25.02.2020 16:04

GENEL BAŞKANIMIZ DESTİCİ, İSTANBUL İL,İLÇELER VE OCAK YÖNETİCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Büyük Birlik partimizin genel başkanı Mustafa Destici'nin katılımlarıyla, BBP İstanbul İl Başkanlığı ve Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanlığının birlikte organize ettiği, ilçe teşkilâtlarınında hazır bulunduğu kahvaltı programı gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Destici burada gündemi değerlendirdi.
BİZ ELÇİ OLARAK TANIMIYORUZ…

İstanbul’da, MKYK üyeleri, il ve ilçe yönetimleriyle bir araya gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Destici konuşmasının bir bölümünde
Ozan Ceyhun’un, Avusturya’ya Büyükelçi olarak atanmasıyla ilgili olarak;
“Şimdi buradan sormak istiyorum, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde bu devletin 83 Milyon vatandaşı arasından hiç kimse bulamadınız da bir Ülkücü’nün katlinde parmağı olan, Almanya vatandaşı olan, Almanya vatandaşlığı esnasında Yeşiller Partisi’nde, sosyalist bir partide millet vekilliği yapan ve bu milletvekiliği yaptığı dönemde de PKK başta olmak üzere radikal sol gruplarla omuz omuza yürüyen Türkiye aleyhindeki pek çok çalışmanın içerisinde yer alan birisini mi bulabildiniz?
İsmini dahi ağzıma alıp telaffuz etmek istemiyorum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni hem de Avusturya gibi kritik bir ülkede bu zevat nasıl temsil edebilir. Geçmiş uygulamalarına, fikir dünyasına, hayatına, bulunduğu yerlere baktığımız zaman bu nasıl olacaktır?
Türkiye’yi dışarıda temsil edecekler özellikle büyükelçilik noktasında olacakların tartışmasız isimler olması gerekir." dedi.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN