BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ ESKİŞEHİR’DE MEKKE’NİN FETHİ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİNE KATILDI
Genel Başkanımız Mustafa Destici, il teşkilatımız ve Alperen Ocakları tarafından Eskişehir Süleyman Çakır Lisesi Konferans Salonu'nda düzenlediği Mekke'nin Fethi Yıldönümü ve Şehitleri Anma etkinliğine katıldı.

Etkinlik öncesi basın mensuplarına yeni yıl ile ilgili açıklamada bulunan Genel Başkanımız Mustafa Destici, 2017 yılının Türkiye'ye, Türk ve İslam coğrafyasına huzur ve barış getirmesini diledi.

  Türkiye'nin 2016 yılında bir çok badireler atlattığını söyleyen Genel Başkanımı Mustafa Destici şöyle devam etti: “Özellikle 15 Temmuz kahpe ve vahşi bir darbe girişimiyle ülkemiz karşı karşıya kaldı. Hain, kahpe PKK terör örgütü hem kırsaldan yaptığı eylemlerden hem İstanbul, Kayseri gibi metropollerde, büyükşehirlerde kahpe saldırılarla askerlerimizi polislerimizi, sivillerimizi şehit etti. Yine aynı şekilde DEAŞ terör örgütünün kahpe saldırılarıyla Türkiye'miz sarsıldı. Bu saldırılarda hayatını kaybeden bütün şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun ruhları şad olsun. Yaralılarımız var hala hastanede tedavi gören, onlara da yüce rabbimden acil şifalar niyaz ediyorum. Şu anda hem içeride hem ülkemiz sınırları dışında bütün terör örgütlerine karşı kahramanca mücadele eden, askerlerimizin polislerimizin güvenlik güçlerimizin rabbim yar ve yardımcısı olsun diyorum. Rabbim ülkemizi, milletimizi Türk ve İslam coğrafyasını korusun ve muhafaza etsin"

“2017 YILI HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜN GEÇERLİ OLDUĞU BİR YIL OLUR”

  Genel Başkanımız Mustafa Destici konuşmasında 2017 yılı için de temennilerde bulunarak, "2017 yılı inşallah terörün olmadığı, yoksulluğun ortadan kalktığı, gelir dağılımının adaletli bir şekilde paylaşıldığı, ülkemizin her bir ferdinin huzur içerisinde, mutluluk içerisinde yaşadığı bir yıl olur inşallah. 2017 yılı demokrasimizin güçlendiği bir yıl olur inşallah. 2017 yılı hukukun üstünlüğünün geçerli olduğu bir yıl olur inşallah. 2017 yılı ülkemizde aynı zamanda insanımızın refahının mutluluğunun arttığı bir yıl olur, çünkü 2016 yılında ekonomik olarak da özellikle orta ve alt gelir düzeyindeki insanlarımız büyük zorluklar çektiler. İşte en son asgari ücret açıklandı ve hiçbir asgari ücretlimizi ve bizleri de tatmin etmedi. İnşallah ücretlilerimizin, çalışanlarımızın da hak ettiği ücreti aldığı bir yıl olur" dedi.

 'ÜLKEMİZİN BİRLİĞE, KARDEŞLİĞE İHTİYACI VAR'

  Türkiye'nin birlik ve kardeşliğe ihtiyacı olduğunu ifade eden Genel Başkanımız Mustafa Destici şunları söyledi:  “Yanan bir coğrafyamız var. Halep'teki kardeşlerimiz Suriye'deki kardeşlerimiz, doğu Türkistan’daki, Filistin’deki, Mısır'daki ve hasılı yer yüzünün her tarafındaki pek çok İslam dünyasında kan ve gözyaşı var. İnşallah 2017 yılı bu kanın ve gözyaşının da sona erdiği, ortadan kalktığı bir yıl olur. Bunu temenni ediyoruz, bunu arzu ediyoruz, bunu istiyoruz. Tabi ülkemizin de en çok birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ihtiyacı var. İktidarıyla, muhalefetiyle, meclisindekiyle, meclis dışındakiyle, Kürdü, Türkmen’i, Laz’ı, Boşnak’ı, Alevi’si, Sünni’si, doğulusu, batılısı, kuzeylisi, güneylisi inşallah hep birlikte el ele gönül gönüle vererek bu problemlerin hepsini aşmanın yolunun ben birlik beraberlik ve yüksek kardeşlik duygusu olduğuna inanıyorum. İnşallah bunları sağladığımız bir yıl olur. Biz bu konuda dün olduğu gibi bugün de yarın da tüm gayreti gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz."

  31 Ocak'ın kendileri için de öneminin olduğunu belirten Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Şehit liderimiz Muhsin başkanımızın doğum günü bugün 31 Aralık. Onu şehit verdik, aramızdan ayrıldı. 8'inci yılın içindeyiz. Ben bir kere daha kendisini rahmetle, minnetle şükranla anıyorum ruhu şad olsun, mekanı cennet olsun" dedi.

  Genel Başkanımız Mustafa Destici, Mekke'nin Fethi'nin 1386'ncı yıldönümünün de olduğunu ifade ederek, "1 Ocak 630 tarihine gittiğimiz zaman, mesela Mekke fetih oluyor ama bir tane Mekkelinin nerdeyse burnu kanamıyor. Bir tanesi katledilmiyor, bir tanesi öldürülmüyor. Bugün Halep'te yaşananların, Suriye'de yaşananların, Irak'ta yaşananların Müslümanların birbirine yaptığını, o gün Müslümanlar, müşriklere yapmıyorlar" diye konuştu.

  Mekke’nin etkinliğine Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyemiz Ahmet Namık Akdoğan, İl Başkanımız Hamdi Uzunoğlu, partililerimiz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Fotoğraflar : 

DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
ŞEHİT LİDERİMİZ KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “DEVLETİN BEKASI İÇİN EVET DİYORUZ”
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “ÇANAKKALE RUHUNA İHTİYACIMIZ VAR”
'MİLLETİN KARARI BİZİM İÇİN EN DEĞERLİ OLANIDIR'
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “HOLLANDA KİM Kİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNE KAFA TUTUYOR?”
EN YENİ VİDEOLAR
ŞEHİT LİDERİMİZ KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI 25 / 3 / 2017
GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA DESTİCİFOX TV DE İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE ÇALAR SAAT PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ HABER TÜRK TV DE CANLI YAYINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ PARTİMİZİN REFERANDUM DA EVET DİYECEĞİNİ AÇIKLADI.
BBP GENEL BAŞKANI MUSTAFA DESTİCİ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ 01 03 2017
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.