26.02.2020 17:11

GENEL BAŞKANIMIZ DESTİCİ'DEN YENİDEN REFAH PARTİSİ'NE ZİYARET

Büyük Birlik paritimizin Genel Başkanı Mustafa Destici, Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi'ni ziyaret etti.

Beraberinde bulunan Genel Sekreterimiz Üzeyir Tunç, Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut ve MKYK üyemiz Bülent İspirli ile Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi'ni ziyaret eden Genel Başkanımız Mustafa Destici, partinin Genel Başkanı Fatih Erbakan tarafından karşılandı.
Türk siyasetinin geçmişi hakkında sohbet eden iki genel başkan, Refah Partisi kurucu lideri merhum Necmettin Erbakan ile Büyük Birlik partimizin kurucu başkanı Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu da rahmetle yâd etti.

Yeniden Refah Partisi'nin Türk milletine hayırlı olmasını dileyen Genel Başkanımız Destici, "Hem şahsınız için hem gönül verip bu harekatta yer alan tüm kardeşlerimiz için, milletimiz için, Türk demokrasimiz için hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Türk siyasetinin önemli isimlerinden merhum Necmettin Erbakan'ın ölüm yıl dönümü haftası olduğunu hatırlatan Fatih Erbakan ise, "Hem Erbakan hocamızdan hem de Muhsin Yazıcıoğlu için Allah'tan rahmet diliyorum. Samimi, ihlaslı, şeffaf, temiz; yerli ve milli bir insan. Gizli ajandası olmayan bir insan. Aynı zamanda da bir dava insanı. Çok kısa yoldan birtakım imkanlara ulaşabilecekken, davasından taviz vermeden çileye talip olarak yürüyen, koşan ve bedel ödeyen bir insan. Allah kendisinden razı olsun. Biz de aynı durumu yaşıyoruz. Rahmetli ifade etmişti, 'Doğruya doğru, yanlışa yanlış dediğimiz için bizi iktidar da, muhalefette çok sevmiyor' demişti. Biz de aynı şiarla yola çıktık. 'Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceğiz' diye. Kendisinin yaşadığı zorlukları biz de zaman zaman yaşayınca kendisini anıyoruz. Hayırla yad ediyoruz. Politika yapmamış, halka hizmet Hakk'a hizmet anlayışıyla bu mücadeleyi vermiş. Aynı şekilde Erbakan hocamız da öyle. Hatta bu hafta vefat yıl dönümü haftası. Yarın Kocaeli'de de kendisini anacağız" şeklinde konuştu.

Ziyarette, Yeniden Refah Partisinin Genel Sekreteri Suat Pamukçu, Genel Başkan Yardımcıları Doğan Bekin ve Mehmet Altınöz ve MKYK üyesi de hazır bulundu.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN