Çokluk içinde Birlik Siyaseti, baskıcı bir iktidar aracı olarak değil; teklif ve izah edici bir ikna aracı olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, Türk Milleti'nin çıkarlarını korumak adına 'Çokluk içinde birlik' prensibi mucibince, her türlü siyasi görüş ve kavrayış biçimini meşru ve makul kabul ediyoruz. Çoğunluğun yönetme hakkına saygı duyarak, herkesi kucaklayan çoğulcu demokrasi anlayaşını hayata geçireceğiz._

Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’nin 10 Kasım Mesajı

Milletler değerleriyle var olurlar.
 
Dilimiz, inançlarımız, ortak tarihimiz, ortak mutluluklarımız ve acılarımızın yanında, milletimizin tarihine şekil veren evlatları, millet olma sürecimizin en önemli temel taşlarıdır.
 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin en önemli değerlerinden olmasının yanı sıra, mücadelesiyle, eserleriyle, hem Türk Dünyası hem de dünya mazlumları için bir umut ışığı olmuştur.
 
Kurtuluş Savaşımızın Komutanı, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, 85. ölüm yıldönümünde, devletimizi, istiklalimizi ve istikbalimizi bize armağan eden şehitlerimiz ve gazilerimizle birlikte, rahmetle, minnetle, saygıyla yad ediyorum...

Benzer Haberler
Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'nin 2023 yeni yıl mesajı.

Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'nin 2023 yeni yıl mesajı. konusu hakkında herşey için haberimizi okuyun.

Devamı..
ŞEHİT LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN ŞEHADETİYLE İLGİLİ SORUŞTURMA DOSYASINA DAİR AÇIKLAMA

ŞEHİT LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN ŞEHADETİYLE İLGİLİ SORUŞTURMA DOSYASINA DAİR AÇIKLAMA konusu hakkında herşey için haberimizi okuyun.

Devamı..
AYNI AŞKLA, AYNI İMANLA, AYNI DÜRÜSTLÜKLE, DOĞRULUKLA, YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ.

AYNI AŞKLA, AYNI İMANLA, AYNI DÜRÜSTLÜKLE, DOĞRULUKLA, YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ. konusu hakkında herşey için haberimizi okuyun.

Devamı..