02.02.2019 23:55

KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI ÜNSAL'DAN 'ÜRGÜP'E DESTEK

Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Meryem Ünsal ve beraberinde bulunan Heyet, Sivas Belediye Başkan adayımız Doğan Ürgüp için Sivas Kadın Kolları tarafindan düzenlenen proğrama katıldı.

Büyük Birlik Partimizin Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp için Sivas Kadın Kolları tarafından düzenlenen proğramda bir konuşan BBP Kadın Kolları Genel Başkanı Meryem Ünsal, “Büyük Birlik Partisi Kadınlar Kolu olarak Türkiyemizin müreffeh- yaşanır bir ülke olması için, Dünya ülkesi olması için, Hukukun üstünlüğü Vatanın birliği için siyaset yapmaktayız. Bu toprakların bütünlüğü uğrunda verilen şehitlere duacıyız. Bu yolda gazi kalmış kardeşlerimize yürekten selâm ve saygılarımızı sunuyoruz. " dedi.

Ünsal konuşmasında şunları söyledi:

"Ülkemiz seçim sath-i mailine girmiş durumda..31 Mart akşamı seçimlerden zafer elde ederek çıkacak olan Büyük Birlik Partisi Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun memleketi Hareketimizin ikinci Söğütüdür. Elbette Sivas yaşanabilir halkın memnun ve mütebessim olduğu bir kent olmalı bununda yolu 2009-2014 yıllarında gerçekten en iyi bir şekilde Şehr-ül Eminlik vazifesini icra etmiş 'vaad ettiğinden daha fazlasını', gecesini gündüzüne katarak uygulamaya sokarak 'belediyecilikte iz bırakmış' Doğan Ürgüp'e yine nasip olsun..bu başarının mimarı önce partililerimiz, il, ilçe yöneticilerimiz olacaktır. Büyük Birlik Partisi yetkilileri 26 yıldır Kendi imkanlarıyla kendi ceplerinden siyaset yaptılar..ayakta ve dimdik bir şekildede bu millete hizmet etme azim ve kararlılığını sürdürmektedirler. Sivas seçmeni bunu iyi bilir... Sivasımızın sinesinden çıkardığı yiğit insan Muhsin Yazıcıoğlu'nun izini devam ettiren arkadaşları Türkiye için, insanlık için fedakârlıktan kaçmadılar, kaçmayacaklar. Biz, Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları olarak, kadınların her alanda sesini yükseltmesini istiyoruz. Kadınlar, bir insan olarak, bir birey olarak 'ben varım ve olup bitene sessiz kalmayacağım' diyecekler. Şehit liderimizin verdiği eneklere, azîz Milletimize, Allah'a karşı sorumluluklarımız vardır. Bunları yerine getirmek üzere çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Adaletin, adalet sistemenin, fırsat eşitliği istemenin, insanca bir yönetim istemenin cinsiyeti yoktur. Bu sebepledir ki biz Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları olarak, yeniden Türkiye’nin aydınlatılması, kadınlarımızın şuurlandırılması için vatanına, milletine ve dinine bağlı gençler yetiştirmek üzere yollardayız. Siyaseti de bu uğurda yaptığımızı bütün aleme duyurmak istiyoruz. Bugün buradayız. İl Kadın Kolları teşkilatımız ile Sivastayız..Doğan Ürgüp başkanımıza ve değerli yol arkadaşlarına destek için buradayız. BBP'li kadınlar olarak yüreğimizdeki doğruları, bütün Türkiyeye anlatacağız. Büyük Birlik'in iktidarını, adaletin iktidarını tesis edeceğiz inşallah."

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, kadınlar tarafından büyük ilgi ile karşılaştı. Yoğun ilgi sonrası uzun süren fotoğraf çekiminin ardından Ürgüp partili kadınlara hitap ederek şunları kaydetti. "Bayrağı devraldık bayrağı taşımaya devam edeceğiz. Sivas Muhsin başkanımız için çok önem arz eden bir memleketti. Şimdi 2009 yılına döndüğümüzde genel başkanımızın katılımı ile yaptığımız mantı gününde 600 civarında hanım efendi ile bir araya gelmiştik. 2014 yılında ki mantı gününde bin 600 kişi bir araya gelmiştik. Bu gün salon 750 kişilik, ayakta epeyce arkadaşımız var, yeni masalar atıyorlar.Çıktığımız bu yolda bütün hanımefendilere teşekkür ediyoruz. 31 Mart akşamı Allah'ın izni ile ertesi gün Ankara'ya gideceğiz ve görevi yerine getirdik sayın başkanım diyeceğiz" 

Sivas İl Başkanımız Uğur Bulut'unda katıldığı Program mantı ikramının ardından Sivas türkülerinin eşliğinde halay çekilmesi ile devam etti. Programın sonunda ise partili kadınlara rozet takdimi yapıldı.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN