Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 14:41:40

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ HAŞİM YANAR ÇORUM'A GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ZİYARETTE, PARTİLİ KARDEŞLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ.

‘BBP Anadolu’nun delikanlılık damarı’
 
GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ HAŞİM YANAR ÇORUM'A GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ZİYARETTE, PARTİLİ KARDEŞLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ.
‘BBP Anadolu’nun delikanlılık damarı’

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Haşim Yanar, Çorum’a gerçekleştirdiği ziyarette partililerle buluştu.

 

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Haşim Yanar, MKYK üyemiz, Teftiş Kurulu Başkanı Ali Keser ile birlikte  Çorum’u ziyaretinde BBP İl Başkanı Erdal Özkan ve partililerle bir araya geldi.

 

 

Yanar, burada  ülke gündemine ilişkin açıklamalar yaptı.

Açıklamasında, ülkenin son yüz yılın en kötü günlerini yaşadığını belirten BBP Genel Başkan Yardımcısı Haşim Yanar, “Ülke korkunç bir değerler yozlaşmasıyla karşı karşıyadır. İslami hassasiyetler üzerine politika yapan ve böylece milletten defalarca vize alan siyasi iktidar bunca zaman içerisinde az da olsa var olan kendi hassasiyetlerini kaybettiği gibi milleti de kendisi gibi değerler yozlaşmasının girdabına itmiştir.” dedi.

 

Son 12 yılda uyuşturucu kullanımında artış olduğunu, başörtüsü meselesinin yıllarca siyasi istismar malzemesi olarak kullanıldığını, fuhuş sektörüne müdahale edilmediği gibi zinayı suç olmaktan çıkaran yasal düzenlemeler yapılarak konunun adeta teşvik edildiğini iddia eden Yanar, açıklamasını şöyle sürdürdü;

 

Daha kendi iç güvenlik sorunlarımız çözülememişken, Suriye’ye, Irak’a, Musul’a müdahale etmekle yüzbinlerce insanın ölümüne sebep oldukları gibi ülkemizi milyonlarca insanın evini barkını terketmek zorunda kaldıkları başka bir ülkedeki iç savaşının tetikçisi durumuna sokmuşlardır.

Devletin borç stoğu 12 yılda tam 3 kat artmış 220 milyar dolardan 660 milyar dolara çıkmıştır.

 

Bu seçim, bütün bu yanlışların hesabını vereceğiniz bir seçim olacaktır.

Bu seçim artık Büyük Birlik Partisi ve kadrolarının devlet idaresinde söz sahibi olması gerektiğinin artık millet tarafından anlaşılacağı bir seçim olacaktır. Çünkü Büyük Birlik Partisi ülkenin ‘Milli Direnç Merkezi’ Anadolu’nun delikanlılık damarıdır.

 

Büyük Birlik Partisi ülke bütünlüğümüzün yegâne teminatı, bunun sağlanması için ise itikadi dokumuzun korunması gerektiğine olan inancın son kalesidir.

 

Büyük Birlik Partisi rahmetli Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun uğruna canını verdiği Kürdü de Türkü de öz kardeşten öte can kardeştir dediği millet davasının yegâne temsil davasıdır.

 

Allah bizi ezansız bırakmasın, Allah bizi bayraksız bırakmasın, Allah bizi vatansız bırakmasın.FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ