29.07.2019 13:54

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ 15. KIRDAĞI ŞENLİKLERİNE KATILDI

Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Oltu'nun sorunlarını çözmek için hep birlikte çalışacağız"


Genel Başkanımız Mustafa Destici, Oltu Belediyesi tarafından düzenlenen 15. Kırdağ Şenliklerine katıldı. 

Kırdağ'da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Mustafa Destici, 31 Mart Mahalli Seçimlerinde belediye başkanlıklarını kazandıkları Tortum ve Oltu'nun adeta tarih yazdığını belirtti.

Oltululara layık olmak için Tortum ve Oltu belediye başkanlarına her türlü desteği vereceklerine vurgu yapan Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Bu tür organizasyonları düzenlemek zor olduğu kadar bunları sürdürebilmek daha da zordur. Gördüğüm kadarıyla Anadolu'nun neredeyse hemen her tarafından Oltulular şenliğe akın etmiş. Bu güzel ortamın hazırlanmasında emeği geçen başta belediye başkanımız ve ekibi olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Belediyecilik hizmeti sadece yol yapmak, çevre düzenlemesi yapmak değil işte buda büyük bir belediyecilik hizmetidir ve her alanda olduğu gibi bu alanda da öncülük ettiler kendilerini tebrik ediyorum. Hiç şüpheniz olmasın Oltu'nun neye ihtiyacı varsa Oltulu'nun neye ihtiyacı varsa bunların yerine getirilebilmesi için en üstün gayreti göstereceğiz ve çözeceğiz. Çok tecrübeli bir belediye başkanımız var işini bilen bir belediye başkanımız var"dedi.

Oltu'nun sorunlarını çözmek için hep birlikte çalışacaklarını aktaran Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Kim ne derse desin, biz başkalarının söylediklerine takılıp kalmayacağız. Biz işimizi yapacağız. Halk bize işimizi yapmamız için yetki verdi. Onun için o bunu demiş, öbürü bunu demiş, öbürü bunu yapmış, bunlar bizim alanımızın dışında olacak. Ama bunu derken kimsenin bizim belediye başkanlarımızın hizmet noktasında engellemesine de fırsat vermedik, vermeyeceğiz. Kim engellemeye kalkarsa o engelleri de hep birlikte kaldıracağız. Çünkü burada esas olan millete hizmettir. Oltu'ya hizmettir, Tortum'a hizmettir, halka hizmettir" diye konuştu.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN