GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ BURSA EMNİYET'İ ZİYARET ETTİ


Genel Başkan Yardımcımız Ekrem ALFATLI ve beraberinde Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyemiz Selahattin ÇELT ,Bursa İl Başkanımız Salih UÇAK ve İl Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan USLU ile birlikte güvenliğimizi sağlayan kahraman, fedakar emniyet mensuplarına teşekkür etmek için Bursa İl Emniyet Müdürü Sayın Tacettin ASLAN’ı makamında ziyaret etti.

Pandami tedbirleri kapsamında çok samimi bir ortamda geçen ziyaret sonrası, Genel Başkan Yardımcımız ALFATLI “Hayatları pahasına güvenliğimizi sağlayan kahraman güvenlik güçlerimiz son günlerde her türlü iç ve dış terör örgütleri ve içerideki işbirlikçileri tarafından yıpratmak istemektedirler. Toplumun tüm kesimleri de  bunun farkındadır. Sağlık çalışanlarımız nasıl fedakarca görev yapıyor ve Milletimizin takdirini kazanıyorlarsa aynı fedakarlığı bu dönemde Emniyet güçlerimizde fazlası ile gerçekleştirmektedirler. Milletimizde bunun için emniyet teşkilatımıza minnettardır. Ancak düşmanlar boş durmayacak , içlerindeki kini ve nefreti kusacaklardır. Bizler de emniyet mensuplarımızın yanında duracağız.

Rahat ve huzurumuz için canlarını tehlikeye atarak  her türlü terör ve suç örgütleri ile mücadele etmektedirler. Büyük Birlik Partisi ve Alperenler olarak  emniyet güçlerimize asla hakaret ettirmeyiz. Her kötü fiil ve davranışın karşısında oluruz.” Dedi.

Alfatlı, ”Bu konuda Sayın İçişleri Bakanımızın tavrını destekliyoruz. Bursa İl Emniyet Müdürümüz Sayın Tacettin ASLAN ve çalışma arkadaşları Bursamız’da çok ciddi ve anlamlı çalışmalar yapıyorlar. Özellikle suç ve terör örgütleri ile çağımızın belası haline gelen uyuşturucu çetelerine karşı mücadelede olağanüstü gayret gösteriyorlar. Kendilerine ve Ekibine Bursa ve Bursalılar adına şükranlarmızı sunuyor her daim yanlarındayız." ifadesini kullandı.