Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-07-13 17:57:30

DİYARBAKIR İL BAŞKANI AKIN'DAN, DİYARBAKIR VALİSİNE 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Diyarbakır İl Başkanı Recep Akın ve il yöneticileri Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'na ziyarette bulundu. Büyük Birlik Partisi Diyarbakır İl Başkanı,  Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti. Başkan Akın'ın Valiyi ziyaretinde kendisine BBP İl Başkan Yardımcıları Metin Kaya, Eyüp Sancar ve Abdulhamit Özcan ile Kayapınar İlçe Başkanı Faruk Yalçın'da eşlik etti. 

Ziyaret sırasında konuşan İl Başkanımız Recep Akın, Diyarbakır'ın kalkınması-gelişmesi ve yaşanabilir bir kent olmasında bu tür ziyaretlerin her zaman önemli olduğuna işaret ederek, tarihten beri medeniyetlere ev sahipliği yapmış Diyarbakır'ın önemine dikkat çekti. "Hasan Basri Güzeloğlu'nun Diyarbakır’da çok güzel çalışmalara imza atacaklarına inancımız tamdır" diyen Başkan Akın,, "Diyarbakır'ın kalkınması gelişmesi bizleri mutlu ediyor, Sayın Valimize görevinde başarılar diliyor gösterdikleri misafirperverlik ve nezaketten dolayı da teşekkür ediyoruz" dedi. 
Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ise, "Büyük Birlik Partisi İl Başkanı ve değerli yönetiminin ziyareti bizleri memnun etmiştir, bölge olarak top yekün kalkınmamız için hepimizin birbirinin desteğine ihtiyacı var , BBP heyetinin ziyareti bizleri onurlandırmış ve mutlu etmiştir, ben bu vesile ile İl başkanımıza Sayın Recep Akın ve yönetici arkadaşlarına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 
 FOTO GALERİ


GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ