25.02.2019 20:21

BBP'Lİ KADINLAR SEÇİM STARTINI VERDİ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Konya İl Başkanlığı ve Büyük Birlik Partisi Konya İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen toplantı ile 31 Mart seçimlerin startını BBP’li kadınlar verdi.

Gerçekleştiren programa BBP Kadın Kolları Başkanı Meryem Ünsal, BBP Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Gülperi Çallı, BBP Konya Kadın Kolları Başkanı Kezban Şimşek, BBP Konya Merkez İlçe Belediye Başkan Adayları ile çok sayıda kadın katıldı. 

Programın açılış konuşmasını yapan BBP Konya İl Kadın Kolları Başkanı Kezban Şimşek, “31 Mart Yerel seçimleri partimiz ve hareketimiz açısından zafer ve şahlanış seçimleri olacaktır. Buna yürekten inanıyorum. Tabii bunun mimarı da partililerimiz ve biz bayanlar olacağız. BBP Konya İl Kadın Kolları olarak 31 Mart seçimlerine kadar sahada adaylarımıza tam destek vereceğiz. Partimizin gerçekleşecek seçimlerde büyük bir başarı kazanması için aşk ve şevkle çalışacağız. Biz, Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları olarak, kadınların her alanda sesini yükseltmesini istiyoruz” dedi.

‘31 MART AKŞAMI ZAFERLE SEÇİMLERDEN ÇIKACAĞIZ’
Gerçekleştiren programda konuşan BBP Kadın Kolları Başkanı Meryem Ünsal, “ Büyük Birlik Partisi kadınları olarak Türkiye’mizin yaşanılır bir ülke olması için, dünya ülkesi olması için siyaset yapmaktayız. Ülkemiz seçim sürecine girmiş durumda. 31 Mart akşamı seçimlerden zafer elde ederek çıkacak olan BBP ve adayları vefakar ve cefakar kadınlarımızdan da çok emek beklemektedir. Büyük Birlik Partisi yetkilileri 26 yıldır Kendi imkanlarıyla kendi ceplerinden siyaset yaptılar. Ayakta ve dimdik bir şekilde de bu millete hizmet etme azim ve kararlılığını sürdürmektedirler. Şehit liderimizin verdiği eneklere, azîz Milletimize, Allah'a karşı sorumluluklarımız vardır. Bunları yerine getirmek üzere çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Adaletin, adalet sistemenin, fırsat eşitliği istemenin, insanca bir yönetim istemenin cinsiyeti yoktur. BBP'li kadınlar olarak yüreğimizdeki doğruları, bütün Türkiyeye anlatacağız. Büyük Birlik'in iktidarını, adaletin iktidarını tesis edeceğiz inşallah. Program kapsamında BBP Selçuklu Belediye Başkan Adayı Nursel Akgün, BBP Meram Belediye Başkan Adayı Ömer Şimşek, BBP Karatay Belediye Başkan Adayı Kazim Birtane birer selamlama konuşması yaptı. Partiye yeni katılan kadınlara rozet takıldı.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN