29.10.2018 09:40

HER ZAFER BİR BAYRAMDIR BİZİM İÇİN

Yüce Türk Milleti, ne bugün ne de yarın bu düsturdan asla vazgeçmeyecektir. Allah’ın izni ve kudretiyle dünyadaki mazlumların yanında olmaya devam edecektir.

Genel Başkanımız Mustafa Destici'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı.


Her zafer bir bayramdır bizim için. Her mücadele bir kurtuluş hikayesi. Ciltler dolusu kitap muhtevasına sahip bir coğrafyanın evladı olan Büyük Türk Milleti, dün olduğu gibi bugün de satır satır tarih yazmaktadır.

Sularımız hiçbir zaman durulmamış, hiçbir zaman topraklarımız üstünde nazar eksik olmamıştır. Ama hürriyet aşkı, tüm zorlukların üstesinden gelmemizi ve beden ile yüreği siper ederek yüce bir imanla düşmana karşı hiçbir zaman boyun eğmememizi sağlamıştır.

Yüce Türk Milleti, ne bugün ne de yarın bu düsturdan asla vazgeçmeyecektir. Allah’ın izni ve kudretiyle dünyadaki mazlumların yanında olmaya devam edecektir.

Bizler mazlumun yanında durdukça, Müslümanlara yapılan zulümler karşısında sesimizi yükselttikçe düşmanlarımız artmaktadır. Terör, ekonomi ve dış politika  üzerinden oyunlar kurularak ülkemiz dört bir yandan zora düşürülmek istenmektedir.

Varsın ellerinden geleni yapsınlar. Türk Milleti varoldukça diline, dinine, bayrağına, toprağına ve tüm Türk ve Müslüman alemine sahip çıkmaya, zulmün karşısında dimdik durmaya, dünyanın hesapçı disiplinlerine baş kaldırmaya devam edecektir.

Büyük Birlik Partisi olarak, Cumhuriyetimizin 95. yılını büyük bir onur ve mutluluk ile kutlarken; vatanımız ve tüm Türk İslam alemindeki mazlumlar için sorgulanması, mücadele edilmesi gereken her şey için “vicdanların sesi” olmaya devam edeceğimizi bir kez daha yinelemek isterim.

Bu düşüncelerle; şehit kanıyla sulanan, ay yıldızlı bayrağına ilham olan, vatan nöbetinde şehadet şerbetini içen tüm aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor ve 29EkimCumhuriyetBayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN