21.09.2020 15:27

ŞEHİT LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU SEVDALILARINA

BBP'DEN FLAŞ AÇIKLAMA: HEPSİNDEN HESAP SORACAĞIZ! Büyük Birlik Partisi bir yandan büyük kurultay hazırlıkları yaparken, bir yandan da kendi şahsi emelleri uğruna partiyi karıştırmak için her türlü iftira ve aşağılık hareketi meşru görenlerle uğraşmak zorunda kalıyor.

''HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILIYOR HESAP SORULACAK''
Son olarak sosyal medya üzerinden bazı hesapların Genel Başkan Yardımcıları Ünsal Karabulut ve Ali Keser hakkında ortaya attıkları iftiralar gündeme geldi. Bu iki ismin ağızından söylenmiş gibi yapılan karalama amaçlı iftira içeriklerine parti genel merkezinden tepki gösterildi. Konuyla ilgili Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcıları Ünsal Karabulut ve Ali Keser ayrı ayrı açıklama yaparken, yalan yanlış içeriklerle partiyi ve yöneticilerini hedef alanlar hakkında hukuki işlemlerin başlatıldığı açıklandı. 

''MUHSİN BAŞKANI İSTİSMAR ETTİRMEYECEĞİZ''
''ŞEHİT LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU SEVDALILARINA ..''
başlığıyla bir açıklama yapan teşkilatlardan sorumlu genel başkan Yardımcısı Ali Keser ''Şeref, haysiyet yoksunu, zavallı birisi, bir Alperen tarafından söylenmesi asla mümkün olmayacak sözleri ben söylemişim gibi iftira atıyor. Bırakın bu lafları benim söylememi, herhangi bir kişi söylediği zaman ağızını yırtacağımı herkes bilir. Muhsin Başkan Allah’tan başkasını hatırına getirmez, Allah’tan başkasını murat etmezdi. Sözü, sohbeti, oturuşu, kalkışı bir edep dâhilindeydi. Yüksek ahlak sahibiydi. Dünyaya meyletmemişti. Dürüsttü, yiğitti, adam gibi adamdı. Bir terbiye adamı olarak hayatını idame ettirmiştir. Dünyaya meyledenler, hesap kitap yapanlar, menfaati için partiyi basamak yapmaya çalışanlar yanında duramamışlardır. Dimdik yanında duranlara, O’nun ayak izlerine basa basa hedefe yürüyenlere selam olsun. Bunlara rağmen iftira bir yazı yazarak, Türk Dünyasının Muhsin Yazıcıoğlu’nun partisi olarak bildiği Büyük Birlik Partisi’ne zarar vermeye, milyonlara Muhsin Yazıcıoğlu sevdalılarını üzmeye, Muhsin Başkan’ın kemiklerini sızlatmaya ne hakkınız var? Sizin gibi Allah korkusu olmadan iftira atan zavallıları, nefsiyle mücadeleye girmiş, Türk-İslam ülkücüsü olma yolunda şerefli bir mücadele içerisindeki Alperenlerin yanına dahi yaklaştırmayacağız. Teşkilatlarımızı; şeref yoksunu, zavallı, kompleksli, Muhsin Başkan’a leke sürmeye kalkan mahluklardan koruyacağız. Muhsin Başkan’ı unutmayacağız, unutturmayacağız, kimseye de istismar ettirmeyeceğiz.


''NE KADAR İFTİRACI VARSA HESAPLAŞACAĞIZ''
Muhsin Başkan sadece Alperenlerin değil, Dünya Türklüğünün Lideriydi. Dünya var olduğu müddetçe de öyle kalacaktır. Benim Muhsin Başkan’a olan sevgimi, saygımı Allah biliyor, kulları da biliyor, cümle âlem biliyor. Bazı mahlûklar bilse de, bilmese de zaten yapıları itibari ile iftira atacaklardır. Mersin’de Milletvekili adayı olduğum zaman, çalışmalarımda kırk gün boyunca Muhsin Başkan’ı anlattım. Allah’a çok şükür her dinleyene ezberlettim. Rahmetli Türkeş ile en iyi olduğum ve beni en çok sevdiği zamanda MÇP İl Başkanlığını bırakarak Muhsin Başkan’ın yanında yer aldım. Yalpalamadım, hesap kitap yapmadım. Mevki, makam, para diyerek kendisini hiç üzmeden yanında dimdik durdum. Bunları Allah biliyor, kulları da biliyor. Muhsin Başkan’ın çizgisinin ne olduğunu iyi biliyorum. O’nun çizgisinden ayrılmayacağım gibi mevki, makam, rant peşinde, daha başka hesaplar peşinde olanlarla bir olmayacağım. Muhsin Başkan’ın çizgisinden çıkmış bir parti bekleyenler daha çok beklerler. Muhalefet yaptığını sananların Muhsin Başkan ile ilgili düşüncelerini de iyi biliyoruz. Meydanı boş bulacağını sananlar, boş olmadığını görünce ricat ettiler. Daha bitmedi, hukuk önünde de ne kadar iftiracı varsa hepsiyle hesaplaşacağız.
'' ifadelerini kullandı.

''PARTİMİZ KURULTAYA GİDERKEN MÜFTERİLER MÜ'MİN ETİ YEMEYE BAŞLADILAR''
Öte yandan iftiralara maruz kalan bir diğer isim olan Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut da sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı;
Partimiz büyük kurultaya giderken bazı müfteriler mü'min eti yemeye başladılar. Şüy-u vukuundan (kabilinden) beter sözleri serdediyor ve orta zekalı bir insanın dahi söyleyemeyeceği sözleri söylenmiş gibi sosyal medyada yayıyorlar. Ne utanç... Ne rezalet..!? Bu sözler Söyleyene veya iftira edene (irad etmek kime) ne kazandırır.. 41 yıllık siyasi hayatı olan bir kişi bunları nasıl serdeder? Yazık günah...bu sözlerin benzeri - galiz iftiralar, bir veya birbuçuk yıl önce yine bir müfteri tarafından sosyal medya hesabından yayınlanmış - iddia haline dönüşmüş ispata davet edilmişti. Arkadaşlarımız, o kişiyi bir ortama davet ederek 'bu sözleri ispatla!' demişlerdi.. Yok... Çamur at izi kalsın.. Kalibreden nasip almayanlar böyle oluyor işte. Günah, Haram Mü'min eti yemek hoşlarına gidiyor!
Son sözü Allah söyledi.. SÖYLEYECEK!

Nur Suresi, 12. ayet: Onu işittiğiniz zaman, erkek mü'minler ile kadın mü'minlerin kendi nefisleri adına hayırlı bir zanda bulunup: "Bu, açıkça uydurulmuş iftira bir sözdür" demeleri gerekmez miydi?

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN