büyük Birlik Partililer ve Alperen Gençler olarak Güvenlik Güçlerimizin her türlü önlemi alacaklarına olan inancımız tamdır.” Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Haşim Yanar, “Genelde tüm vatandaşlarımızı, özel de Büyük Birlik Partisi camiası ve Alperen gençlerimizi, sabırları zorlayacak ve yoğun bir hassasiyete neden olacak kışkırtıcı şartlarda dahi şiddet eylemlerinden ve tahriklerden uzak durmalarını ısrarla tavsiye ediyoruz. “Devlet korudukça ayakta durur“ ilkesi gereğince ülkemizi ve güvenlik politikalarımızı yönetenlerden, bu şiddet ve teröre karşı; idari, askeri, inzibati ve hukuki tüm mekanizmaları hızlı ve yerinde bir şekilde işletmesini, ellerindeki tüm imkânları terör ve bunların siyasi uzantılarıyla aralarına mesafe koyarak ivedilikle hayata geçirmelerini bekliyoruz.”

“DÜŞMALARA FIRSAT VERMESİN”

  Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Haşim Yanar son olarak şunları söyledi: “Bu vesileyle son günlerde yaşanan bu şiddet ve terör eylemleri neticesinde şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, yaralı güvenlik güçlerimize acil şifalar diliyoruz. Allah ülkemizin bölünmez bütünlüğüne ve milletimizin birlik ve kardeşliğine halel getirecek mihraklara ve düşmanlara fırsat vermesin.”FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ