22.01.2020 20:40

KARABULUT'TAN, BBP'NİN 27. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI

Türk Siyasi hayatına, 27 yıl önce Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu önderliğinde 99 kurucu ile katılan ve dürüst siyaseti ile çeyrek asırı geçen yılları ardında bırakan Büyük Birlik Partisi; KURULUŞ YILDÖNÜMÜ nü kutlamaya hazırlanıyor..

Büyük Birlik Partisi (BBP) Medya Tanıtım ve Sosyal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut; "Milliyetçi, maneviyatçı demokrat kimliğe sahip olan Büyük Birlik Partisi Kuruluş yıldönümünü çeşitli etkinlillerle kutlamaya hazırlanıyor. Türkiye genelinde il teşkilatlarınca yapılacak faaliyetlerle BBP 27. Kuruluş yıldönümünü kutlayacak" dedi.

29 Ocak 2020 çarşamba günü Genel Merkez tarafından organize edilen proğramlarla olacak kutlama etkinlikleri için konuşan Karabulut;"27 yıllık duruşu ve ülkemizin "Müreffeh" bir ülke olması yolunda ürettiği projelerle yaptığı çalışmalarla milletimizin gönlünde taht kuran BBP, 28 Şubat Post Modern Darbe'de, 27 Nisan E Muhtıra'da, 2010 referandumunda dahası,15 Temmuz ve 16 Nisan'da Büyük Türk Milletinin gösterdiği MİLLİ duruşun adıdır.

BBP olarak bizim için 29 Ocak'ın anlamı çok yüksek.. 27 yıl yani 'çeyrek asrı geçtiğimiz yılların adıdır', Yeniden Türk İslâm Kültür ve Medeniyetinin ihyası yolunda fikir ve düşüncemizi kurumsallaştırmanın heyecanını yaşadık.

Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu Müreffeh Türkiye olma yolunda kaybettik.

Bir gönül, iman ve aksiyon davasının adı olan BBP şimdi, 29 Ocak'ta 27 yaşına giriyor. Ve biz bu yaş gününü, tüm ülke genelinde yapacağımız farklı organizasyonlarla kutlayacağız.

İLK ETKİNLİK, TACETTİN DERGAHI HAZİRE'SİNDE
29 Ocak günü ise, saat:09.00'da 'Türkiye'nin İtibarı ve Siyasetinin Yüzakı' olan BBP'imizin, Şehit Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun medfun bulunduğu Tacettin Dergahında olacağız. Saat:10.00 da Balgat'ta bulunan Anadolu Otel'de Yurtdışı ve yurtiçinden katılacak değerli insanlarla bugünümüzü kutlayacağız
" şeklinde bilgiler verdi.

Başta Ankara olmak üzere yurdun çeşitli vilayetlerinde 'Büyük Birlik Partisi'nin 27.Kuruluş Yıldönümü' için düzenlenen etkinliklerin duyurusunun yapılmaya başlandığını bildiren Karabulut, daha sonra şunları kaydetti:

"Kökü Mazide Kalan Bir ATİ"nin müjdesi; ana sütü gibi tertemiz Anadolu mayasının milletimizin yüreğinde makes bulmuş sesi-nefesi - heyecanı olmuş Partimizin 27.Kuruluş Yıldönümü için, yurdumuzun muhtelif illerinde var olan teşkilatlarımız çeşitli faaliyetler yapacak”

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN