03.12.2018 09:45

ŞARKIŞLA ADAYIMIZ MAHİR ARI

Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yeniden temsil edilmeye başladıktan sonra millete verdiğimiz sözleri yerine getirme gayretinde olacağız" dedi.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Fırat'ın doğusuna harekat yapılacağıyla ilgili Milli Güvenlik Kurulu tarafından açıklamalar yapıldı. Biz bunun artık sözde kalmasını değil, eyleme geçirilmesini istiyoruz." dedi.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, Sivas'ın Şarkışla ilçesinde İlçe Teşkilatımız tarafından Aşık Veysel Gençlik ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen aday tanıtımında yaptığı konuşmada, Sivas Belediyesi başta olmak üzere Şarkışla, Gemerek ve diğer ilçelerinde 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde belediyeleri tekrar kazanacaklarını ve çalışmaya kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.

Yerel seçimlerin ülkeye, devlete, millete hayırlı olmasını dileyen Genel Başkanımız Mustafa Destici, "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yeniden temsil edilmeye başladıktan sonra millete verdiğimiz sözleri yerine getirme gayretinde olacağız." ifadelerini kullandı.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, yapacakları çalışmalara değinerek şunları kaydetti: "Özel güvenlik görevlileriyle ilgili kanun teklifimizi verdik. Emeklilikte yaşa takılan kardeşlerimiz var, bir hak mahrumiyeti yaşıyorlar, onlara sahip çıktık, bundan sonra da sonuna kadar sahip çıkmaya devam edeceğiz. Asgari ücretlilerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz, vergi dilimindeki haksızlığın ortadan kaldırılması için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Kadro alamayan bütün kardeşlerimizin kadro alması için uğraşımızı vereceğiz. Çiftçimizin, hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin ve zorluklarının ortadan kaldırılması için elimizden gelen bütün gayreti gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz."

Genel Başkanımız Mustafa Destici şöyle devam etti: "Ülkemiz, devletimiz terörün tüm unsurlarına karşı topyekun mücadele ediyor ve biz de bu mücadeleyi sonuna kadar destekliyoruz. Fırat'ın doğusuna harekat yapılacağıyla ilgili Milli Güvenlik Kurulu tarafından açıklamalar yapıldı. Biz bunun artık sözde kalmasını değil, eyleme geçirilmesini istiyoruz. Fırat'ın doğusunda, Kandil'de Sincar'da PKK, PYD, YPG örgütünün mutlaka yok edilmesini devletimizden bekliyoruz. Artık bunlara göz yumulmamalı, bunlara müsaade edilmemeli."

Genel Başkanımız Mustafa Destici, konuşmasının ardından Şarkışla Belediye Başkan adayımızın Mahir Arı olduğunu açıkladı.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN