Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 09:27:33

ALPEREN DERGİSİNİN YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR İLE YAPTIĞI TARİHİ SÖYLEŞİ (5)

BBP YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR: HARİCİ IŞİD ATLANTİK – İNGİLİZ TASARIMIDIR, “CEHENNEM KÖPEKLERİDİR”
ALPEREN DERGİSİNİN YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR İLE YAPTIĞI TARİHİ SÖYLEŞİ (5)
BBP YİK BAŞKANI HAKKI ÖZNUR: HARİCİ IŞİD ATLANTİK – İNGİLİZ TASARIMIDIR, “CEHENNEM KÖPEKLERİDİR”

 

ÜLKÜCÜ FİKİR VE SİYASET ADAMI, ARAŞTIRMACI –YAZAR HAKKI ÖZNUR İLE YAPILAN SÖYLEŞİ:

BEŞİNCİ BÖLÜM

IŞİD TERÖRİST DOĞRU PEKİ PKK NE? BARIŞ ÖRGÜTÜ MÜ? IŞİD ŞEYTAN DA PKK/ PYD MELEK Mİ?

Alperen Dergisi: Merkez medya terör örgütleri arasında iyi – kötü ayrımı yapıyor. Bu medya ahlakına, etiğine sığar mı?

Hakkı Öznur: IŞİD’e karşı arslan, PKK’ya karşı süt dökmüş kedi gibi olanlar var. İstanbul Çağlayan Adliye Sarayı'nı basarak Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı makamında şehit eden DHKP – C ile iki vatan evladı polisimizi hem de uykuda, birini de pusuya düşürerek infaz eden PKK uzantısı örgüte barış meleği muamelesi yapıyorlar. Polis infaz etmek suç değil, sakallı olmak suç!

Şiddete bulaşan herkesin terörist kabul edilmesi gerekirken IŞİD'e katılanlar terörist, PKK'ya katılanlar çiçek çocuk, hümanist muamelesi görüyor. İmralı canisi ve Kandil’deki kızıl örgüt şefleri barış melekleri gibi gösterilmekte IŞİD şeytan PKK/PYD ise melek gibi gösterilmektedir.

Batı emperyalizmi IŞİD radikalizmini, İslam’ı ve Müslümanları töhmet altına almanın bir enstrümanı olarak kullanıyor. IŞİD’in cinayetlerini aratmayacak olan Suriye, Irak, Mısır, İran diktatörlük rejimlerinin katliamlarına karşı ise sesleri çıkmıyor.

HDP’yle şekillendirilmeye çalışılan “cici çocuklar” imajıyla PKK terörünün üzerinin örtülmesine izin verilemez. Bir elde gül, diğerinde silah ve bomba ile sözde barış türküleri söyleyen HDP’li PKK’lı çetelere dokunulmazlık zırhı verenler var.

Her iki taşeron örgüt PKK ve IŞİD eylem benzerliğine sahip. Her sakallıyı IŞİD’çi zanneden, her dindarı düşman gören Kur’an kurslarına, camilere, külliyelere, kütüphanelere saldıracak kadar din düşmanı, İslam düşmanı, kitap düşmanı, olan seküler, stalinist, terör örgütü PKK ile tekfirci – harici yapı IŞİD aynı küresel akıl yönetmektedir.

İngiliz – Atlantik tasarımı olan Vehhabi – Selefi IŞİD sakalsızlara saldırıyor, kâfir PKK ise sakallılara saldırıyor.

Seküler, stalinist PKK “Sen IŞİD’ci misin?” deyip masum insanlar katlediyor.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da esnaf Mürsel Gül’ü sakalı olduğu için, yine sakallı bir esnafı Ethem Türkmen’i sakallı olduğu için sofrada eşi ve yavrularıyla yemek yerken katlettiler.

Sadist ruha sahip HDP/PKK çeteleri İslam’a ve Müslümanlara olan kinlerini camileri, Kur’an kurslarını yakarak mütedeyyin insanları hedef alarak yaşlı başlı insanları sakallarından dolayı katlederek gösteriyor.

Cani terör örgütü PKK, kendisine muhalif olanları balkonlardan aşağı atıyor, olmadı arabalarla eziyor, olmadı kafalarını taşlarla eziyor, kinleri dinmeyince, bir de yanlarına getirdikleri benzin bidonlarıyla masum insanların cesetlerini yakıyor.

PKK/HDP’li çetelerinin sergilediği vahşetin IŞİD'den aşağı kalır bir yanı yoktur. 6 – 8 Ekim Diyarbakır'da HÜDA PAR mensuplarının başlarını taşlarla ezerek, bıçaklayarak, kurşunlayarak, satırla keserek, ateşe vererek, binaların çatısından aşağı atarak öldüren PKK değil midir?

İslam ve Kuran düşmanı kâfir PKK’nın uzantısı olan HDP çağrısıyla sokaklara çıkan devrimci – bölücü sokak çeteleri, Kobani provokasyonlarında Kur’an’ı Kerim’leri yerlere atmışlar, necis ayakları ile tekmelemişlerdir.

PKK vandalizmci IŞİD’ı aratmıyor. Kan ve şiddeti isteyen PKK vahşetinde IŞİD'in kafa kesme, infaz görüntülerini aratmayacak fotoğraflar gördük, görmeye devam ediyoruz.

Kan manyağı PKK/HDP’li çetelerinin sergilediği vahşetin IŞİD'den aşağı kalır bir yanı yoktur.

HARİCİ IŞİD ATLANTİK – İNGİLİZ TASARIMIDIR. “CEHENNEM KÖPEKLERİDİR”

Alperen Dergisi: IŞİD kime hizmet ediyor?

Hakkı Öznur: Harici IŞİD küresel emperyalizme hizmet ediyor. Sapkın IŞİD’in soy ve fikir ataları Vehhabiler’dir. Tekfirci IŞİD’in de PKK’dan zalimlik yönünden farkı yoktur. IŞİD da Irak ve Suriye’de “Sen Şii misin? Sen IŞİD’e biat etmiyor musun” diyerek Müslüman kanı dökmeye devam ediyor. İslam baş kesme dini değildir.

Şeytan PKK stratejik bir maşadır. Tekfirci IŞİD ise emperyalist işgal politikalarının bir sonucudur.

Hastalıklı bir yapı olan IŞİD Arap milliyetçiliğinin İslami kılıf giydirilmiş hali. Sapık IŞİD Ortadoğu’daki zalim rejimlerin ürünüdür. IŞID köksüz bir moda akımdır.

IŞİD’in bu topraklarda ruh bulması, kök salması mümkün değildir. Vehhabi harici zihniyete sahip zalim IŞİD’de İslamcılığın en keskin biçimleri dahil ülkemizde sempatiyle bakacak bir damar yoktur.

İzlemiş olduğu yol ve yöntemlerle İslam’a ve Müslümanlara zarar veren gaddarlıkta, kıyıcılıkta, vahşette zalimlikte son dönemin en popüler örgütü tartışmasız harici zihniyete sahip IŞİD'dir.

İslamofobiye hizmet eden IŞİD ve benzeri sapık akımlar hariciliğin yeniden dirilişidir.  IŞİD üzerinden adeta İslam’ın ve Müslümanların yargılandığı, infaz edildiği bir propaganda kampanyası etkili bir şekilde devam etmektedir.

Allah resulü (s.a.v) haricileri cehennemin köpekleri olarak vasıflandırmıştır. Küresel terör şebekelerinden IŞİD harici ve cehennem köpeğidir. Haricilerin çıktıkları döneme bakarsanız, Kur’an ayetlerini hastalıklı bir şekilde anlayarak sapıklığa düştüklerini açıkça göreceksinizdir.

Bunlar Hariciler (Bugünkü IŞİD). Bunlar ilim beldesinin kapısı Hazreti Ali'yi (r. a) kâfir oldu diye öldüren zihniyettir. Haricilerin çirkin vasıflarından biri de, Müslümanlara saldırmalarıdır.

IŞİD itikadi olarak Ehli Sünnet dışı bir yapılanma. Sapkın Haricilerin günümüz versiyonunu oluşturan bu örgüt, işlediği cinayetlerle Suriye de Esad klanına direnen Müslümanların hayatını tehdit etmektedir.

IŞİD, İbni Mülcem’in varisidir, yani Haricilik kalıntısıdır. 

IŞİD’ın kullandığı yol ve yöntemler Haricileri akla getiriyor. Bu Harici örgütün en sapkın fikri, kendi düşüncesini kabul etmeyen herkesi düşman kabul etmesidir. Tekfirci ve sapkın IŞİD kendi düşüncesini kabul etmeyen herkesi düşman kabul etmektedir. Çoğu ruh hastası olan bu cinayet şebekesi sadece tekfir etmekle kalmıyor, tekfir ettiklerini tekfir etmeyenleri de tekfir ediyor…

Maalesef İslam'a, İslam ümmetine en büyük zararı bu çağda IŞİD vb. sapkın örgütler vermiştir, vermeye de devam etmekteler.

IŞİD, bizim Ehl – i Sünnet vel Cemaat anlayışımızın tamamen dışında bir düşünce yapısında... Selefilik’ten beslenen bir anlayışa sahipler. Bugün Suriye’de IŞİD, en az firavun Esad kadar büyük bir problem hâline geldi.

Tekfirci – Vahhabî zihniyet IŞİD Ortadoğu’nun görmüş olduğu en fonksiyonel örgüt. Çok iyi bir akıl tarafından yönlendiriyor. IŞİD’in  “stratejik akıl”  ile hareket eden bir istihbarat operasyonu olduğunu bütün dünya biliyor.

IŞİD karanlık ve itikadi olarak sapkın bir yapıdır. Ehli Sünnetin, “Ehl – i Kıble tekfir edilemez” ölçüsüne mukabil bu sapkın grup kendisi dışındaki tüm İslami yapıların neredeyse tamamını tekfir etti. IŞİD vb. sapık gruplar üzerinden İslâm hakkında kötü bir imaj oluşturulmak isteniyor.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ