25.06.2020 19:29

BBP HEYETİ, SEL FELAKETİNİN YAŞANDIĞI KÖYDE İNCELEMEDE BULUNDU

BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Bursa heyeti, sel felaketinin yaşandığı Kestel İlçesine bağlı köylerinde incelemelerde bulundu.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, Bursa İl Başkanı Salih Uçak, Nilüfer, İlçe Başkanı Mustafa Aydın ve il yöneticileri ile beraber, sel felaketinin yaşandığı Dudaklı, Narlıdere ve kayacık köylerine giderek sel mağdurları ile görüştüler.
BBP heyetini Dudaklı Köyü Muhtarı İsmail Esen karşılayıp felaketle alakalı bilgilendirme yaptı.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı burada yaptığı konuşmada; "Felaketin baş gösterdiği andan itibaren, başta Jandarmamız olmak üzere güvenlik güçlerimiz, arama kurtarma faaliyetinde bulunan ekipler, Bursa Valimiz ve devlet bürokrasisi, Büyükşehir Belediye, İlçe Belediye ekipleri ve bunun yanında cansiperane çalışan tüm kurum ve kuruluşlarımızın personeline teşekkür ediyorum. İnşallah yaralar en kısa sürede sarılacak, tüm mağduriyetler giderilecektir. Biz de vatandaşlarımızın yanındayız ve her zaman da yanında olacağız" dedi. Yaşanan bu tür felaketlerde çevreye verilen zararlar ve yeşil alanların yok edilmesinin de önemli bir payı olduğunu belirten BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, hiçbir şeyin insan hayatından önemli olmadığını söyledi. Alfatlı, "Doğayı korumak mecburiyetindeyiz. Doğayla çevreyle ilgili neden olduğumuz tahribatlarla insanlığa ve gelecek nesillere zarar veriyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

BBP Bursa İl Başkanı Salih Uçak da, bu tür felaketlerin bir daha yaşanmaması dileğinde bulunarak, "Özellikle imarla alakalı olarak yöneticilerin daha hassas davranması istiyoruz. Sel felaketinde vefat edenlere Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum" dedi.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN