Büyük Birlik Partisi

GENEL MERKEZ GÜNDEMİ

2017-08-14 15:59:20

İSTANBUL İLÇELERDE "KONGRE HEYECANI" DORUKTA İDİ

İstanbul ilçelerinde iki haftadır süren kongre heyecanları dorukta idi.

Büyük Birlik Partisi İstanbul İl teşkilatı Ağustos ayına hareketli ve hızlı girdi.
Geçtiğimiz Pazar günü Genel Başkanımızın İştirakleriyle, Gaziosmanpaşa ve Üsküdar İlçe kongrelerimiz heyecan dolu bir atmosferle icra edildi.
13.08.17 Pazar ise altı ilçemiz, Maltepe, Ataşehir, Sancaktepe, Sultangazi, Güngören ve Silivri ilçelerimizin kongreleri 12.00 14.00 arasında eşzamanlı olarak yapıldı.
20.08.17 Pazar beş ilçemiz, 27.08.17 Pazar ise dört İlçemizin kongreleri yine aynı saatlerde gerçekleştirilecek.
Genel Başkan Yardımcımız Bayram Karacan, YİK üyesi Osman Tüfekçi, MKYK Üyeleri Muhittin Açıcı, Menderes Ofluoğlu, S.Selim Şimşek ile Yaşar Sayan'ın da katıldığı Kongrelerde Ataşehir İlçe başkanı Mehmet ERDEM, Sancaktepe İlçe başkanı Mehmet KÖSE, Maltepe ilçe başkanı Harun Aykan, Sultangazi ilçe başkanı Nail Gün, Güngören ilçe başkanı Mustafa Duman, Silivri ilçe başkanı ise Ramiz Aksu oldu.
Partimizin İstanbul İl Başkanı Mustafa Mican konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede; "Yaz mevsiminde tatilinden feragat ederek yoğun ve bunaltıcı havaya rağmen fedakarca gayret ve emek sarf edip, kongrelerini yapmayan ilçelerimizi bir ay gibi kısa bir sürede tam teşekküllü hale getiren dava arkadaşlarımıza, gönüldaşlarımıza ve Alperenlerimize sevgi saygı ve muhabbetlerimle şükranlarımı sunuyorum.
Muhsin YAZICIOĞLU'nun dava arkadaşları, Türk İslam Ülkü'sünün Alperenleri , "Nizamı Alem, İ'lâ-yı Kelimetûllah" kutlu yolunun yolcuları olarak, Vatanımızın, Devletimizin, Milletimizin bekası ve güçlü geleceği, Coğrafyamızda akan kan, gözyaşı ve zûlümlerin dinmesi, birliğin, kardeşliğin ve huzurun tesisi için cansiperane mücadelemiz sürecektir.
Tunç yürekli, iman abidesi, çelik bilekli, kartal bakışlı, gerektiğinde Yunus, gerektiğinde Yavuz olan yiğit ALPEREN'lere selam olsun.
"

GENEL MERKEZ
HABER BÜLTENİ