09.11.2018 20:24

MİLLİ MÜCADELE RUHUNU AYAĞA KALDIRAN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü RAHMETLE ANIYORUZ.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Milli mücadele ruhunu ayağa kaldıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmetle anıyoruz" dedi.

Genel Başkanımız Mustafa Destici'nin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. Vefat Yıldönümü Münasebetiyle Yayınladıkları Anma Mesajı.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının üzerinden tam 80 yıl geçmiştir. Bugün 80. yıldönümünde onu saygıyla anarken, üstün meziyetleri, ileri görüşlülüğü sayesinde; milli mücadele ruhunu ayağa kaldıran, milletini cesaretlendirerek birlikte büyük zaferlere imza atılmasına öncülük eden, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere miras bıraktığı Cumhuriyeti ilelebet korumak ve ona sahip çıkmak Türk Milleti olmak üzere hepimizin görevidir.

Bu kutsal görev uğruna bugüne kadar nice şehitler verilmiş, nice gazilerimiz yara almıştır. Bu millet vatan toprağına, diline, dinine bayrağına kanıyla canıyla sahip çıkmış, hürriyetine gölge düşürmek isteyenlerin karşısında yüreğindeki imandan aldığı cesaret ve güçle kahramanca durmuştur.

Esaret altında yaşamamak için verilen bu onurlu mücadeleye hala devam etmekteyiz. Türk milletinin birliğine beraberliğine göz diken, ülkemizin gelişiminden, yükselişinden rahatsızlık duyanlar hala en yakınımızda planlar yapmaktadırlar. Tarihten bu yana nice imtihanlar atlatmış Türk Milleti inşallah bugün de bu tuzağa düşmeyecektir.
Cumhuriyetimizin 95. yılında geçmişten aldığı güçle daha da güçlenen ve ileri giden bir nesil yetişmektedir. Cumhuriyetin en kıymetli emanetçileri gençlerimizin bu mirası en iyi şekilde muhafaza edeceğinden zerre şüphemiz yoktur.

Türkiye Cumhuriyeti’nin tecrübe ve birikimi yeni nesillerin yoluna ışık tutacaktır. Gelecek hepimiz için umut doludur. Bizler de Büyük Birlik Partisi olarak vatan uğruna atılacak her adım, gösterilecek her gayret için canımızı siper etmeye hazırız.
Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80. yıldönümünde saygı ve sevgiyle anıyor, Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyoruz.


E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN