24.03.2019 18:37

GENEL BAŞKANIMIZ DESTİCİ, EREĞLİ'DE ADAYIMIZA DESTEK İSTEDİ

Zonguldak Ereğli'de seçim çalışmalarına devam eden Genel Başkanımız Mustafa_Destici, "Milletin ortak değerlerini temsil eden güçlü ve başarılı bir adayımız var. Onun için inşallah Hüseyin Başkanı hep birlikte tekrar bu makama getireceğiz" dedi.

Destici, "Adayımız Hüseyin Uysal Bey'e başarılar diliyorum. Sizin desteği ile inşallah burada görevine devam edecek" dedi.
Büyük Birlik Partimizin Genel Başkanı Mustafa Destici, Mahalli İdari Seçimleri kapsamında Zonguldak’ın Ereğli ilçesine adayı Hüseyin Uysal’a destek olmak için Devrekyolayrımı'nda gerçekleştirilen mitingde konuştu. Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şehadetinin seneyi devriyesi nedeni ile Ankara'da düzenlenen 'Yâd Etme' programının ardından Ereğli'ye geldiğini belirten Destici, şunları söyledi:

ADAYIMIZ HÜSEYİN UYSAL BEY’E BAŞARILAR DİLİYORUM
"Bugün, kurucu liderimiz şehit liderimiz Muhsin Başkanımız ve O'nunla hayatını kaybeden arkadaşlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Sabah Tacettin Dergahı’nda kabri başında O’nu yad ettik. Oradan ayağımın tozu ile Karadeniz Ereğli'ye geldim.
31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdari Seçimin ülkemize, milletimize, Zonguldak ve Ereğlimize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Seçime katılan tüm adaylarımıza Ereğli’den hayırlı olsun diyorum ve kendi adayımız Hüseyin Uysal Bey’e başarılar diliyorum. Sizin desteği ile inşallah burada görevine devam edecek
."

UYSAL: FESTİVAL VE RANTÇILARA YOL VERECEK MİSİNİZ?
Mevcut Belediye Başkanı aynı zamanda partinin Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal ise yeniden görevde olmak istediğini ifade ederek, şu sözlerle konuştu:
"Bir beş yıl daha belediye başkanlığı görevime devam etmek istiyorum. Sizde 31 Mart’ta hep beraber Büyük Birlik Partisi diyecek misiniz? (evet sesleri). Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni Büyük Birlik çatısı altında hizmetlere kavuşturmanın heyecan ve coşkusunu bugünden kalbimizde hissediliyoruz.
Karşı taraftakiler festival ve rant diyorlar. Biz hizmet için varız diyoruz. Siz, festival ve rantçılara yol verecek misiniz? (hayır sesleri)”

Mitinge, partimizin İl ve ilçe başkan -yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN