23.03.2019 16:20

PASİNLER'DE, 'BBP COŞKUSU'

Genel Başkanımız Mustafa Destici, Erzurum Pasinler'de meydanı dolduran coşkulu vatandaşlara seslendi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Erzurum’un Pasinler ilçesine gelerek partisinin seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.
Genel Başkanımız Mustafa Destici'yi beraberinde bulunan, MKYK Üyesi Cevat Özer, Erzurum İl Başkanı Yener Gözütok ve yöneticileri çok sayıda vatandaş ilçe girişinde karşıladı.

Seçim irtibat bürosu önünde meydanı dolduran coşkulu halka hitap eden Genel Başkanımız Mustafa Destici, 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinin önemine değinerek, Ülkenin zor günlerden geçtiğine dikkat çekti. Destici; "Bu seçimler ülke için Beka seçimidir. Malumunuz eski Parlamenter Sistem artık meselelere çözüm bulamadığı için, hep birlikte sizlerinde desteğiyle yeni sistem yani başkanlık sistemine geçiş yaptık. Şimdi daha iyi bir sistemde yönetim yapılıyor. Yapılacakta. "

Destici; Büyük Birlik Partisinin 'Cumhur İttifakı' kapsamında ve ittifakın lehine Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını desteklediğini ifade etti.
Pasinler’in tarım ve hayvancılıkla iştigal ettiğini belirten Destici, "Merkezi yönetim ithal patates, ayçekirdeğini ülkeye sokmayla kendi çiftçimizi sıkıntıya sokuyorlar. Oysaki kendi çiftçimize destek verilmelidir. Çiftçimize destek demek ülke ekonomisine ve üretime destektir" diye konuşan Destici, "Yerel seçimlerde Pasinler ilçesinden kardeşimiz Vedat Bayoğlu'nu aday gösterdik.. siz değerli Pasinlilerin desteğiyle de zafer Büyük Birlik Partisi’nin olacak"dedi.
Büyük Birlik Partisi Pasinler Belediye Başkan adayı Vedat Bayoğlu da yaptığı konuşmada; "Bugün buraya gelerek bizleri onurlandıran Genel Başkanımız Mustafa Destici bey efendiye sonsuz şükranlarımı sunarım. Allah kendisinden razı olsun" dedi.
Konuşmaların ardından Büyük Birlik Partimizin Genel Başkanı Mustafa Destici, Ak Parti seçim irtibat bürosu ile İyi Parti seçim irtibat bürosunu ziyaret ederek, "hayırlı olsun" dileklerinde bulunduktan sonra ilçe esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN