06.03.2020 18:01

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ 'DEVELİ'DE, ŞEHİDİMİZİN EVİNDE İDİ..

Büyük Birlik partimizin Genel Başkanı Mustafa Destici, Genel Başkan Yardımcımızı Ali Keser'le birlikte partimizin ilçe başkanlığını ve kaymakamlığı ziyaret ettikten sonra şehit Özgür Çelik ve şehit Ali Taşöz’ün ailelerini de ziyaret ederek taziyede bulundu.

Cuma namazından sonra Develi İlçe Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Genel Başkanımız, Mustafa Destici Develi Kaymakamı Murat Duru ile sohbet etti. 

Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Yoğun programdan dolayı geciken ziyaretimizi bu şekilde gerçekleştirdik. Develi’den şehitlerimiz var Allah mekanlarını cennet eylesin inşallah. Rabbim devletimizin, askerimizin, güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin, şehitler hepimizin şehidi biz hepimiz bu vatanın evladıyız Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın" dedi.

Genel Başkanımız Destici, ve BBP Develi İlçe teşkilatı Kaymakamlık ziyaretinden sonra Develili şehit Piyade Sözleşmeli Er Özgür Çelik ve Piyade Uzman Onbaşı Ali Taşöz’ün ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyaretin ardından basın açıklaması yapan Genel Başkanımız Destici, " Başta buradaki hanım kardeşlerimiz olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik ediyorum. Rabbim bütün kadınlarımızı, annelerimizi, eşlerimizi, bacılarımızı, halalarımızı, teyzelerimizi her türlü kötülükten muhafaza eylesin. Biz Büyük Birlik Partisi olarak kadına şiddetin önlenmesi kadın ölümlerinin azaltılması ve saldırıların son bulması için elimizden gelen gayreti gösterdik, inşşallah bunların sonuna kadar takipçisi olacağız" dedi.

Genel Başkanımız Destici, "Biz Türkiye olarak barış için Suriye’deyiz, Ülkemizde 4 milyon göçmen var bunların tekrar Suriye’ye dönmesi için ve yeni göç dalgasıyla karşı karşıya kalmamak için Suriye’deyiz. Biz Suriye topraklarında ki iç savaştan sonra ülkemize yönelik çok büyük saldırılar oldu. İdlip üzerinden bomba ve füze saldırıları gerçekleşti bu saldırıları yok etmeye çalışacağız. Biz kim ne derse desin Suriye’de iç savaş tamamen bitip nihai bir siyasi çözüm bulunana kadar da Suriye’de olmak zorundayız" ifadelerini kullandı.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN