Partimiz 29 yaşında!


Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, “Aynı aşk, iman, dürüstlük ve doğrulukla yolumuza devam ediyoruz." dedi.


Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, “Aynı aşk, iman, dürüstlük ve doğrulukla yolumuza devam ediyoruz." dedi.


Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Büyük Birik Partisi, 29 Ocak 1993 yılında, Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu liderliğinde kuruldu. Kendisini bir kez daha rahmetle, minnetle ve şükranla yad ediyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun.” İfadelerini kullandı.


Genel Başkanımız Mustafa Destici, “29 Ocak 2023 tarihi, partimizin kuruluşunun 29. yıldönümü. Bu vesileyle, bu süreç içerisinde samimi bir şekilde, inançla, imanla, fedakarlıkla, partimizde, Alperen Ocakları’nda, Kadın Kolları’mızda görev yapan, arkadaşlarıma, ağabeylerime, kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.


Bu süreç içerisinde, başta liderimiz Muhsin Başkanımız olmak üzere, hayatını kaybeden bütün dava arkadaşlarımızı, rahmetle, minnetle ve şükranla yad ediyorum. Mekanları cennet olsun.”


Genel Başkanımız Mustafa Destici, “Ben şimdiden, 29. kuruluş yıldönümümüzün hem partimiz hem Türkiye’miz hem de Tüm Türk İslam coğrafyası için, yeryüzündeki mazlumlar için hayırlar getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Bizler herkese adalet, aleme nizam ve en önemlisi de İ'lâ-yı Kelimetullah için yola çıkmış olan Alperenleriz. Bugüne kadar bu amaç ve gaye ile siyaset yaptık bundan sonra da aynı amaç doğrultusunda siyaset yapmaya devam edeceğiz. 2021 yılında üye sayısını yüzde 300 arttıran siyasi partiyiz. İnşallah yükselişimiz bundan sonra da devam edecektir.”


29. kuruluş yıldönümü programımız, 29 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 14:00’te, Ankara Green Park Otel’de yapılacaktır.