03.01.2020 17:16

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, 'KAYSERİ PROĞRAMI' ÇERÇEVESİNDE BİR TAKIM TEMASLARDA BULUNDU

KAYSERİ PROĞRAMINDA BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKKILIÇ'I ZİYARET EDEN GENEL BAŞKANIMIZ DESTİCİ "KAYSERİ, BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI" DEDİ.

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Kayseri'de bulunan Büyük Birlik Partimizin Genel Başkanı Mustafa Destici parti binasında gerçekleştirilen basın toplantısının ardından beraberinde bulunan Teşkilat Başkanımız Ali Keser, İl, ilçe başkanlarımız ve diğer yöneticilerimizle birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.

Genel Başkanımız ziyaret sırasında Kayseri’nin bölgenin parlayan yıldızı olduğunu belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’yi Başkanlık girişinde karşıladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Memduh Büyükkılıç, Büyük Birlik Partisi’nin kurucu genel başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile aynı dönemde milletvekilliği yaptığını ve birlikte hacca gittiğini belirtti.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici de, Başkan Büyükkılıç’ın Büyükşehir Belediyesi’nde çok başarılı hizmetlere imza atacağına yürekten inandığını söyledi. 2020’de Ankara dışındaki ilk ziyaretlerini Kayseri’ye yaptıklarını ifade eden Destici, “Kayseri, ülkemiz için önemli bir şehir. Bölgenin adeta parlayan yıldızı. Sadece Cumhuriyet döneminde değil cumhuriyet dönemi öncesinde de önemli olan kadim bir şehir” diye konuştu.

GENEL BAŞKANIMIZA 'KAYMEK SERGİSİ'NDEN HEDİYE
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Sergi Salonu’nda KAYMEK tarafından açılan sergiyi de gezdi. Başkan Büyükkılıç, sergide yer alan “Kaplumbağa Terbiyecisi” tablosunu ziyaretin anısına Genel Başkanımız Destici’ye hediye etti.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN