13.01.2021 16:38

SİVAS BELEDİYE MECLİS ÜYELERİMİZ GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Sivas Belediyesinin Büyük Birlik Partili Meclis Üyeleri, Genel Başkanımız Mustafa Destici’yi parti genel merkezimizde ziyaret etti.

    

Sivas Belediyesinin Büyük Birlik Partili Meclis Üyelerimiz, Genel Başkanımız Mustafa Destici’yi parti genel merkezinde ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcımız Doğan Ürgüp’ün başkanlığındaki heyet, Genel Başkanımız Mustafa Destici’ye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Sivas Belediyesinde muhalefet görevini yerine getiren ve iktidar partisinin icraatlarını denetleme görevini üstlenen meclis üyelerimiz, Sivas’ın hayrına olan her hizmete olumlu oy verdiklerini ifade ettiler.

TAŞTAN: “GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN”

 MKYK Üyemiz ve Sivas Belediyesi Meclis Grup Başkanımız Fehmi Taştan heyet adına Genel Başkanımız Mustafa Destici’ye Sivas el sanatlarından oluşan hediyeler takdim etti. Taştan, Meclis üyeleri olarak Sivas Belediyesindeki çalışmalara katkı sağladıklarını ifade ederek “Bizim önceliğimiz Sivas. O nedenle Sivas’ın gelişmesine katkı sağlayacak her hizmetin destekçisiyiz. Ancak Sivas’ın menfaatlerinin gözetilmediği icraatlar da ise sonuna kadar muhalefet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

ÜRGÜP: “SİVAS’IN SORUNLARINI DA ÇÖZÜM YOLLARINI DA BİLİYORUZ.”

Ziyarete başkanlık eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan Ürgüp ise, Sivas’ın genel merkez nezdinde güçlü bir şekilde temsil edildiğine vurgu yaparak, “Şehit liderimiz Muhsin Başkan’ın ayak izlerini takip ediyoruz. Belediye meclis üyesi arkadaşlarımız da aynı hassasiyet içindeler.” dedi. Ürgüp, Sivas’ın sorunlarına ve çözüm yollarına hakim olduğunu da ifade ederek, meclis üyeleri ile birlikte uyumlu bir çalışma içerisinde olduklarını hatırlattı.

DESTİCİ: “ÇİZGİMİZDEN TAVİZ VERMEYİN, SONUNA KADAR ARKANIZDAYIM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Mustafa Destici de Sivas heyetine teşekkürlerini sundu. Meclis üyeleriyle istişarelerde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Destici “Sizlerden tek bir beklentim var. Haklıya haklı, haksıza haksız diyeceksiniz ve verdiğiniz oyları partimizin hassasiyetlerini gözeterek vereceksiniz. Bizim çizgimizde eğrilik olamaz. BBP Türk siyasetinin yüz akıdır. Ben partimi TBMM’de temsil ederken hangi hassasiyetler içindeysem sizler de belediye meclisinde aynı hassasiyet içinde olmalısınız” dedi. Genel Başkanımız Mustafa Destici, belediye meclis üyelerine başarılar dileyerek “Hareketimizin merkezi Sivas’ta bizlerin yüz akı sizlersiniz. Ne başınızı öne eğin ne de bizim başımızı öne eğdirin” şeklinde konuştu. 

Ziyarette İl Başkanımız Uğur Bulut da hazır bulundu.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN