Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-04-25 15:25:24

MKYK ÜYESİ VE TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI AKDOĞAN, PARTİMİZİN ÇALIŞMALARININ HIZLI BİR ŞEKİLDE DEVAM ETTİĞİNİ SÖYLEDİ.

MKYK ÜYESİ VE TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI AKDOĞAN DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ.
MKYK ÜYESİ VE TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI AKDOĞAN, PARTİMİZİN ÇALIŞMALARININ HIZLI BİR ŞEKİLDE DEVAM ETTİĞİNİ SÖYLEDİ.
MKYK ÜYESİ VE TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI AKDOĞAN DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ.

 

Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyemiz ve Teşkilat Başkan Yardımcımız Ahmet Namık Akdoğan, partimizin tüm hızla seçimlere hazırlandığını söyledi.

  Akdoğan parti binasında yaptığı basın toplantısında, “Bize yapılan tüm operasyonlara inat Millet e hizmet şuuru ile seçimlere girmeye hak kazanmış Partimiz, çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. Ülkemizde siyaseti iğrenç bir şekilde yapan iktidar kaset, kumpas, algı ve entrikalarla kendi ahlaki yozlaşmasını maalesef toplumumuza da yansıtmış son günlerde yaşanan ve hızla artış gösteren arsızlık, yolsuzluk, cinayet, tecavüz gibi olaylara müdahale de yetersiz kalmıştır.” Dedi.

  Akdoğan, “İktidar oldukları günden bu yana her icraatlarını kapitalist düzen içerisinde yol köprü hava alanı vb gibi konulara ayıran ancak Milletimizin gereksinimi olan Eğitim, Ahlak, Bireysel özgürlük, Demokrasi Maneviyat gibi hayati önem taşıyan başlıkları rafa kaldıranlar bunun hesabını veremeyeceklerdir.” Diye konuştu.

Akdoğan açıklamasında şunları söyledi: “Mevcut kanunları kullanarak halledebilecekleri birçok mevzu varken, güneydoğuyu terör örgütü nün inisiyatifine bırakıp uyuşturucu zina ve her türlü ahlaksızlığı kendi havuz medyalarında kontrolsüz bir şekilde yaygınlaştırarak Ahlaki yozlaşmanın önünü açıp yeni yargı paketleri öne sürerek kendi iktidarlarını layusel hale getirmenin çabası içerisine girmişlerdir. Süreci yanlış bir şekilde götürdükleri Çözüm arayışları terörist grupları Üniversitelerimizin koridorlarına kadar sokarak daha dün genç bir ülküdaşımızın şahadetine sebep olmuşlardır. Bu gidiş tehlikeli bir gidiştir analar ağlamasın diye çıktıkları yolda sapık ve teröristlerin katlettikleri canların analarının gözyaşlarını dindirememişlerdir. Milletimizi Peygamber Efendimizin (S.A.V)  ahlakı ile ahlaklandıracak çözümlerin bir an evvel hayata geçirilmesi temennilerimiz ile.”FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ