Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 09:26:49

ALPEREN DERGİSİNİN YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR İLE YAPTIĞI TARİHİ SÖYLEŞİ. (4)

BBP YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR: HDP KÜRESEL BİR PROJEDİR. NATO MERKEZLİ GLADYO TARAFINDAN YÖNETİLMEKTEDİR
ALPEREN DERGİSİNİN YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR İLE YAPTIĞI TARİHİ SÖYLEŞİ. (4)
BBP YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR: HDP KÜRESEL BİR PROJEDİR. NATO MERKEZLİ GLADYO TARAFINDAN YÖNETİLMEKTEDİR

 

ÜLKÜCÜ FİKİR VE SİYASET ADAMI, ARAŞTIRMACI – YAZAR HAKKI ÖZNUR İLE YAPILAN SÖYLEŞİ:

 

DÖRDÜNCÜ BÖLÜM

 SENARYO WASHİNGTON’DA YAZILDI, HDP İSE KENDİSİNE VERİLEN ROLÜ OYNADI

Alperen Dergisi: Türkiye’yi içine alan bu küresel senaryolar nerede hazırlandı?

Hakkı Öznur: Türkiye’yi de içine alan Irak ve Suriye senaryoları ilk olarak 28 Ekim 2013 günü ABD’deki ilk Kürt Konferansı'nda ele alınmıştır. Ulusal Basın Kulübü'nde yapılan konferansın konusu “Yeni Ortadoğu’da Kürt Rolü”. İkincisi Washington’da düzenlenen Kürt Konferansı 26 – 27 Eylül 2014 günlerinde National Press Club’da yapılmıştır.

Bu kirli ve karanlık toplantının konusu, “Ortadoğu’da Kürdistan’ın Yeni Realitesi: Riskler, Beklentiler ve Fırsatlar” idi. konferansın ikinci oturumunda PYD lideri Esad’ın ve İngilizlerin adamı Salih Müslim, (Ayn el Arap) Kobani ile ilgili konuşmuştur. Türkiye üzerine çalışan bazı CIA ajanları da bu kirli ve karanlık toplantılarda konuşmuşlardır.

Bu küresel destekli bölücü toplantıya ABD, İsrail, AB ile yakın ilişkileri olan HDP ve Ortadoğu’daki Kürtçü örgütlerin temsilcileri de katılmıştır. Bu toplantılarda, Obama yönetimine, “Kürt raporu” yazan, CIA ile bağlantılı, Washington yönetimiyle direk teması bulunan ajan – diplomatlar, akademisyenler de katılmıştır. Terör rejimi İsrail’e bağlılıkları ile tanınan çoğu Yahudi olan Neoconlar, bu toplantılara açıkça destek vermekteler.

Yapım Washington! Senaryonun adı: “Irak Suriye ve Türkiye” Yazanlar: Yahudi Neoconlar. Yazıldığı yer: Washington Kürt Konferansı. Senaryonun geçtiği ülkeler: Türkiye, Irak ve Suriye.  Oyuncular: İçerde İmralı, Kandil, PKK/PYD, HDP dışarıda ise IŞİD’dır. 6 – 8 Ekim Kobani provokasyonu HDP ve bölücü örgütlerin ABD ziyareti sonrası hemen hayata geçirilmiştir.

Ayn el Arap (Kobani) senaryosu Washington’da masaya yatırılmış ardından stratejik maşa piyon PKK/HDP tarafından sahneye konmuştur. HDP heyetinin, ABD’de katıldıkları karanlık toplantıların ve yaptıkları kirli ve gizli toplantılarının ardından Türkiye’ye döndükten sonra Ayn el Arap (Kobani) provokasyonları sahneye konmuştur.

Hatırlamakta büyük fayda var; Irak Suriye ve Türkiye ile ilgili gizli görüşmelerin karanlık kararların alındığı o malum toplantıya katılan HDP heyeti Türkiye’ye döndükten sonra peş peşe toplantılar yapmışlar ve kararlar almışlardı. İlk olarak Ayn el Arap (Kobani) ile ilgili aldıkları provokatif kararı kamuoyuna açıkladılar. Ve alınan kışkırtıcı karar sonrası tüm taraflarını sokağa çıkardılar.

Amerikan emperyalizminin piyonu, KCK ve HDP yandaşlarına “sokaklara dökülün” diyerek ayaklanma çağrısı yapmıştır. Küresel senaryonun piyonu olan PKK/HDP Türkiye’nin bütün sokaklarını savaş alanına çevrilmesi şehirlerin ateşe verilmesi ülkenin kan gölüne dönmesi için kendilerine verilen talimatları yerine getirmişler, her türlü kışkırtıcı çağrıyı yapmış, kendileri de meydanlara çıkarak bölücü eylemlere destek vermişlerdir.

 

TOPRAKLARIMIZ AJAN VE İSTİHBARAT SERVİSLERİYLEKAYNIYOR! MİT NEREDE? NE İŞ YAPIYOR?

Alperen Dergisi: Sınırlarımızda neler oluyor?

Hakkı Öznur: 915 km’lik Suriye sınırı ve 331 km’lik Irak sınırı yolgeçen hanına dönmüştür. Sınırlarımız delik deşik oldu, kevgire döndü. Her türlü yabancı istihbarat servisleri topraklarımızda cirit atıyor. ABD, İsrail, İngiliz, Rus, Alman, Fransız, İran, Suriye istihbarat elemanları Akdeniz ve Güneydoğu’da karargâh kurmuşlar, ofisler açmışlar. Topraklarımıza giren belli değil, çıkan belli değil. Bombalar, silahlar patlıyor! Silah baronları! Uyuşturucu baronları! Savaş ağaları! bölgeden çıkmıyor.

Sınırlarımızda her türlü kaçakçılık yapılmaktadır. PKK’lılar, El Muhaberat bağlantılı derin sol örgütler, Suud ve Katar destekli Vahabi/Selefi gruplar cirit atıyor. Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak için iç ve dış mihraklar, beşinci kol gruplar bütün karanlık çalışmaları yürütüyorlar. NATO ile bağlantılı gruplar topraklarımızda bürolar açıyorlar. CIA, Mossad, M15, El Muhaberat bölgede çok etkili faaliyetler yürütüyor. İran gizli servisi, Savama ile Suriye gizli servisi Muhaberat işbirliği son hızıyla devam ediyor.

Topraklarımıza bombalar, top mermileri, kurşunlar yağmaya devam ediyor. Onlarca insan küresel terör merkezinin emrindeki cinayet şebekelerinin taşeron örgütlerin saldırılarında hayatlarını kaybettiler.

Türkiye küresel terör şebekelerinin askerlik şubesi oldu. Ülkemiz, Afganistan – Irak gibi bir duruma düşürülmeye çalışılıyor. Afganistan’daki savaşın lojistik ve insan kaynağı açısından beslendiği yer Pakistan’dı. Suriye Ortadoğu’nun fay hattıdır.

Türkiye’de Suriye’deki iç savaşın lojistik beslendiği yer oldu. Hatay – Urfa Peşaver’in yerini aldı.

 

WASHİNGTON HDP İÇİN “BİZİM PARTİ” SELAHATTİN DEMİRTAŞ İÇİN “BİZİM ÇOCUK” DİYOR.

HDP’nin ABD ve yurt dışı temaslarında, Washington ve batı dünyası HDP için “bizim parti” muamelesi yapmıştır. HDP eş başkanı sıfatı taşıyan Selahattin Demirtaş İçin Washington ve batı başkentlerinde “bizim çocuk” denilmektedir.

Ayn el Arap (Kobani) provokasyonun başrolünde olan HDP bir PR çalışması ve Washington projesidir. HDP emir ve talimatları dışarıdan almaktadır.

6 – 7 Ekim'de 53 vatandaşın katline yol açan çağrıyı yapan, HDP'nin eş başkanları ve temsilcileri Suruç patlamasını fırsat bilip yine kaos peşindeler.

Bir haçlı kuvveti olan terör örgütü PKK’nın “öz savunma”, CIA çocuğu Selahattin Demirtaş’ın “kendi güvenliğini sağlamak dediği 6 – 8 Ekim benzeri devrimci halk savaşı dedikleri kalkışmadır. Devrimci şiddettir, kızıl terördür.

Tekirdağ’da, Bursa’da, İzmir’de, Antalya’da ‘barış güvercini’ gibi konuşan Demirtaş Diyarbakır’da, Şırnak’ta, Ağrı’da ‘savaş şahini’ gibi konuşuyor.

KCK, Güneydoğu’da silah ve lojistik yığınak yaptırıyor, iç savaş hazırlıkları yapıyor. Dağa çıkışlar hızla artıyor. Terör üssü Kandil açıkça seçimlere etki etmeye çalışmaktadır.

HDP’li Selahattin Demirtaş 6 – 8 Ekim olaylarına yol açan provokatif açıklamalarının bir benzerini yine Suruç patlamaları sonrası yapmıştır. HDP’li Demirtaş PKK militanlarını yandaşlarını ve PKK’ya destek veren derin sol örgütleri silahlanmaya sokaklara inmeye çağırmıştır.

HDP KÜRESEL BİR PROJEDİR. NATO MERKEZLİ GLADYO TARAFINDAN YÖNETİLMEKTEDİR

Alperen Dergisi: HDP parti mi yoksa paramiliter yapı mı?

Hakkı Öznur: CIA’nın devrimcileri, Soroscular, etnik ve mezhep ayrımcılığı yapanlar, Türkiye’yi iç savaşa sürüklemeye çalışan çevreler, hepsi tam kadro HDP içinde toplanmışlardır. HDP ideolojik ajanların, etki ajanlarının büyük rol aldığı bir yapıdır. HDP, mürted PKK/KCK zihniyetine hizmet eden seküler – Stalinist bir yapıdır.

HDP’nin aldığı yüzde 13 oy oranı PKK silahlarının gölgesinde olmuştur. PKK silahla bölgeyi kontrol altına almıştır. Çözüm süreci ile dokunulmazlık kazanan PKK, askeri, siyasi ve psikolojik olarak güçlenmiş, bu da en çok uzantısı HDP’ye yaramıştır. HDP parti değil, paramiliter yapıdır, beşinci kol hareketidir.

 

HDP, VARLIĞINI VASİSİ OLAN PKK'YA BORÇLU.

Terörle iç içe olan terör örgütünden talimat alan PKK ile arasına mesafe koymayan HDP anayasal suç işlemektedir. Batılı ülkelerde HDP gibi partiler demokrasiye olan tehditlerinden dolayı çoktan kapatılır.

Askerimiz, polisimiz hain pusularda PKK terör örgütü tarafından şehit ediliyor, HDP eş başkanları HDP sözcüleri milletvekilleri hala PKK terörünü kınamadıkları gibi tavır da almıyorlar. Asker, polis katili PKK militanlarından “gerilla” olarak bahsetmekteler. Terör örgütü PKK’dan   “özgürlük ve barış hareketi” gibi söz etmekteler.

HDP’nin 7 Haziran’da meclise giren Muş Milletvekili Burcu Çelik Özkan, seçim kutlamasında devletin yanında yer alan köy korucularını hedef alıp “Bu memleketten defolup gideceksiniz. Bize uzattığınız o keleşi size çevirmesini biz çok iyi biliyoruz” demiştir.  Bu devlet ve millet düşmanı Özkan 2012’de öldürülen PKK’nın üst düzey yöneticilerinden “Ape Hüseyin” kod adlı Kadri Çelik’in kızıdır. Kadir Çelik adlı vatan haini onlarca askerin şehit edildiği Dağlıca, Aktütün ve Beytüşşebap saldırılarını yöneten isimdi.

Terör örgütü PKK’nın Kuzey Irak’taki kamplarının savaş uçaklarımız tarafından bombalanması üzerine HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, PKK yandaşlarına yaptığı konuşmada terör örgütü PKK’ya övgüler dizmiş "PKK, Türkiye’yi ve Ortadoğu’yu güller bahçesine çevirmek için ortaya çıkmış barış ve halk hareketidir. Eğer PKK Türkiye’yi güller bahçesine çevirmek istemeseydi, PKK’nın öyle bir gücü var ki, sizi tükürüğüyle boğar"  sözlerini sarf etmiştir. Bebek katili kan manyağı olmuş sapık bir terör örgütünden barış örgütü diye bahseden bu alçak ve bunun gibi HDP’li teröristler mecliste hainliklerine devam etmekte.

NATO’CU ERTUĞRUL KÜRKÇÜ PKK KUYRUKÇUSU, CIA DEVRİMCİSİDİR

Asker, polis ve sivil olmak üzere her gün kalleşçe saldırılar düzenleyen vatan evlatlarını hain pusularda şehit eden, PKK terör örgütünü NATO’cuHDP'li vekiller bir türlü kınamıyor. Kınamazlar da çünkü ABD uşağıdırlar.

“Biz size savaş yaptırmayacağız” diyen HDP sözcüleri yalan söylemeye ve toplumu tahrik etmeye, terör örgütü ile ilişkilerini sürdürmeye devam ediyor. İngiliz BBC World'un spikeri Zeinab Badawi canlı yayında ağırladığı Türk Solunda samanlık devrimcisi, yoldaşlarını satan adam olarak bilinen Ertuğrul Kürkçü'ye, "Hemen her gün terör eylemlerine imza atan ve 23 askeri şehit eden PKK'yı neden kınamadıklarını" sordu.

Bunun üzerine NATO’cu solcu Ertuğrul Kürkçü, barış sürecinin sekteye uğradığını ve bir an önce devam etmesi gerektiğine yönelik bir açıklama yaptı. Sorusuna cevap alamayan muhabir ısrarla "PKK'yı kınamayacak mısınız" dese de PKK’nın yancısı Nişantaşı devrimcisi Ertuğrul Kürkçü oralı bile olmadı. Kürkçü'nün kaçamak cevaplarına dikkat çeken BBC spikeri bunun üzerine "Barış istiyoruz diyorsunuz ama PKK saldırılarını kınamıyorsunuz. Bu şekilde barış mümkün mü" dedi. Ertuğrul Kürkçü, BBC spikerinin zor soruları karşısında kızardı, adeta ter döktü.   Kürkçü gibi, her devrin siyasi fahişeleri, etno – faşist PKK’nın kuyruğuna takılmaya devam etmekteler.

PKK'ya terör örgütü demeyen, kınamayan 'biz Türkiye partisiyiz' söylemini sürdüremez. Teröre terör, teröriste terörist demeyen Türkiye partisi asla olamaz. Onlar ancak Gladyo’nun maşası olurlar.

NATO MERKEZLİ HDP BİN KEZ KAPATILMAYI HAK ETTİ

ABD/NATO planlarına hizmet eden HDP kapatılsa da, onların yedek partiler var. Adı DBP. 1990’dan günümüze PKK’nın partisi olan yedi bölücü parti kapatıldı. Ancak her seferinde, kapatılanın yerine, hukuksal boşluklardan istifade ederek yenisini kurdular. 

Anayasa Mahkemesi'nin kapattığı bölücü partiler ve kapatılma tarihleri şöyle:

- Halkın Emek Partisi (HEP), 14 Temmuz 1993

- Özgürlük ve Demokrasi Partisi (ÖZDEP), 23 Kasım 1993

- Demokrasi Partisi (DEP), 16 Haziran 1994

- Demokratik Değişim partisi (DDP), 19 Mart 1996

- Demokratik Kitle Partisi (DKP), 26 Şubat 1999

- Halkın Demokrasi Partisi (HADEP), 13 Mart 2003

- Demokratik Toplum Partisi (DTP) 11 Aralık 2009

DTP, kapatılan yedinci bölücü parti olurken, HEP geleneğinden gelen partiler arasında ise kapatılan beşinci parti oldu.  DTP’nin kapatılması gündeme gelmesi üzerine hemen Barış ve Demokrasi Partisi’ni (kısaca BDP) 2 Mayıs 2008 yılında kurdular. BDP milletvekilleri Haziran 2014'te aldığı kararla küresel bir proje olan İmralı ve Kandil destekli Halkların Demokratik Partisi'ne (HDP) katılmıştır. BDP’nin kalan diğer kadroları 11 Temmuz 2014 tarihinde ise isim değişikliği yapıp partinin ismini Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) koymuşlardır.

PKK iki siyasi kanadından biri olan, PKK kadrolarının en yoğun olarak yer aldığı, direk dağa – KCK’ya bağlı olan Demokratik Bölgeler Partisi (kısaca DBP), Barış ve Demokrasi Partisi'nin 11 Temmuz 2014 tarihinde gerçekleşen 3. Olağan Kongresinde alınan kararla adı değiştirilerek kurulan siyasi partidir. Kongre sonucunda DBP eş genel başkanlığına dağdaki PKK militanlarında zerre kadar farkları olmayan Türkiye düşmanı Emine Ayna ve Kamuran Yüksek seçilmiştir.

Evet dünden bu güne parti kapatmalar da çözüm olmadı. Terör örgütü her seferinde yeni uydusu partiler kurarak bölücülük faaliyetlerini devam ettirdi. Küresel bir proje olan HDP, PKK açılımından ve küresel güçlerin küresel desteğini arkasına alarak bu gün mecliste yerini almıştır.

HDP silahsız siyaseti değil silahlı siyaseti savunarak Kandil siyasetçiliği yapmaktadır. HDP silahtan başka siyaset güçten başka dil bilmediği için Kandil’le, KCK ile bağlarını kesmeye yanaşmıyor.

PKK/KCK’nın siyasi kanadı HDP’nin barış siyaseti dediği savaş siyasetidir. Barış ve demokrasiden yana olanlar sırtını terör örgütlerine dayamaz, terörden nemalanmaz.

DİYARBAKIR – SURUÇ PATLAMALARININ SORUMLUSU HDP’DİR

Atlantik – İngiliz planlarını uygulayan KCK/HDP iç savaş ateşine odun, değirmenine su taşıyor. İslam’a ve Müslümanlar’a savaş ilan eden Haçlı – Siyonist ittifakının piyonu olan PKK/HDP ve derin sol paramiliter yapılar sokak eylemleriyle, işledikleri cinayetlerle ülkemizi iç savaşa sürüklemeye çalışıyor.

Uluslararası güçler PKK/HDP’yi Ayn al – Arab (Ayn el Arap) Kobani üzerinden kullanarak Türkiye’ye küresel operasyon yapmaya çalışarak Türkiye'yi,  Suriye zeminine çekmek istiyorlar.

İdeolojik savaş kışkırtıcıları HDP sözcüleri “Türkiye Cumhuriyeti devleti güvenliği sağlamamıştır. Bunun sorumluluğu gerçekten ağırdır, hesabı verilecektir” demişlerdir.

Tahrik etmeye devam ediyorlar. HDP, güvenlik zaafından şikayetçiymiş… Ki, HDP vekilleri değil miydi, bölgedeki asker ve polisleri, ‘Defolun gidin buradan burası Kürdistan değil mi!’ şeklinde tahrik edenler?

5 Haziran 2015 akşamı hem de seçimlerden iki gün önce Diyarbakır’da, HDP seçim mitingi öncesi, ‘Biz TC’nin polislerini istemiyoruz. Güvenliğimizi kendimizi sağlarız. Kendi güvenliğimizi kendimiz sağlarız.’ söylemiyle güvenlik güçlerini kendilerine yaklaştırmayan, polislerin de gerilim meydana getirmemek için geri çekildikleri ve HDP’li Diyarbakır Belediyesi’nin zabıtalarının ve HDP militanlarının yaptıkları aramalarla girilen miting alanı yakınında patlatılan iki bomba sonunda, iki kişi ölmüştü.

Diyarbakır – Suruç patlamalarından HDP sorumludur. Diyarbakır ve Suruç patlamalarına giden yoldaki emniyet zafiyetlerinin büyük ölçüde HDP’li belediyelerden kaynaklandığı ortaya çıkmıştır.

Polis, Suruç patlamasından önce Amara Kültür Merkezi’nin bahçesine girenlerin üstlerini aramak istemiş, fakat belediye yetkilileri buna mani olmuşlar.

HDP/DBP’li belediyeler YDH – G militanlarının sığınağı, örgüt karargahı olmuştur. Dağa militanlar ve silah sevkiyatları resmi araçlarla yapılmaktadır. Dağdaki PKK unsurlarına lojistik destek HDP/DBP’li belediyeler tarafından sağlanmaktadır. Terör örgütü elinde tuttuğu belediye binalarında militanlarına ideolojik eğitim vermektedir. Bunu bölgede bilmeyen yok! HDP/DBP’li belediyeler ve PKK kontrolündeki yapılar şehir ve ilçe merkezlerinde oturan asker ve polislerin adreslerini tespit ediyor. Onlara yönelik suikast ve eylem planları hazırlıyorlar. Suikast amaçlı keşif çalışmalarını bölgede artık rahatlıkla yapıyorlar.

Hakkari, Diyarbakır, Bingöl ve Şanlıurfa’da meydana gelen suikastler PKK’nın bu keşif çalışmaları sonucu olmuştur.

 

HDP; LORDLAR KAMARASINDAN SAVAŞ VE SİLAH LOBİLERİNDEN TALİMAT ALMAKTADIR

HDP, Ortadoğu’daki CIA istasyon şeflerinden talimat almakta, dağdaki siyasi komiserler tarafından da yönetilmekte, yönlendirilmekte. HDP’nin karar vericileri işlenen cinayetlerin ortağıdır. Kandil’in vesayeti altındaki HDP eş başkanlarının ikisi de iç savaş tahrikçisidir. İki eş başkanı da manipülatördür, kaoscudur, NATO’cudur ve Gladyo’nun maşalarıdır.

Her ikisi de küresel terör merkezlerinin uzaktan kumandalı oyuncaklarıdır. İkisi de küresel emperyalizme bağımlı ve bağlıdırlar.

İngiliz Lordlar Kamarası Selahattin Demirtaş’tan, Avrupa Gladyosu da Figen Yüksekdağ’dan çok memnunlar. Kökü dışarıda olan HDP, savaş lordlarının, savaş lobilerinin, silah tacirlerinin talimatlarını uygulamaktadır. Onların dışına çıkması mümkün değildir

NATO MERKEZLİ GLADYO VE SİYASİ KOMSERLERİ ÇAĞIRINCA DEMİRTAŞ VE YÜKSEKDAĞ KOŞA KOŞAAVRUPA’YA GİTTİLER

Alperen DergisiHDP’nin Eş Başkanlarından Selahattin Demirtaş’ın Brüksel ziyaretini yine HDP Eş Başkanlarından Figen Yüksekdağ’ın Köln ziyaretini iki bölücü Eş başkanın Avrupa ülkelerinde yaptığı Amerika’yı öven, NATO sever açıklamalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Hakkı Öznur: PKK’nın devam eden terör eylemleri, her İki HDP yöneticisinin karanlık Avrupa görüşmelerinin ardından daha da hızlanmıştır. PKK, hain pusularda askerimizi, polisimizi şehit etmeye devam etmekte ve her gün memleketin dört bir yanına albayrağa sarılı vatan evlatlarının cenazeleri gelmektedir.  

Kürese merkezler kaosun büyümesi, PKK eylemlerinin daha da fazlalaşması, Türkiye sokaklarının kan gölüne dönmesi için HDP’ye yeni talimatlar vermiştir.

Devlet ve MİT, HDP Eş Başkanlarının gerek yabancı ülkelerin temsilcileriyle gerekse örgütün Avrupa kanadı ve Kandil’den gelen terör şefleri ile ne görüştüklerinin peşine düşmeli ve bunları açıkça deşifre etmelidir.

Meclis, HDP şeflerinin Avrupa ülkelerindeki karanlıkgörüşmelerini ve ziyaretlerini masaya yatırmalı ve sorgulamalıdır.  HDP parti değil iç savaş örgütüdür.

NATO/Gladyo örgütü olan ve küresel bir proje olduğu her kesimce kabul edilen, HDP’nin iki eş başkanının, hemen Almanya ve Brüksel’e acil gidişleri kesinlikle küresel bir plan dâhilindedir. Küresel terör lobileri, maşaları olan HDP’ye yen talimatlar vermek için uşaklarını yurtdışındaki karanlık karargâhlarına çağırmışlardır.

HDP eş başkanlarının gittiği yerler Gladyo’nun karargahı olan yerlerdir. CIA denetimindeki merkezlerdir. Ortadoğu’daki CIA istasyon şefleri genelde maşalarıyla Brüksel, Köln, Paris, Londra, Oslo, Erbil, Süleymaniye vb. yerlerde görüşürler. HDP’nin her iki başkanı çıkmış oldukları yolculuklarda AB ülkelerinin diplomatları, ajanları kendilerine destek veren Haçlı – Siyonist medya temsilcileri ile Türkiye düşmanı olan küresel lobilerin temsilcileri ile görüşmüşlerdir. HDP’liler yurtdışına, yeni kaos planlarını görüşmek üzere çağrılmışlardır. 

NATO merkezli Gladyo ve dağdaki siyasi komiserleri önce yeni provokasyon talimatlarını iletmek için merkez medyanın, Soroscuların cicioğlanı! Demirtaş’ı acil koduyla Avrupa’ya çağırmışlardır. Demirtaş Brüksel de, eski DEP milletvekilleri, Kongra – Gel eş başkanı Remzi Kartal ve KCK Yürütme Konseyi Üyesi Zübeyir Aydar’ın da aralarında olduğu örgütün bazı üst düzey isimleri ile görüşmüştür.

Oslo görüşmelerine de katılan Zübeyir Aydar sadece KCK'nın Avrupa temsilcisi değil; aynı zamanda örgütte ağırlığı olan ve yine batılı istihbarat servisleriyle bağlantılı olan bir bölücüdür.

Selahattin Demirtaş Brüksel'de PKK için lobi çalışmalarını koordine eden KCK Yürütme Konseyi üyesi Zübeyir Aydar ve Kongra – Gel Eş Başkanı Remzi Kartal Kandil’in belirlediği yeni yol haritasını HDP Eş Başkanına iletmiştir. Kandil ile bağlantılı örgütün Avrupa kanadının da, Demirtaş ile yapılacak toplantılarda başrolde olduğu nettir.

Avrupa’nın göbeğinde, Gladyo’nun merkezinde yapılacak olan bu görüşmeler, yabancı istihbarat servislerinin bilgisi dışında, onların himayesi dışında olmaz. HDP heyeti Türk düşmanı AB ülkelerinin mensuplarıyla yabancı istihbarat servislerinin elemanlarıyla dün nasıl görüşüyorlarsa Brüksel’deki karanlık toplantıda görüştükleri aşikardır. 

PKK’nın, Avrupa lobisinin ve NATO’cu HDP’nin Amerika’dan “TSK operasyonlarını durdurmalarını” istemeleri çok normaldir.  KCK/PKK, Türk ordusunun PKK kamplarını vurmasından,  Kandil’in yerle bir edilmesinden korkuyor.

HDP eş başkanlarından, illegal MLKP’nin mensuplarından biri olan Figen Yüksekdağ da PKK/PYD’ye destek veren Almanya’ya gitmiş, burada "savaşa hayır" adı verilen bölücü mitinge katılmıştır.

Yüksekdağ da tıpkı Demirtaş gibi TSK’nın operasyonlarından rahatsız olmuş, Almanya’nın Türkiye’ye baskı yaparak PKK’ya karşı yapılan operasyonları engellemesi için Türk devletine baskı yapmasını istemiştir.

Yüksekdağ, Almanya’nın PKK açılımına verdiği destekten dolayı Alman derin devletine destek vermiş, desteğin daha da yoğunlaşmasını istemiştir. Yüksekdağ, "Kürt sorununun demokratik çözümü için ön açıcı olmalı destek sunmalı. Mesela hükümeti çözüm ve barış için masaya oturmaya davet etmeli'' demiştir. Almanya “Alisiz Alevilik” projesine destek veren bir ülkedir. HDP içinde Alman istihbaratı ile bağlantılı vekiller vardır. Almanya yıllardır mezhepçi – ateist Türk Sol örgütlere her türlü desteği vermektedir. Kızıl örgüt şefleri Alman vatandaşı yapılmıştır.

Son terör olaylarına bakın kesinlikle ABD ve Batı dünyası için içindedir. Türkiye 1970’lerin Beyrutu’na döndürülmeye çalışılıyor NATO merkezli Gladyo’nun desteklediği Türk ve Kürt sol örgütler ülkemizi iç savaşa sürüklemek için ortak eylem kararları almışladır.  PKK ve derin sol örgütler dağdan şehirlere inmiştir.  “Devrimci Halk Savaşı” adını verdikleri stratejiyi uygulamak için kırsaldan şehir merkezlerine kanlı eylemler ve sansasyonel suikastlar peşindeler.

 

CIA DEVRİMCİLERİYLE DOLU HDP KÜRESEL TERÖR ÖRGÜTÜ NATO’YA SIĞINMIŞTIR

Yine HDP/Kongra – Gel/KCK,  Türk ordusunun Suriye’de kantoncuklar oluşturan ve oralardan Türkiye’ye sızıp askerimizi, polisimizi, şehit eden terör örgütü PYD’ye operasyon yapmasından çekiniyor.  

HDP ve Kandil NATO’ya sığındı. Gittikçe köşeye sıkışan HDP/PKK ABD’den sonra NATO’dan yardım istemiştir.

KCK'nın Avrupa'daki yöneticilerinden Zübeyir Aydar, "ABD'nin üçüncü bir göz olarak sürece katılması ve PKK ile Türkiye'yi bir masa etrafında toplaması"  istiyor. KCK, tam bir Amerikan uşağı.

Türkiye, terör örgütleri PKK/PYD’ye destek veren, Amerika’ya,  NATO’ya anladığı dilden konuşmalı. Terör örgütün efendilerine, teröristleri, terörizmi destekleyen küresel emperyalistlere boğun eğmemelidir.  Özetle bir kez daha söylüyorum:  Brüksel’de küresel emperyalistlerden,  Türkiye’ye baskı yapılmasını isteyen, “Öcalansız barış olmaz” diyen, NATO’cu, Amerikancı HDP, vatan hainliği yapmaya devam ediyor.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ