03.01.2020 17:26

GENEL BAŞKANIMIZ KAYSERİ PROĞRAMI ÇERÇEVESİNDE VALİ'Yİ ZİYARET ETTİ

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin ziyaret turundaki duraklardan birisi de Kayseri Valiliği oldu.

Vali Şehmus Günaydın tarafından karşılanan Genel Başkan Detici ziyarette Kayseri’nin ülkemiz için çok önemli bir sanayi ve ticaret şehri olduğunu vurgulayarak "Bende bugün Kayseri’de olmaktan sizleri ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Tabi Kayseri ülkemizin önemli büyükşehirlerinden bir tanesi. Kadim bir şehir. Türk kültürünü, İslam kültürünü yaşatıyor, canlı tutuyor. Tarihi bir kimliği var. Değerlerimize sahip çıkıyor. Diğer taraftan bir sanayi merkezi, ticaret merkezidir. O anlamda da istihdam anlamında bölgede önemli bir vazife görüyor. Bugün il teşkilatımızla birlikte istişare yapmak hem de sizleri ziyaret etmek için buradayız. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyor, teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

Vali Günaydın’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bir kış gününde böylesi güzel heyetle Kayserimizi ziyaret etmenizden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler valilik olarak her zaman siyasi partilerimizin düşüncelerini önemsiyoruz. Katkı ve desteklerini önemsiyoruz. İl Başkanlığınızın da bu konudaki destekleri için huzurunuzda bir kez daha teşekkür ediyorum. Tekrardan hoş geldiniz diyorum." şeklinde konuştu.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN