02.03.2020 16:10

GENEL BAŞKANIMIZ DESTİCİ, İDLİB GAZİSİNİ ZİYARET ETTİ

Büyük Birlik partimizin Genel Başkanı Mustafa Destici geçtiğimiz gün Suriye'nin İdlib kentinde Türk Silahlı Kuvvetlerine düzenlenen hain saldırıda yaralanan Bozüyüklü gazi Piyade Komando Uzman Çavuş Ayhan Ertemiz'i evinde ziyaret ederek şahsına ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Genel Başkanımız Destici ziyarette yaptığı açıklamada "Şu anda içinde bulunduğumuz günlerde tüm siyasi çekişmeleri bir kenara bırakıp birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Biz her zaman devletimizin ve ordumuzun yanındayız. Bu hain saldırıda şehit olan Mehmetçiklerimize bir kez daha Allah'tan rahmet Ayhan kardeşimiz ile birlikte tüm gazilerimize de acil şifalar diliyorum" dedi.

Ziyarette Genel Başkanımız Destici'ye Alperen Ocakları Genel Başkanı Samet Bağcı, BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, BBP Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut, MKYK üyeleri Ahmet Namık Akdoğan, Bülent İspir, BBP Bilecik İl Başkanı Murat Önal, BBP Bozüyük İlçe Başkanı Fatih Değirmencioğlu ve Alperen Ocakları İlçe Başkanı Mustafa İbiş eşlik etti.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN