Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 09:39:28

ÜZEYİR TUNÇ ŞEHİT CENAZESİNDE

ÜZEYİR TUNÇ ŞEHİT CENAZESİNDE BBP MKYK Üyesi ski Genel Sekreter Üzeyir Tunç,silahlı saldırı sonucu şehit edilen polis memuru Muhammet Fatih Sivri'nin (24) cenazesine katıldı. İstanbul Gazi Mahallesi'nde, terör örgütü operasyonunda ölü ele geçirilen Günay Özarslan'ın cenazesi için toplanan ve dağılmayan gruba müdahale sırasında şehit edilen polis kardeşimiz, memleketi Kırıkkale'de toprağa verildi. Helallik alınmasının ve dua edilmesinin ardından şehit polis memurunun cenazesi, Nur Cami ve Külliyesi'nde kılınan ikindi namazının ardından Kırıkkale Yenimahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi. Törene, şehidin ailesi, yakınları, BBP MKYK Üyesi ve eski Genel Sekreter Üzeyir Tunç, Derviş Akbaba, Gökhan Tezcan, Barış Ezer ve Ankara İl Başkanımızın yanı sıra yetkililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.
ÜZEYİR TUNÇ ŞEHİT CENAZESİNDE
BBP MKYK Üyesi ski Genel Sekreter Üzeyir Tunç,silahlı saldırı sonucu şehit edilen polis memuru Muhammet Fatih Sivri'nin (24) cenazesine katıldı.

 

İstanbul Gazi Mahallesi'nde, terör örgütü operasyonunda ölü ele geçirilen Günay Özarslan'ın cenazesi için toplanan ve dağılmayan gruba müdahale sırasında şehit edilen polis kardeşimiz,  memleketi Kırıkkale'de toprağa verildi.

 

 

Helallik alınmasının ve dua edilmesinin ardından şehit polis memurunun cenazesi, Nur Cami ve Külliyesi'nde kılınan ikindi namazının ardından Kırıkkale Yenimahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 

 

Törene, şehidin ailesi, yakınları, BBP MKYK Üyesi ve eski Genel Sekreter Üzeyir Tunç, Derviş Akbaba, Gökhan Tezcan, Barış Ezer ve Ankara İl Başkanımızın yanı sıra yetkililer ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

 FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ