BURSA TEŞKİLATIMIZDAN MÜSİAD BURSA ŞUBESİNİ ZİYARET


İş Dünyasından Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ekrem Alfatlı ve beraberindeki heyet Müsiad Bursa şubesi Başkanı Sayın Nihat Alpay ve yönetim kurulunu ziyaret etti.


İş Dünyasından Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ekrem Alfatlı  ve beraberindeki heyet Müsiad Bursa şubesi Başkanı Sayın Nihat Alpay ve yönetim kurulunu ziyaret etti.


Bursa İl  Başkanımız Haldun Filizli, MKYK Üyemiz Kadir Taş, Bölge Müfettişimiz Salih Uçak, İl Hanım Kolları Başkanı Leyla Ünsal ve Alperen Ocakları Bursa İl başkanımız Abdullah Yüceler iştirak etti. 


 Genel Başkan Yardımcımız Ekrem Alfatlı, Son dönemde pandemi etkisi ile de tüm dünyadaki  ekonomik sıkıntılardan bahsetti. Ülkemizde de  her geçen gün hayat pahalılığının artması, enflasyon, işsizlik ve ekonomik sıkıntıların olduğunu, ancak bunun yanında özellikle büyüme rakamlarının ve ihracattaki artışın da olumlu gelişmeler olarak değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.


      Önümüzdeki süreçte özellikle  istihdamın arttırılması için üretimin önündeki başta tedarik sorunu ve maliyetlerin düşürülmesi için  devletin  tüm üreticilere, çiftçimize, besicilerimize, esnafımıza, dar gelirli vatandaşımıza kısacası  pandami nedeni ile tüm  mağduriyet yaşayan kesimlere    desteklerin verilmesi gerektiğini ifade etti.


           Milli Birlik ve beraberliğimiz için, tüm siyasi partilerin  bu mücedelede  bir ve beraber olması gerektiğini ve varsa yapıcı yol gösterici  projeleri hükümet edenlerle paylaşmalarının  topluma  daha fazla fayda getireceğini ifade etti.


           Siyaset dilinin , özellikle muhalefet tarafından her geçen gün daha da sertleştiğini, bunun topluma ve ülkemize fayda getirmeyeceğini söyledi.


         Alfatlı, ”Büyük Birlik Partisi olarak , her daim yapıcı yol gösterici muhalefet anlayışı ile 85 milyon vatandaşımıza katkı ve fayda sağlamaya çalışıyoruz. Bunun için de Genel Merkezimiz ve tüm teşkilatlarımız büyük bir gayret ve özveri ile çalışıyorlar ve vatandaşlarımız ile buluşuyorlar” dedi.


           Müsiad  Bursa Şube Başkanı Nihat Alpay ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Alfatlı” Büyük Birlik Partisi olarak üreten kim varsa yanındayız, sorunlarını çözüm noktasında üzerimize düşeni yapmaya çalışacağız “dedi.