BBP Nurdağı İlçe Başkanlığı açılışı


BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, 'BBP hem yerel yönetime gelecektir hem genelde de Cumhur İttifakımız ile Türkiye'yi daha güçlü yarınlara hep birlikte taşıyacağız', içerdeki bazı siyasetçileri ve ana muhalefet partisi ile Avrupa Birliğini de eleştirerek, Türkiye'yi istikrarsızlaştırmaya çalıştıklarını söyledi.

Genel Başkanımız Mustafa Destici, BBP Nurdağı İlçe Başkanlığı açılışı ve ilçe kongresine katılmak için Gaziantep'e geldi. Kongrede bazı siyasetçiler ve ana muhalefet partisinin yapılan istikrarsızlaştırmalarına değinen Genel Başkanımız 'İçerdeki bazı siyasetçilerimiz, ana muhalefet başta olmak üzere Avrupa Birliği, hükümete ve Cumhur İttifakı'na karşı olduğunu söylüyor. Türkiye'yi istikrarsızlaştırmaya çalışılıyor. Ekonomik baskı kuruluyor. Onlar da bundan memnun olmuş gibi gözüküyor. Memnun olmayın kardeşim. Batı, ABD bunu Suriye meselesinden dolayı yapıyor. Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz öncelikle Suriye'de iç barışın sağlanması için Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekatlarını gerçekleştirerek o bölgede terör yuvalanmasına, bir terör bölgesi, bir terör koridoru oluşturulmasına müsaade etmemek için bu harekatları çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi' dedi.

İlçe binasının hayırlı olmasını dileyen Genel Başkanımız, 'İlçe binamızın açılışına katkı sunan, emeği olan başta ilçe başkanımız olmak üzere belediye başkan adayımıza çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki burada hem Nurdağı hem Gaziantep'imiz hem de ülkemiz için güzel ve hayırlı hizmetler yapılacaktır. Buradan sizlerin talepleri, dilekleri, istekleri alınacak ve Gaziantep'e, Ankara'ya bizlere iletilecek, biz de çözümü için elimizden gelen gayreti gözeteceğiz. Nurdağı'ndaki vatandaşlarımızın daha huzurlu, güvenli yaşamaları için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz" diye konuştu.Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, buradaki konuşmasında, Nurdağı'ndaki vatandaşlara yerel seçimlerde verdikleri güçlü destekten dolayı teşekkür etti.

Partinin ilçe kadrosunun çalışması ve desteğiyle BBP'nin Nurdağı'nda yönetime geleceğini belirten Genel Başkanımız, şunları kaydetti:

"BBP hem yerel yönetime gelecektir hem genelde de Cumhur İttifakı'mız ile Türkiye'yi daha güçlü yarınlara hep birlikte taşıyacağız. Buna yürekten inanıyorum. İlçe binamızın açılışına katkı sunan, emeği olan başta ilçe başkanımız olmak üzere belediye başkan adayımıza çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki burada hem Nurdağı hem Gaziantep'imiz hem de ülkemiz için güzel ve hayırlı hizmetler yapılacaktır. Buradan sizlerin talepleri, dilekleri, istekleri alınacak ve Gaziantep'e, Ankara'ya bizlere iletilecek, biz de çözümü için elimizden gelen gayreti gözeteceğiz. Nurdağı'ndaki vatandaşlarımızın daha huzurlu, güvenli yaşamaları için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz."