BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “2016 YILI HİÇ ARZU ETMEDİĞİMİZ BİR YIL OLDU”
Genel Başkanımız Mustafa Destici, 2016 yılının ülke ve İslam Coğrafyası için hiç arzu edilmediği bir yıl olduğunu söyledi.

“BARIŞ, MUTLULUK VE HUZUR”

  2016 yılının genel değerlendirmesini yapan Genel Başkanımız Mustafa Destici, 2017 yılının herkese hayırlar getirmesini temenni ettiğini belirterek, barış, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ettiğini söyledi.

“TERÖR, DIŞ POLİTİKA, GELİR DAĞILIMINDAKİ ADALETSİZLİK”

  Genel Başkanımız Mustafa Destici, “2016 yılına ilişkin, şöyle geriye dönüp baktığımızda ekonomiden dış politikaya, terörden dış borçlanmaya, ahlaki yozlaşmadan kadına uygulanan şiddete, çocuk tecavüzlerine ve ölümlerine, gelir dağılımındaki adaletsizliğe yani olumlu diyebileceğimiz genel problemleri ile ilgili, dış politikadaki hiç bir meselemizde çözüm anlamında ileriye dönük hiçbir adım atılmadı.” dedi.

“TÜRK VE İSLÂM COĞRAFYASI”

  Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Bizim gayemiz tüm insanlığın huzuru ve mutluluğudur. 2016 yılına baktığımızda gerçekten hiç birimizin arzu etmediği olumsuz hadiseleri birlikte yaşadık. Bu olumsuzluklardan, kan, gözyaşından, haksızlıklardan, zulümlerden, açlıklardan, yoksulluktan, fakirlikten en çok kim ve hangi coğrafyalar etkilendiği diye baktığımızda Türk ve İslam coğrafyaları olduğunu hep birlikte gördük.” diye konuştu.

“HAKKIN VE ADALETİN ÜLKEMİZE HÂKİM OLMASI”

  Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Bizim arzu ve isteğimiz 2017 yılında, 2016 yılı ve daha önceki yıllarda yapılan yanlışlıkların tekerrür etmemesi. Hakkın ve doğrunun ülkemize hâkim olması. Adaletin ülkemize hâkim olması. Zulümlerin olmadığı, gelirin adil paylaşıldığı, insanlarımızın güvenli, özgür ve refah içerisinde yaşadığı bir ülkeyi hep birlikte nasıl inşa ederiz bunun derdinde olmalıyız. El ele, gönül gönüle ülkemizi daha iyi yaşanılır bir hale nasıl getiririz onun çabası ve gayreti içerisinde olmalıyız.” şeklinde konuştu.

“KAHRAMAN ASKER VE POLİSİMİZİN RABBİM YAR VE YARDIMCISI OLSUN”

  2016 yılında terörün şiddetlendiğini belirten Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Terör alabildiğince şiddetlendi. Askerlerimizi, polislerimizi ve sivil vatandaşlarımızı şehit verdik. Şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve şükranla anıyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun. Hastanelerde bulunan asker ve polislerimize de Allah’tan acil şifalar diliyorum. Şuna da sınırlarımız içerisinde ve dışında hain PKK ve DAEŞ’in kanlı militanlarına karşı hem hudut sınırlarımızı korumak hem de o bölgedeki masum, mazlum insanların güvenliğini sağlamak için kahraman asker ve polislerimizin Rabbim yar ve yardımcısı olsun.” İfadelerini kullandı.

“SOSYAL VE HUKUK DEVLETİ”

  Genel Başkanımız Mustafa Destici mesajına şöyle tamamladı: “Gerek insanların ve gerekse ülkelerin yaşamlarında yeni başlangıçların, atılan her yeni adımların kuşkusuz büyük önemi bulunmaktadır. Başta ülkemizi yönetenleri olmak üzere sorumluluk mevkiinde olan herkesin geride kalan 2016 yılında yaşanan olumlu veya olumsuz olaylardan dersler çıkarması ve bu dersler ışığında da yeni yılda da umutlarla yeni başlangıçlar yapılması gerekiyor.

Huzur, mutluluk ve başarılarda buluşabilmemizin vazgeçilmez koşuludur. 2017 yılının, ekonomide, demokraside, özgürlüklerde, güvenlikte, adalette ve yönetimde velhasıl her alanda dünyanın en ileri ülkeleri düzeyine ulaşacak başarılar elde ettiğimiz bir yıl olmasını temenni ediyoruz.

Kendimize, birbirimize ve geleceğimize olan güvenimizi muhafaza ederek yeni yılda, milletçe umutlarımızın ve toplumsal beklentilerimizin gerçekleşmesi en içten temennimizdir. Sosyal ve hukuk devleti olmanın ilkelerinin kabul gördüğü, birlik ve beraberlik içinde vatanın ve milletin bütünlüğüne sahip çıkıldığı, milli onur ve bekamızın korunduğu, coğrafyamızdaki acıların sona erdiği, torunlarımıza insanca yaşayabilecekleri bir Türkiye bırakabilmenin ülküsü ve dileği ile büyük Türk milletinin yeni yılını kutluyor, her ferdine sağlık ve esenlikler diliyoruz.”

 

DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
ŞEHİT LİDERİMİZ KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “DEVLETİN BEKASI İÇİN EVET DİYORUZ”
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “ÇANAKKALE RUHUNA İHTİYACIMIZ VAR”
'MİLLETİN KARARI BİZİM İÇİN EN DEĞERLİ OLANIDIR'
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “HOLLANDA KİM Kİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNE KAFA TUTUYOR?”
EN YENİ VİDEOLAR
ŞEHİT LİDERİMİZ KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI 25 / 3 / 2017
GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA DESTİCİFOX TV DE İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE ÇALAR SAAT PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ HABER TÜRK TV DE CANLI YAYINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ PARTİMİZİN REFERANDUM DA EVET DİYECEĞİNİ AÇIKLADI.
BBP GENEL BAŞKANI MUSTAFA DESTİCİ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ 01 03 2017
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.