22.11.2019 19:15

GENEL BAŞKANIMIZ, HABERTÜRK'TE CANLI YAYINDA 'ÜLKE VE DÜNYA GÜNDEMİNİ' DEĞERLENDİRDİ

Büyük Birlik Partimizin Genel Başkanı Ankara Milletvekili Sayın Musatfa Destici, HaberTürk adlı TV'de Canlı Yayında

#Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı, Ankara Milletvekili Sayın @Mustafa_Destici bu akşam saat 20.00'de @HaberturkTV de, @kubrapc ın hazırlayıp, sunduğu #AçıkveNet programınıda;

“BBP kurulduğu günde nerde duruyor ise bugün de aynı yerde duruyor, yarında aynı yerde duracak. Milletin durduğu yerde, devletin durduğu yerde duruyoruz. 15 Temmuz’da devlet ve millete bir saldırı oldu ve hala devam ediyor. Cumhur İttifakı o gece sokakta kuruldu.”

Konya’nın 12 ilçesinde aday göstermemize rağmen yüzde 7 oy aldık. Köprübaşı’nı yüzde 48, Korgan’ı yüzde 45 ile kaybettik. Bu tablo, kurulduğu günden bu yana 26 yıldır devleti milleti önceleyen doğruya doğru yanlışa yanlış dememize milletin teveccühünün sonucudur.
#AçıkveNet

“İttifakı seçimden, milletvekilliği ya da belediye başkanlığından ibaret görmüyoruz. Devletin bekası, milletin istiklali ve istikbali olarak gördüğümüz için fedakarlık yaptık. Bunun milletimiz tarafından takdir edildiğini sandıkta gördük.”
#AçıkveNet

“BBP oyu seçim sonrası da yükseliş eğilimini sürdürüyor.”

”Erken seçime ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. Biz sistemi niye değiştirdik? Her sene seçim olmasın diye. Seçime değil istikrara ihtiyaç var.”
#AçıkveNet

“Erken seçim için ya Cumhurbaşkanı seçim diyecek ya da 400 milletvekili seçim isteyecek. Böyle bir tablo ortada yok. Bu tartışmalarla Türkiye vakit kaybetmemeli.”
#AçıkveNet

#EYT’lilerle ilgili yanlış bir algı var. Eylül 1999’dan öce işe başlayana devlet kadınlarda 20, erkeklerde 25 yıl çalışır 5000 günü tamamlarsanız emekli olursunuz denmiş. Ama bu ellerinden alınmış.
#AçıkveNet #EmeklilikteYașaTakılanlar

Hepsi 38 yaşında emekli olacakmış gibi bir yanlış var. Ben devletin bunun mali yükünün altından kalkabileceğini düşünüyorum.

#EYT’lilere sabır tavsiye ediyorum. Eninde sonunda düzeleceğine inanıyorum. Unutmayalım bu iktidar pek çok mağduriyeti giderdi. Ben Cumhurbaşkanının doğru anlatıldığında ve gerçeği gördüğünde bunu çözdüğüne bizzat şahit oldum.
#AçıkveNet #EmeklilikteYașaTakılanlar

Yeni parti kuracakların Türkiye dışında arayış içinde olmamaları lazım. Partiler tabanlarıyla yaşar. BBP 27 yıldır bu sayede ayakta. Oysa 1 seçimlik partiler var. Seçimlere yönelik iktidarları değiştirmeye yönelik partiler oluyor. Bunları daha önce yakın geçmişte gördük.

Ben yeni partiye ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Geçmişte Türkiye’ye bunları yaşatanların esamisi okunmuyor, iyi de hatırlanmıyorlar. Dışardakilerin içerdeki uzantılarına hizmet etmemek lazım. Çünkü Türkiye çok kritik bir süreçten geçiyor.
#AçıkveNet

Türkiye’de şartlar değişmedikçe, tehditler devam ettikçe biz devletin ve milletin yanında oluruz. Şu anda bunu temsil eden de Cumhur İttifakı’dır.
#AçıkveNet


E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN